Şimdi Ara

Ps3 Satısları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
577
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bu konularda konusmayı sevmiyorum fake arkadasımızın dedigi gibi bu filmin sonunu herkes biliyor seklinde dusundugum icin ama ilk defa yetkili birisi x kadar satıyoruz diye acıklama yaptı internette dolasmayı sevmeyenler ve ps3 patladı satamaz diyip xbox ın en cok sattıgı yerdeki satısları gosterenlere kapak olsun diye bu topic i actım..

burdaki cogu kisi ps3 oldu vs diye dusunurken konsol satan sony halinden memnun gibi gorunuyo

bakınız Sony Corp. Chief Executive Officer Howard Stringer ne demis:

her hafta avrupada 200k ps3 satılıyor..( xbox360 bu sayının yarısına bile ulasamıyor :/))

japonyada hafta 40-50k arası (japonların bekledigi oyunlar cıkmadan xbox 1 ayda 20k satıyor :/ )

amerikada black friday de 200k ps3 satılmıs..(tek sorunlu yer burası gibi satıslar xbox ın 3 te 2 si ama amerikalıların dogru yolu bulmasına az kaldı gibi )

kaba bir hesapla sadece kasım ayında 1 kusur milyon ps3 satılmıs dunyada..kısacası neymis oyunumuzu oynayacak ps3 satmıyor vs seklinde konusmayacakmısız..bırakalım sony dusunsun kac tane satıyoruz diye..bi de wii faktoru var ama herkes wii nin nasıl bisi oldugunu biliyor wii lider !! vs yazmaya gerek duymadım..insanlar yeter artık wii almıyacaz! demeden liderligi bırakmaz gibi gorunuyo..

orjinali:

Stringer today said the company sells about 200,000 PlayStation 3 consoles in Europe each week, and 40,000 to 50,000 in Japan. It also sold more than 200,000 in the U.S. following "Black Friday,'' the day after Thanksgiving."

kaynak:
    http://www.n4g.com/ps3/NewsCom-91922.aspx
    http://www.bloomberg.com/apps/news?pid=20601080&sid=aw752an8t4RE&refer=asia

• Bu filmin sonunu Zortanyan gezegeninde ki yeni yeni yaşama başlamış organizmalar bile biliyor...

Her zaman dedim!

Xbox360 tamamen PC oyunculuğunu ölümden kurtarmak için halkın önüne ucuz etin yahnisi atılmış bir bozuk PC kasasıdır!

Tamamen PC mimarisini kullanması,
    Korsana destek vermesi,
    En büyük oyunlarının patır patır PC platformuna çıkması,
    Ve en komiği de Windows Media Player kullanması!

Karşıma dikilip bu yazdığım maddeler için '' yanlış düşünüyorsun! '' diyebilecek ve açıklamasını bana laf sokmadan yapabilecek mert bir Xbox360 sever varsa çıksın ortaya!

NOT: Muhtemelen konu saptırılıp benim fake' liğime getirilecek şimdi kendileri tarafından. Ciddi ciddi tartışılmayacak! Hala 5 ytl' lik sözde nextgen bir sürü PC oyununa tav olup o bozuk konsolu alanlar, almak isteyenler, heves edenlere sesleniyorum!

XBOX360 asla bir oyun konsolu değildir!

Oyun konsolları sorunsuzluklarıyla bilinmiştir 35 senedir!
    Bozulmazlar, yanmazlar. Fanları vardır. Bir şekilde hayatta kalırlar.
    Online hizmetlerine para vermemeniz gerekir.
    En son teknolojiyi barındırmalıdırlar ki önümüzdeki en az 5 yıl için tüm oyunları full destekle oynatabilsinler diye!

Soruyorum size!
    Xbo360' da bunlardan hangisi var!?

HİÇBİRİ YOK!

Ucuz oyunları oynuyorsunuz, netten bedava oyun indirip burada 27 aydır muhaha yapıyorsunuz iyi güzel de...

Bu işin sonu hepinize fena patlayacak! Zamanı geldiğinde, konsolunuz 3. defa banlandığında, korsana destek vermediğinde, oyunları oynatamadığında, yanıp patladığında 3. defa o zaman anlayacaksınız bu işlerin günlük işler olmadığını!

Çünkü microsoft 35 yıldır yaptığı gibi günlük başarıların peşinde!

Şunu ciddi ciddi hepiniz biliyorsunuz arkadaşlar, sadece 5 ytl' lik oyunlar gözlerinizi boyuyor şimdilik!

Yeni jenerasyon konsol olarak dünyada tek platform var!

O da Sony Playstation 3!

Hem müşteri memnuniyetiyle, Sony' nin distribütörlüğüyle olsun, hem 2008 de hükmen galibiyetini ilan edeceği şimdiden kesinleşmiş exclusive' leri olsun, hem de teknolojisi olsun, desteklediği formatı olsun, bedava online özellikleri, kart okuyucuları, daha fazla HDD' ı, Cell' i, RSX' i olsun, herşeyden önemlisi o bir SONY olsun...

Dedim ya!

Bu filmin sonunu Zortanyan gezegeninde ki yeni yeni yaşama başlamış organizmalar bile biliyor...

• kardeş sana katılıyorum ama xbox oyun konsolu değildir lafına bittim...
  • ut 3 play asia ya 14 unde damliyor super olacak
  • Ps3'ün heray önemli oyun pazarları olan amerika ve ingiltere'de xbox'ın attığı kazığı çıkarması için daha satması şart.Her ay paso xbox'tan 300k'lık farkı yiyo Ps3.Görünen köy kılavuz istemez.Aradaki fark açılıyor yol daha uzaklaşıyor Ps3'e.Kapandığı yok.Ps3=Gc Finish the fight
  • quote:

Orjinalden alıntı: alex_webster

Ps3'ün heray önemli oyun pazarları olan amerika ve ingiltere'de xbox'ın attığı kazığı çıkarması için daha satması şart.Her ay paso xbox'tan 300k'lık farkı yiyo Ps3.Görünen köy kılavuz istemez.Aradaki fark açılıyor yol daha uzaklaşıyor Ps3'e.Kapandığı yok.Ps3=Gc Finish the fight

kanıt görelim
  • quote:

Orjinalden alıntı: alex_webster

Ps3'ün heray önemli oyun pazarları olan amerika ve ingiltere'de xbox'ın attığı kazığı çıkarması için daha satması şart.Her ay paso xbox'tan 300k'lık farkı yiyo Ps3.Görünen köy kılavuz istemez.Aradaki fark açılıyor yol daha uzaklaşıyor Ps3'e.Kapandığı yok.Ps3=Gc Finish the fight

GC'de Final Fantasy, MGS, Tekken, Silent Hill, Unreal Tournament, GT, GTA yoktu. O yüzden sadece senin fikrin Ps3=Gc. O zaman bence Xbox360=Bozuk.
  • ve alex ps3 satamaz dedi!!

ah be abim bu isler yazmakla cizmekle olsa..bak adam ne demis her hafta avrupada 200k ps3 satılıyor demis..buna ingilterede dahil ispanyada italya,fransa,almanya belki turkiye bile dahildir bi tek ingilterede kafa kafa ya olması 200 k vs zar zor 100 k ya ulasabilen xbox ın avrupada satılmadıgı gercegini degistirmiyor..

bunun bi de japonya tarafı var ki onda da komik sonuclar ortaya cıkmadı 10:1 fark gibi hem de japonların bekledigi oyunlar cıkmadan aman diyorum..gt5-p haftası 14/15:1 fark olusabilir

dedigim gibi bi amerika kaldı onda da 3:2 xbox onde ama pek uzun surmez..satıslarının %70 i amerikadan olan bir konsolun yeni versiyonunun amerikada satmayacagını dusunmek biraz hayalperestlik olur..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.