Şimdi Ara

PS3-PS4-PS Vita [Remote Play Ana Konu] (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
117
Cevap
4
Favori
12.947
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Vita geldi iş yerinden evdeki ps4 e evet bağlanıyor ama görüntü aktardığı için bir hayli kota yiyecek gibi duruyor :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyler bende ps3 var ps vita ile bağladım uzaktan açıp oyun oynayıp sorunsuz bir şekilde kapatabiliyorum tek bir sıkıntım var bu sisteme geçtiğimden beri ps3 kapadığımda içinde ki fan çalışmaya devam ediyor bu normal mi, sırf bu yüzden vita ile arasında ki bağlantıyı iptal ettim cihaz bozulur falan diye.
  • Vitaayı aldığım gibi geri sattım nedenine gelecek olursak futbol oyunu oynanmıyor. Bir de sony z3, z3 compact ve z3 tablet serilerinde. Remote play özelliğiyle ps4 ün kendi ds4 üyle oynama özelliği getirmiş. Yani bunu android marketten indirecek z3 sahipleri. Bu da şu demek oluyor donanımsal bir olay değil remote play yazılım ı kırarlarsa ki bu bence zor değil. Her türlü android cihazda kullanılabilir anlamına gelir kanımca. Yanlışsam düzeltin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • tavsiyem z3 remote play icin
    vitadan 10kat daha performansli bir sekilde oyunlari baska bir wifiden eve baglanip oynayabiliyorsunuz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu zımbırtı ps3 ıle calısıyor mu ? yanı benım kendım odamda ps3 ve tv var ona baglasam bunu ıcerdekı tv ıle oynayabılır mıyım ? kendı odamdakı ps3 sökup ıcerdekı odaya getırıp tak ıstemıyorum. bu cıhazla oynamak mumkunse ona gore alacagımda
  • quote:

Orijinalden alıntı: boxor

bu zımbırtı ps3 ıle calısıyor mu ? yanı benım kendım odamda ps3 ve tv var ona baglasam bunu ıcerdekı tv ıle oynayabılır mıyım ? kendı odamdakı ps3 sökup ıcerdekı odaya getırıp tak ıstemıyorum. bu cıhazla oynamak mumkunse ona gore alacagımda

Daha açıklayıcı yazarsan yardımcı olabilirim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben bağlantıyı sağlayamadım umvc3 oyunu var onu deneyecektim olmadı yöntemi nedir peki?
  • JeraraLona7 kullanıcısına yanıt
    dokunmatik ekranda ps4
  • Arkadaşlar PS4 -Laptop arası remote play yaparak oynayan arkadaşlara sorularım olacaktı

1-TV kapalıyken(ilk setuptan sonra) bir daha tv'yi hiç açmadan oynayabiliyor muyuz? rest mode falan duydum ama emin olamıyorum. Yani sadece laptoptaki "Remote Play App" üzerinden girip direk oynayabiliyor muyuz

Her seferinde TV'yi açıp mı yapmak lazım olay nasıl anlayamadım.

2-Ev içinde modem yanında PC'de yanyana iken bağlantı nasıl olur. Deneyenler var mı ?
    oynanamacak kalitede mi yoksa iyi mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Opricnik

Arkadaşlar PS4 -Laptop arası remote play yaparak oynayan arkadaşlara sorularım olacaktı

1-TV kapalıyken(ilk setuptan sonra) bir daha tv'yi hiç açmadan oynayabiliyor muyuz? rest mode falan duydum ama emin olamıyorum. Yani sadece laptoptaki "Remote Play App" üzerinden girip direk oynayabiliyor muyuz

2-Ev içinde modem yanında PC'de yanyana iken bağlantı nasıl olur. Deneyenler var mı ?

İlk Setup'dan sonra TV'yi açmana gerek yok.
    ev içinde bağlantı hızına göre remoteplay özelliği etkilenebiliyor. Örneğin bir upload yapıyorsan zayıf bağlantı sebebiyle remoteplay kopmalar yaşanıyor. Onun dışında bence gayet iyi çalışıyor. Çok yüksek kaliteyi seçme

• quote:

Orijinalden alıntı: Ersin ÇAKI

quote:

Orijinalden alıntı: Opricnik

Arkadaşlar PS4 -Laptop arası remote play yaparak oynayan arkadaşlara sorularım olacaktı

İlk Setup'dan sonra TV'yi açmana gerek yok.
    ev içinde bağlantı hızına göre remoteplay özelliği etkilenebiliyor. Örneğin bir upload yapıyorsan zayıf bağlantı sebebiyle remoteplay kopmalar yaşanıyor. Onun dışında bence gayet iyi çalışıyor. Çok yüksek kaliteyi seçme

hocam senin dediğin pc için demi emin olayım dedim de (zaten kalite seçme falan vitada yok pc'de var sanırım)

o zaman iyiymiş tam benlik bu olay

• Remıte play'i PC'de denedim ama görüntü çok kötü ve lag var. İnternet hızına göre mi yoksa modem arası bi bağlantıyla mı çalışıyor bilen birisi yazarsa sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Herdist

Remıte play'i PC'de denedim ama görüntü çok kötü ve lag var. İnternet hızına göre mi yoksa modem arası bi bağlantıyla mı çalışıyor bilen birisi yazarsa sevinirim.

maalesef internet hızı ile alakası var.

• Farklı ağlardaki cihazlar remote kullanabiliyor mu ? Ona göre 3.60 henkaku cihazımı güncelleyeceğim.

• Arkadaşlar oyunlari Vita ile oynarken l2 r2 gibi dokunmatik tuşları arka panele aktarabiliyor muyuz? Analog tuşlu Vita kılıfları var

• kırılmış yani orjinal sürümü olmayan PS Vita ile PS4 remote bağlantısı yapılabiliyor mu? deneyen var mı?

• Merhabalar

Bu hepimizin evde olduğu günlerde tv yi boş bulmak pek mümkün olmuyor malum. Remote play ile pc de fifa oynamak istiyorum. Genellikle fut ve online modları. Gecikme süresi çok oluyor mu ? İnt hızıyla alakalı mı bu durum? PC ve Ps4 ü kablolu bağlasam modeme aynı ağ üzerinde olduğu için görüntü aktarımına lan bağlantı kullanır mı?

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.