Şimdi Ara

PS3-PS4 DONANIM RESİMLERİMİZ [Odalarımızdan Görseller RESİMLER] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.292
Cevap
59
Favori
478.456
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: BigBoSs ®

Burası da bizim fakirhane.

PS3 ilk rafta ama karanlıktan çıkmamış, utangaç cihaz

PS3-PS4 DONANIM RESİMLERİMİZ [Odalarımızdan Görseller RESİMLER]

ikboksüçyüzaltmışın ne işi var orda gel pisi pisi

• quote:

Orjinalden alıntı: rebel_rude boy_X

Herkes buraya ps3'nü nereye , hangi donanıma [ hdtv-lcd (pc) - tüplü tv - plazma] bağlamış resimleri görelim hadi bakalım

Müdür aygıtı bağlamışsın ama öyle duruyor. Bari bir demo memo neyin varısa oynarken felan gösterseydin, gt olur mt olur. değil mi ama. bakalım samsung ekranda görüntü nasıl çıkıyor, ben de filipis ekran aldığıma bir kere daha yanaydım...zaten masaüstünde duruyor aygıt sen bir de tutmuş pc de masaüstünü gösteriyorsun. değil mi ama

• quote:

Orjinalden alıntı: Weycell 61

quote:

Orjinalden alıntı: Cineos

lcd monitörler'de 1680 x 1050 çözünürlükde HD 720p fazlası elde edilemez

monitör çözünürlüğü 1920 x 1200 destekliyorsa HD 1080p elde edilir

Yanılıyorsun....940BW'da ps3 ayarlarından çözünürlüğü 1080p seçip görüntüyü tam ekran alıyorsun. Tabi ekrana yansıyan çözünürlük değeri monitörün maksimum değeri olan 1440*900 oluyor. 206BW alırsan da bu 1680*1050 olacak, bilmem anlatabildim mi.

senin bu anlattığın 852 x 480 panel çözünürlüklü plazmaların pc çözünürlüğünü 1280 x1024 desteklemesine benziyor

gerçek manada hd 1080p istiyorsan samsung bu modelleriyle alamassın

• quote:

Benim moniterde 940BW ama bugün satıyorum 205BW alıcam yerine kesmiyor artık......Bu arada bu 205BW'da da 1080p'ye çekebiliyor muyuz ayarı bilgisi olan var mı?

bu arada weycell klavyenin markası ve modeli nedir?

• quote:

quote:

quote:

Yanılıyorsun....940BW'da ps3 ayarlarından çözünürlüğü 1080p seçip görüntüyü tam ekran alıyorsun. Tabi ekrana yansıyan çözünürlük değeri monitörün maksimum değeri olan 1440*900 oluyor. 206BW alırsan da bu 1680*1050 olacak, bilmem anlatabildim mi.

senin bu anlattığın 852 x 480 panel çözünürlüklü plazmaların pc çözünürlüğünü 1280 x1024 desteklemesine benziyor

Gerçek manada 1080p alıcam demiyorumki zaten, 1680*1050 neyimize yetmiyor paşalar gibi işte.

magicool klavyenin markasını ve modelini napıcan abi......Markası Labtech, 2007 model.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Weycell 61 -- 22 Nisan 2007; 18:00:37 >

• quote:

Orjinalden alıntı: magicool

quote:

Orjinalden alıntı: serhanuygur

Bir Resmini Buldum PS3 ümü temsil edebilecek solda Kutusu duruyor

bilgisayar teknik servisine benziyo oda

•  PS3-PS4 DONANIM RESİMLERİMİZ [Odalarımızdan Görseller RESİMLER]

Baksana adam Microsoft fanı Windows xp vs microsoft klavye mouse sevdim bu adamı adam kaliteden anlıyor

• haklısın ama büyük bir ekranda oyun oynamanın zevki başka şuan kullandığım 32 inc'lik lcd tv bile artık yetmiyor daha büyüğünü düşünüyorum

kararın kesinse birde şu modele bir bak VIEWSONIC VX2245WM 22" 5ms MULTIMEDYA LCD MONİTÖR 801,97 YTL
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Gerçek manada 1080p alıcam demiyorumki zaten, 1680*1050 neyimize yetmiyor paşalar gibi işte.

magicool klavyenin markasını ve modelini napıcan abi......Markası Labtech, 2007 model.

gusel duruyo bende almak istedimde ama eniyisi 2008 modelini bekliyim

• quote:

Bir Resmini Buldum PS3 ümü temsil edebilecek solda Kutusu duruyor

vay anakartdaşım güç kaynağında da led renkdaşım ve harddiskdaşım

ben de xbox donanım resmi koysam olmaz mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 22 Nisan 2007; 18:09:59 >

• hahaa gerçekten teknik servis gibi ya. Dolabımın içini görseni yandaki. bilgisayar parçalarını toplasak bi bilg. daha çıkabilri :P Burda işte Sağdaki ekran soldaki makineye geçecek , sağdaki bilg e 226BW, alttaki bilg ede solun eski 17" liğini kuracam haa bide PS3 üde masa üstüne koyacam
  • Arkadaşlar alakasız olcak ama herkes ps3 e klavye ve moseu takmıs fakat ben takınca gormuyor :D butun klavyelerde olmuyormu ?
  • quote:

hahaa gerçekten teknik servis gibi ya. Dolabımın içini görseni yandaki. bilgisayar parçalarını toplasak bi bilg. daha çıkabilri :P Burda işte Sağdaki ekran soldaki makineye geçecek , sağdaki bilg e 226BW, alttaki bilg ede solun eski 17" liğini kuracam haa bide PS3 üde masa üstüne koyacam

O resimdeki kasa koyulan yerde bardağın ne işi var yoksa girip orda mı içiyorsun

• quote:

hahaa gerçekten teknik servis gibi ya. Dolabımın içini görseni yandaki. bilgisayar parçalarını toplasak bi bilg. daha çıkabilri :P Burda işte Sağdaki ekran soldaki makineye geçecek , sağdaki bilg e 226BW, alttaki bilg ede solun eski 17" liğini kuracam haa bide PS3 üde masa üstüne koyacam

sorması ayıp elektrik parası ne kadar?

hayır cok pahalı geliyosa iki tane nükleer santral kur rehet edersin

• hehehe Yok ya, Kasayı aşşağı koymayı sevmiyorum ben her an ulaşabilmek için, elimdeki bardağıda oraya koymuşum :P Biraz dağınık oda farkıdnayım hehe
    quote:

Orjinalden alıntı: macrolight

quote:

O resimdeki kasa koyulan yerde bardağın ne işi var yoksa girip orda mı içiyorsun

• Arkadaşlar resim nasıl ekleniyor şimdi çektimde bitane
  • Yok ya 80 i geçtiği daha görülmedi yani Ki mutlaka bir makine 24 saat açık durur (download muhabbeti) ama Soğuk kış günlerinde güzel ısınıyor oda
    quote:

Orjinalden alıntı: magicool

quote:

sorması ayıp elektrik parası ne kadar?

hayır cok pahalı geliyosa iki tane nükleer santral kur rehet edersin

• Zevkler aynı yani Tugy LEd sis sisteme dayanamıyorum ya :P şimdi sağdaki makinede 2-3 led fazla var yeni halinde, bu resim 1 aylık falan, artık yeni halini Ps3 lü sistemi kurunca atarım inşallah
    quote:

Orjinalden alıntı: TµGy

vay anakartdaşım güç kaynağında da led renkdaşım ve harddiskdaşım

ben de xbox donanım resmi koysam olmaz mı

• serhanuygura büyük izdiham var bir imza alabilir miyiz ?
  • Arkadaşlar yuklediğimi sanıyorum Tv altı dağınık oyun aradımda biraz Tv 480p suan 2 haftaya tasınıcaz LE40F71b (Samsung 1080p) gelicek oylede bir çekim yaparım

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.