Şimdi Ara

PS3 Pes2008 online şifre problemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
2.776
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar formdada araştırdım başka sitelerdede bi bilgiye ulaşamadım.

Problem tam olarak şu PES2008 oyununu bandrollu ve faturalı olarak aldım. Oyunu ilk denerken online register işlemini yaptım fakat malum online oyun çok kötü olduğu için oynamadım çok uzun süre. Geçen gün uzun bir aradan sonra denemek istedim ama bu seferde şifremi hatırlayamadım. Dolaysıyla online oyun oynayamıyorum oyunun websitesinden (forget my password) şifremi hatirlamadigimi belirtince beni gizli soru sayfasına yönlendiryo ama ben ne gizli sorumu nede ceabını hatırlamıyorum. Yeniden register etmemede izin vermiyo.

Sizce napabilirim gidip yeni bi oyun mu almak zorundayım online oynayabilmek için?

Teşşekürler.

• aynı olay benim başımada gelmişti ama hatırlatma sorusunda kurtarmıştım ben..
    ama sen şunu yapabilirsin..bu levihakan diye uyanık bir arkadaşımızın icadı
    bir ps3 cafe'ye gidip orada oynanan pes2008 oyunlarından birinin kitapçığından yeni cd numarası alıp online'da unutmayacağın bir şifre yaratıp tekrar oynayabilirsin..
    başka türlü işin zor....
  • Dostum o is olmaz en azindan ben yapamam...cafeden falan saol yinede.

Birşey daha aklıma geldi diyelimki bu oyunu ikinci el aldık ilk sahibi register yaptıysa ikinci el alan kişi de online oynayamaz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: senior63

Dostum o is olmaz en azindan ben yapamam...cafeden falan saol yinede.

Birşey daha aklıma geldi diyelimki bu oyunu ikinci el aldık ilk sahibi register yaptıysa ikinci el alan kişi de online oynayamaz.

Sana şifresini verirse oynarsın...
  • 2.el alırsan böyle bir problem olabilir tabii buna dikkat etmek lazım..
    ben ilerde satar yada takaslarsam diye kitapçığına şifreyi yazdım mesela alan insanı zorda bırakmamak lazım...
    ama cafe sahibinden rica edersen yardımcı olacağını düşünüyorum nede olsa PS3 cafeler'de internet üzerinden pek oynayan olmuyor..
  • quote:

Orjinalden alıntı: senior63
    diyelimki bu oyunu ikinci el aldık ilk sahibi register yaptıysa ikinci el alan kişi de online oynayamaz.

İşte o zaman oyuınu satan kişinin sana oyunun SERIAL'i ile kullanıcı hesabınıda vermesi gerekir yoksa bir anlamı kalmaz oyunu 2.el almanın.
  • Elinde orjinal oyun var. Yine de online oynayamıyorsun. Ben bu konamiyi
  • aynı sorun bende de var kımse yardımcı olmaDI BENDE VAZ GECTIM ONLİNE dan
  • ben de aynı sorun var takas etmedim vazgectım. Konamıye maıl attım illaki faturasını istıyorlar oyun aral dan alınmış onlarda bız bılmeyız dıyo yok yanı boyle bır olay rezalet ya ....Konami oyunu almıycam artık
  • quote:

Orjinalden alıntı: sabriaga

Elinde orjinal oyun var. Yine de online oynayamıyorsun. Ben bu konamiyi

Dostum ne alakası var şirket ile, arkadaş hem şifreyi hemde gizli soruyu unutmuş. Güvenlik denilen bişey var. He şu olurdu, cd key ile yeni kayıt yapılabilmesi gerekliydi.

• ben de kitapçık yoktu alırken bilmeden aldım ilk gün.Şimdi oynayamıyorum malesef.Bir de winning le pes aynı code lar uyuyormu acaba ?
  • esasta şirketle alakası var ...konami beş para etmez ...adamlar illaki fatura istiyo dıyorumkı bu ps3 oyunu zaten kopyası yok kıtapcıgı ve barkodu scan edıp gonderdım onun yanına illaki fatura istiyolar ayıp yani bir daha almam abi pes falan fifa 09 u beklıycem
  • yaw yalvardım bıraz verdıler şifremi hehe
  • kitapçıgın arka yuzünde olan maıl adresıne, reg kod un oldugu sayfanın scan edılmıs halını gonderıp sıfrenı ıste verıyorlar.
  • bende barkod u scan edip göndersem acaba banada gönderirlermi ? zaten yokki oyunu illegal oynama diye birşey key de nerden çıkıyor ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: mobilecom

quote:

Orjinalden alıntı: sabriaga

Elinde orjinal oyun var. Yine de online oynayamıyorsun. Ben bu konamiyi

Dostum ne alakası var şirket ile, arkadaş hem şifreyi hemde gizli soruyu unutmuş. Güvenlik denilen bişey var. He şu olurdu, cd key ile yeni kayıt yapılabilmesi gerekliydi.

Sana katılmıyorum kanka unuttuk ne yapalım insanız işte yazmadıkda o zaman bir çözüm olması lazım yoksa saçma

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.