Şimdi Ara

PS3 PES 2015 PSN KARDEŞLİĞİ ORTAK ARANIYOR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.254
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Fifa 15'i us psnden kardeşlikle 67 TL'Ye almış biri olarak pes 2015'i de muhtemelen çok daha ucuz fiyatlara almak için psn kardeşliğine ortak arıyorum. şu an oyun tr psn'de pre order olarak 160 tl. adam başı 80 tl düşüyor ki çok çok pahalı. fifayı us psnden 135 tl'ye almıştım bir arkadaşla. bende us'de geçerli kredi kartı yok. amazondan alışveriş yapan veya us hesabından alışveriş yapabilen arkadaşlar varsa kardeşlik yapabiliriz.
    190 tl olan fifa 15 135'e geldiyse us psn'den pes 2015 muhtemelen 100-110 tl arası olacaktır. Ben 40-45 USD arası bir fiyat bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi naturklich -- 17 Ekim 2014; 15:16:40 >

• ya olmuş 33 yolun yarısı demek hala oyun hala oyun ama senle pre order connect bir kardelik yapabilirim istersen 30 kağada getiririk oyunu ustad
  • naturklich kullanıcısına yanıt
    Dostum sen neden ps4 e geçmedin daha ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlacK_TowerR

4 düşünmüyorum. Yavaş yavaş bırakmak lazım bu işleri
  • Evet us psn'de fiyat belli oldu 39,99 usd tl ile 89'a geliyor şu anda. adam başı 45 tl çok iyi bir fiyat. GG'de 160 tl'ye satılıyor blueray düşünün yani. ortak bulur bulmaz alabiliriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: naturklich

quote:

Orijinalden alıntı: BlacK_TowerR

4 düşünmüyorum. Yavaş yavaş bırakmak lazım bu işleri

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar

Bu kardeşlik nasıl oluyor arkadaşlar bilgi alabilir miyim bende hayırlı günler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.