Şimdi Ara

[PS3] PES 2013 ONLİNE MASTER LİG ANA KONU (494. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.490
Cevap
40
Favori
477.325
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 492493494495496
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mersinaki

quote:

Orijinalden alıntı: Oguzhanerturk95

quote:

Usta fifadan sonra pes nasıl zevkli geliyor sana.Ama yeni oynamaya başladığın için oyunu anlama süreci seni bir süre zevkli oyunlar yapmanı sağlayacaktır.Umarım çabuk sıkılmazsın ve fazla sinirlenme derim :)

Sinir fifada da oluyodu ona alistim artik Yalniz yorumlari okudum konami cok oyuncusunu kaybetmis sacma isler yaparak

Bu sene en kötü dönemini yaşıyor bence.Bizde arkadaşlarla beraber 2 senedir bir fiil kendi aramızda ve online oynuyorduk ama bu sene konami kontrolü fazlasıyla eline alınca ve saçmalıklar artınca değmeyeceğini anladık ve fifa'yı deniyoruz şimdilerde gayet memnunuz doğrusu.Ara sıra pes oynayınca zaten oynadığımıza pişman ediyor hemen :) Neyse umarım sen memnun kalırsın.Biz artık seneye bakıyoruz bir umut işte :)

Pes bu oyun tarzı ile fifayla cok zor kapisir.Pasli oynuyorum her seyi deniyorum gol atmak icin topu kaptirirsam bi ara pasi atiyo adam defanstan golü yiyorum.Futbolu unutturur bu oyun insana sirf eski günlerin hatrina aldim oynuyorum.Yazik gercekten her sene dahada kötüye gidiyolar.Fifayi özledim iki günde gercekten dogru soylemissin sıkılmam 2 gün sürdü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oguzhanerturk95 -- 17 Nisan 2013; 2:29:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Usta fifadan sonra pes nasıl zevkli geliyor sana.Ama yeni oynamaya başladığın için oyunu anlama süreci seni bir süre zevkli oyunlar yapmanı sağlayacaktır.Umarım çabuk sıkılmazsın ve fazla sinirlenme derim :)

Sinir fifada da oluyodu ona alistim artik Yalniz yorumlari okudum konami cok oyuncusunu kaybetmis sacma isler yaparak

Bu sene en kötü dönemini yaşıyor bence.Bizde arkadaşlarla beraber 2 senedir bir fiil kendi aramızda ve online oynuyorduk ama bu sene konami kontrolü fazlasıyla eline alınca ve saçmalıklar artınca değmeyeceğini anladık ve fifa'yı deniyoruz şimdilerde gayet memnunuz doğrusu.Ara sıra pes oynayınca zaten oynadığımıza pişman ediyor hemen :) Neyse umarım sen memnun kalırsın.Biz artık seneye bakıyoruz bir umut işte :)

Pes bu oyun tarzı ile fifayla cok zor kapisir.Pasli oynuyorum her seyi deniyorum gol atmak icin topu kaptirirsam bi ara pasi atiyo adam defanstan golü yiyorum.Futbolu unutturur bu oyun insana sirf eski günlerin hatrina aldim oynuyorum.Yazik gercekten her sene dahada kötüye gidiyolar.Fifayi özledim iki günde gercekten dogru soylemissin sıkılmam 2 gün sürdü

:) Aynen katılıyorum.Arkadaş çevremde pesi bilmeyen ve ilk günkü gibi oynayan bir arkadaşımızın hiç pas ve çalım yapmadan maç kazandığını görüyorum :) Markaj yaparak bir yere kadar durduruyorsunuz ama gene savunma oyuncun mallaşıyor ve top geçiyor.Hayır uzun pası atan rakibin ilerdeki oyuncuyu bile görmeden atıyor o derece yani.Tam defans oynatıp savunma çizgisini sıfıra getiriyorum.Ama sanki hiç yapmamışım gibi defans orta sahaya kadar çıkıyor ve yine aynı son :) Tamam bende pek iyi oynamayabilirim bunu kabul ediyorum.Ama olay yenilipte bahane üretme olayı değil.Bunu en iyi online oynayanlar bilecektir zaten.

Cidden dediğin gibi futbolu unutturur :) Halbuki pes ilk oynadığınızda ne kadarda güzel geliyor fifa'ya göre albenisi daha yüksek ve daha eğlenceli duruyor.Şutlar falan daha kolay ve düzgün gidiyor.Futbolcuların sahadaki fiziki duruşları ve koşular çok daha gerçekci.Omuz omuza mücadeleler de çok daha iyi.Pes sanki okyanusu geçip derede boğuluyor gibi.Mesela bu sene sistem bu kadar oyunu kontrol etmese ve uzun top saçmalığı olması sanıyorum ki yine oynardık.Ama sen adamı ezecen ezecen sana gol attırmayacak sonra senden daha kötü olduğunu bildiğin rakibin bir uzun topla sana gol atıp maçı bitirecek.Daha iyi oynadığın halde yenildiğin bir oyunu oynamak istemiyorsun elbette.Kontrolün sende olmadığını gözüne soka soka hissettiriyor.

Arkadaşımla oynuyorum 30 metreden ayak içi yapıyor kaleci mal gibi bekliyor top havada süzülüp kaleye giriyor :) Hakemler desen hiç bahsetmeyelim.

Fifa'nın ise en önemli eksiği çarpışma motoru henüz tam oturmadı ve koşu animasyonunu düzeltirlerse sonraki sene artık daha farklı istekler gelir hakem modu yok bayan futbolcular olsun ki bunun için imza topluyorlarmış düşünün yani oyunu geçtiler artık :D
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

:) Aynen katılıyorum.Arkadaş çevremde pesi bilmeyen ve ilk günkü gibi oynayan bir arkadaşımızın hiç pas ve çalım yapmadan maç kazandığını görüyorum :) Markaj yaparak bir yere kadar durduruyorsunuz ama gene savunma oyuncun mallaşıyor ve top geçiyor.Hayır uzun pası atan rakibin ilerdeki oyuncuyu bile görmeden atıyor o derece yani.Tam defans oynatıp savunma çizgisini sıfıra getiriyorum.Ama sanki hiç yapmamışım gibi defans orta sahaya kadar çıkıyor ve yine aynı son :) Tamam bende pek iyi oynamayabilirim bunu kabul ediyorum.Ama olay yenilipte bahane üretme olayı değil.Bunu en iyi online oynayanlar bilecektir zaten.

Cidden dediğin gibi futbolu unutturur :) Halbuki pes ilk oynadığınızda ne kadarda güzel geliyor fifa'ya göre albenisi daha yüksek ve daha eğlenceli duruyor.Şutlar falan daha kolay ve düzgün gidiyor.Futbolcuların sahadaki fiziki duruşları ve koşular çok daha gerçekci.Omuz omuza mücadeleler de çok daha iyi.Pes sanki okyanusu geçip derede boğuluyor gibi.Mesela bu sene sistem bu kadar oyunu kontrol etmese ve uzun top saçmalığı olması sanıyorum ki yine oynardık.Ama sen adamı ezecen ezecen sana gol attırmayacak sonra senden daha kötü olduğunu bildiğin rakibin bir uzun topla sana gol atıp maçı bitirecek.Daha iyi oynadığın halde yenildiğin bir oyunu oynamak istemiyorsun elbette.Kontrolün sende olmadığını gözüne soka soka hissettiriyor.

Arkadaşımla oynuyorum 30 metreden ayak içi yapıyor kaleci mal gibi bekliyor top havada süzülüp kaleye giriyor :) Hakemler desen hiç bahsetmeyelim.

Fifa'nın ise en önemli eksiği çarpışma motoru henüz tam oturmadı ve koşu animasyonunu düzeltirlerse sonraki sene artık daha farklı istekler gelir hakem modu yok bayan futbolcular olsun ki bunun için imza topluyorlarmış düşünün yani oyunu geçtiler artık :D

Çok doğru söylemissin pes okyanusu gecip derede boğuluyor.Cok guzel artilari var ama eksileri o kadar fazlaki kimse artilardan bahsetmiyor.Sıkılmadan okudum kac sayfa cok nadir futbol konusulmus yazik gercekten.Fifa cok buyuk yol aldi ve su an rakipsiz bence.Dedigin gibi adamlar hakem modu vs tartisiyolar artik pes 2014 de bu kadar tirt cikarsa pes biter artik benim gorusum

• 25 Nisan'da yeni pack geliyormuş,DLC 5.0
  • reis bende yeni aldım online ana lig oynuyorum ama biraz saçma oyuncularla 5-10 maçlık sözleşme istiyo bu yüzden para biriktiremiyorum millete bakıyorum ronaldolar messiler nasıl yapıyorlar bi yardım etseniz yedekte oyuncum bile yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetdege

reis bende yeni aldım online ana lig oynuyorum ama biraz saçma oyuncularla 5-10 maçlık sözleşme istiyo bu yüzden para biriktiremiyorum millete bakıyorum ronaldolar messiler nasıl yapıyorlar bi yardım etseniz yedekte oyuncum bile yok

1000 maç civarında maç yaparsan birikir..
  • Beyler hile için sanırım Netlimiter denen bir program varmış onu kullanıyorlarmış. Ama PS3 kullananlarda Netlimiter işe yarar mı bilmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kronikdonguselloser

Beyler hile için sanırım Netlimiter denen bir program varmış onu kullanıyorlarmış. Ama PS3 kullananlarda Netlimiter işe yarar mı bilmiyorum.

Onuda aynı ağ üzerindeki bilgisayardan hallediyor olabilirler.Zaten konsol olupta pc olmayan ev yoktur zannetmem.
  • 1180 maç yapmışım. hayatımda hile yapmadım ve yapmam. nezaket derecem B. hep koparanlar yüzünden benim nezaket derecem B
    ben böyle adaletin ta........ hemde AA'ken bir anda B'ye düştü ve B'de kaldı. iki kere sunucyla bağlantı kesildi. bir baktım AA'ken B oldu direk
    ve 60 maçtır falanda halen düzelmedi. millette direk hileci muamelesi yapıyo. çok kişi öne geçtimmi koparıyo. heralde yakında C olur
    bu sene kapanışı yaparım artık. teşekkürler Konami adaletin ve sistemin için
  • quote:

Orijinalden alıntı: nxplay

1180 maç yapmışım. hayatımda hile yapmadım ve yapmam. nezaket derecem B. hep koparanlar yüzünden benim nezaket derecem B
    ben böyle adaletin ta........ hemde AA'ken bir anda B'ye düştü ve B'de kaldı. iki kere sunucyla bağlantı kesildi. bir baktım AA'ken B oldu direk
    ve 60 maçtır falanda halen düzelmedi. millette direk hileci muamelesi yapıyo. çok kişi öne geçtimmi koparıyo. heralde yakında C olur

kardeş sen nezakete takılma bu kadar. inan bana kimse düşük nezakete hileci demez. çünkü o senin maç tamamlama yüzden.

Adam bakıyor A değilse diyor ki şuna fazla fark atmayım. yoksa oyundan çıkar.hükmen kazanırım ama yarım ücret gelir diyor. (burda sözüm sana değil. )
    Ya da sen çok iyi oynar fark atarsın, adam maçtan çıkar.

Ne kadar hileci varsa hepsinin nezaketi A. hatta AA olan hileciler var.

Bu hileciler hakkında makale bile yazabilirim artık :)

*Adamın galibiyet yüzdesi çok yüksekse (%75 üzeri)

*galibiyet serisi çok yüksekse (25 maç üzeri)

*derecesi 900 üzerindeyse

bu adam %99 hilecidir. Bunlardan ikisini sağlayan bile %99 hilecidir. çünkü bunları yapabilmek için bu seneki peste (resmen taraf tutan bu seneki oyunda) böyle başarılar elde etmek, siz de takdir edersiniz ki imkansızdır desem yeridir.

Bir de arkadaşlar hileci diyoruz ama, adam pek iyi savunma yapamıyorsa, rakibi de ilk 15 dakkada 3,4 gol atmışsa, ve hala ısrarla gol arıyorsa, şimdi bu adam o maçta elbette ki hileyi çakar. Hele ki bu goller mirch'ten aynı yöntemlerle geliyorsa, o maçın tamamlanması mucize olur.

Ben mesela her atağımın farklı olması için uğraşırım. çünkü rakibin sizi çözmesi zorlaşır o zaman. ne tarafa gideceğinizi, ne yapacağınızı çözemez. dolayısıyla adama benden 15 dakkada 3 gol yese bile çok nadiren kaçmıştır. devre arası benden önce başlaya basar. döndürmek, hiç olmazsa denemek ister. karşılıklı keyif vardır çünkü oyunda. böyle 7 gol yediğim maçtan bile keyif aldığımı bilirim.

hep aynı yöntemle, inatla gol arayanlar denk gelince inanın devre arası öndeysem bile menüden çıkasım geliyor. gerideysem bazen çıkıyorum zaten. ya arkadaş adam mirch, martins, agbonlahor, walcott 4'lüsünü sürmüş forvete, varsa yoksa 3gen, adam 20. dakkada 3-0 yapıyor. hala daha 3gen... yahu biraz çeşitlilik kat oyuna, kanat değiştir, çalım dene, bi X'e bas pas vermeyi dene ben de diyorum madem sana daha gol lazım, bi tane de ben sallıyom diyom hadi oyna şimdi tek başına. kolu bırakıyom. çocuk olacak ki bazısı, bırakmama rağmen hala üçgenle gol aramaya devam ediyor şimdi bu anlattığım tarzda çocukların hilecilerden dert yanması sizce normal değil midir?
  • arkadaşlar merhaba ben bayadır yoktum bu forumda uzaklaşmıştım biraz dengesiz arkdaslar oldugu için ama bakıyorum bayağıda azalmış forum... ben online kodumu ve şifremi kaybettim. msn adresimi biliyorum bu online kodumu şifrmi geri öğrenebilirmiyim.. yardımcı olursanız sevinirim.. çünkü bayadır oynuyordum ve kadrom bayağı da iyiydi.. yardımcı olursanız sevinirim.. tekrardan sıfırdan başlamak istemiyorum.. herkese bol şanslar dostlar...:D
  • bu forum ölmüş artık kimse cvp bile vermiyor
  • hakkatten şu van der mirch ten kurtuluş yok bi ara pası at usaim bolt arkasından baka kalır
  • quote:

Orijinalden alıntı: solemnomercy

quote:

Orijinalden alıntı: nxplay

1180 maç yapmışım. hayatımda hile yapmadım ve yapmam. nezaket derecem B. hep koparanlar yüzünden benim nezaket derecem B

kardeş sen nezakete takılma bu kadar. inan bana kimse düşük nezakete hileci demez. çünkü o senin maç tamamlama yüzden.

Adam bakıyor A değilse diyor ki şuna fazla fark atmayım. yoksa oyundan çıkar.hükmen kazanırım ama yarım ücret gelir diyor. (burda sözüm sana değil. )
    Ya da sen çok iyi oynar fark atarsın, adam maçtan çıkar.

Ne kadar hileci varsa hepsinin nezaketi A. hatta AA olan hileciler var.

Bu hileciler hakkında makale bile yazabilirim artık :)

*Adamın galibiyet yüzdesi çok yüksekse (%75 üzeri)

*galibiyet serisi çok yüksekse (25 maç üzeri)

*derecesi 900 üzerindeyse

bu adam %99 hilecidir. Bunlardan ikisini sağlayan bile %99 hilecidir. çünkü bunları yapabilmek için bu seneki peste (resmen taraf tutan bu seneki oyunda) böyle başarılar elde etmek, siz de takdir edersiniz ki imkansızdır desem yeridir.

Bir de arkadaşlar hileci diyoruz ama, adam pek iyi savunma yapamıyorsa, rakibi de ilk 15 dakkada 3,4 gol atmışsa, ve hala ısrarla gol arıyorsa, şimdi bu adam o maçta elbette ki hileyi çakar. Hele ki bu goller mirch'ten aynı yöntemlerle geliyorsa, o maçın tamamlanması mucize olur.

Ben mesela her atağımın farklı olması için uğraşırım. çünkü rakibin sizi çözmesi zorlaşır o zaman. ne tarafa gideceğinizi, ne yapacağınızı çözemez. dolayısıyla adama benden 15 dakkada 3 gol yese bile çok nadiren kaçmıştır. devre arası benden önce başlaya basar. döndürmek, hiç olmazsa denemek ister. karşılıklı keyif vardır çünkü oyunda. böyle 7 gol yediğim maçtan bile keyif aldığımı bilirim.

hep aynı yöntemle, inatla gol arayanlar denk gelince inanın devre arası öndeysem bile menüden çıkasım geliyor. gerideysem bazen çıkıyorum zaten. ya arkadaş adam mirch, martins, agbonlahor, walcott 4'lüsünü sürmüş forvete, varsa yoksa 3gen, adam 20. dakkada 3-0 yapıyor. hala daha 3gen... yahu biraz çeşitlilik kat oyuna, kanat değiştir, çalım dene, bi X'e bas pas vermeyi dene ben de diyorum madem sana daha gol lazım, bi tane de ben sallıyom diyom hadi oyna şimdi tek başına. kolu bırakıyom. çocuk olacak ki bazısı, bırakmama rağmen hala üçgenle gol aramaya devam ediyor şimdi bu anlattığım tarzda çocukların hilecilerden dert yanması sizce normal değil midir?

üçgenciler yüzünden maç oynanmaz hala geliyor.
    600 puan üstünde bunlardan çok var.
    Adamdaki V.der mirch benim İbrahimoviçden daha kaliteli golcü oluyor.
    Nerde o zaman bu oyunun gerçekçiliği biri 30-40M€ diğer 2 M€
    Koy ileri VDMirchi salla sürekli ileri nasıl olsa 1 tanesi mutlaka geçiyor.

Konami umarım seneye böyle saçma oyun yapmaz.
    Şu an şişirme oyunu bir kapatsalar
    O 500-900 puan bandında bir sürü kullanıcı 200 puanları zor görür.

• merhabalar. siteyi epeyidir takip ediyorum ve burada bahsedilen bağlantı koparma uzun top arkadan kayma geride top çevirme vb gibi bir cok sinir bozucu şeyden sikayetci olanlar olarak bir topluluk kurduk ve kendi aramızda eğlenceli ve daha onemlisi fair play içerisinde ligler kupalar yapıyoruz. ilgilenen arkadaşlarwww.peshastasi.com
    adresini ziyaret edebilir topluluktaki üyeleri ve toluluk kurallarını inceleyebilir. siteye ve maclar zaman ayırabilecek arkadaşları bekliyoruz.
    tek sart saygı ve hoşgörü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi judasole -- 24 Nisan 2013; 9:20:06 >
  • Beyler ps3 te pes 2013 nasil multiplayer oyniycam acil yardim

• Van der Mirche sallayan arkadaşlar bu adamı kadronuzda bulundurmayın, 'kullanmıyorum ama dursun' da demeyin. Param olmasına rağmen Van de Mirch, Eto'o, Martins, gibi adamları almıyorum. Popüleritesi düşük iyi adamlar bulmaya çalışıyorum. Santrafora Umutu koyuyorum, ortaya selçuk'u, trochowski'yi oos oynatıyorum. Farklı varyasyonlar deniyorum. Oyunun zevki böyle çıkıyor. Rakibin Vm ile attığı golleri kabul etmeyip 0-0'mış gibi oynuyorum. Yoksa bu sisteme katlanılmaz.
  • Yeni güncelleme ile değişen birşey var mı?

• guncelleme gelmiş mi arkadaşlar?
  • öncelikle güncelleme gelmiş , ne olduğuna akşam bakarız artık ..

bu arada Master Lige yeni başlayan birisi olarak yeni başlayan arkadaşlara tavsiyem olacak ,

ilk başta 6 tane oyuncu satacaksanız bile mutlaka önce maç haklarını bitirin sonra satın ,

biriken ve elinizde olan para ile aklınızdaki oyuncuları alın ,

asıl sistem bundan sonra başlıyor , diyelim 4 adam aldınız ve oyuncularınızın bir çoğu hala 60-64 not ortalamasında , aslında bu not ortalaması da önemli değil oyuncunuzun özelliklerine girince gerek top speed olsun , gerek dribling olsun veya tekniği olsun rezil durumda ve bir an önce bu oyunculardan kurtulmak lazım ama nasıl ?

ben burada şöyle bir taktik uyguluyorum , bu rezil adamların sözleşme bitişine 1 maç kala 499 K ya satıyorum , sonra aynı bölgeye 500 K ya başka 60-64 lik adam alıyorum , hiçbir zararım olmuyor ama seçerek aldığım oyuncunun istediğim özellikleri gayet tatminkar oluyor , hatta daha fazlası !

misal yedek forvete aldığım Aredo denen canavar , puanı 64 , güncellemede ne oldu bilmiyorum ama 500 K ya almıştım , şuana kadar her maç golü var, hem hızlı , hem güçlü , hemde bitiriciliği iyi , dün birşey keşfettim sağ kanada koyuncada notu 70 oldu !

kesinlikle böyle yapın ve çöp kadrodan bir an önce kurtulun ,

son önerim defansın ortası için olacak , bu bölge için fiyatlar yeni başlayanları aşan türden , tavsiyem oraya uygun bir Dmc bulun , ben 500-600 K ya bir tane buldum adı aklımda değil eve geçince bakarım , notu 66 ama bir çok iyi forvete top göstermiyor , hızıda 83 , dribling ve güçte tatmin edici olunca bu sonuç normal ,

kısaca arkadaşlar 60-62 lik oyuncularınızı satın yine 60-62 lik oyuncular alın ama iyilerini alın bize verilen çöpleri değil , bana göre bu taktik çok önemli ,kendi seviyenizde her takıma fark atıyorsunuz resmen
  • 
Sayfa: önceki 492493494495496
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.