Şimdi Ara

[PS3] PES 2013 ONLİNE MASTER LİG ANA KONU (495. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.491
Cevap
40
Favori
477.298
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 493494495496497
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Overallerde değişme yok. Sadece copa libertadores güncellenmiş.
  • ya beyler bu güncellemeden sonra 2 maç ardarda sunucu kesildi dedi derecelerim gitti daha önce böyle bişey yoktu neden olabilir bilen varmı derecem kalmadı yav

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar güncellemeyi yaptım çift tıklıyorum hiçbirşey yapmıyor yükleme versiyonu için crack çıktımı acaba bilgisi olan varmı?
  • arkadaslar,online modda sıralama maçı yaparken oyun hızı normal istedigim gibi+2 gibi,,fakat evden eve online lobiden oynarken maç hızı 0 gibi çok yavas.bu ayarı nasıl yukseltiriz anlamadım gitti...master ligde online oynarkende oyun hızı normal guzel..sadece lobiden oynarken hız ayarı dusuk geliyor bana.
  • Arkadaşlar merak ettiğim bir konu var lütfen bilen cevapladın,

Takım gücün iyi oyuncu aldıkça artıyor buna okey... zaten öyle olmalı

Ancak takım gücünü neye göre hesaplıyor bir türlü çözemedim
  • bugün karşıma bir kadro çıktı gözlerime inanamadım , hatta görüp görebileceğim en iyi kadro olduğu için resmini çektim ,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wapati -- 29 Nisan 2013; 14:54:57 >
  • ya bu kadro nedir allah aşkına ,

bu oyuncuların sözleşmelerini nasıl yapıyor , kadro değeri arttıkça maç parası daha fazlamı oluyor ? Turnuva ile olacak iş değil ,

misal şimdi ben yenilirsem 300-400 arası alıyorum , beraberlik 600-700 , yenersem 900-1 milyon arası para alıyorum , bu aldığım para standartmı yoksa takım değeri arttıkça bu da artıyormu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wapati

ya bu kadro nedir allah aşkına ,

bu oyuncuların sözleşmelerini nasıl yapıyor , kadro değeri arttıkça maç parası daha fazlamı oluyor ? Turnuva ile olacak iş değil ,

misal şimdi ben yenilirsem 300-400 arası alıyorum , beraberlik 600-700 , yenersem 900-1 milyon arası para alıyorum , bu aldığım para standartmı yoksa takım değeri arttıkça bu da artıyormu ?

benim de kadrom ona benzer mac kazndıkca 6-7m para geliyo ve 50 maclık sözleşme ücreti 10m nin üzerinde olan futbolcularla indirimli sözleşme imzalanabiliyor yani ilerledikce daha kolay kadro kuruluyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dante_TR

quote:

ya bu kadro nedir allah aşkına ,

benim de kadrom ona benzer mac kazndıkca 6-7m para geliyo ve 50 maclık sözleşme ücreti 10m nin üzerinde olan futbolcularla indirimli sözleşme imzalanabiliyor yani ilerledikce daha kolay kadro kuruluyo

Maç kazandıkça derken takım seviyesi ile kazanç orantılı sanırım ,

misal ben şuan galibiyet başına 1 Milyon alıyorum
  • Kardo değeri arttıkça maç başına kazanılan galibiyetlere verilen para da artıyor.
    Pahallı oyuncuların katkı puanı arttıkça maç sözleşmeleri bitince satın tekrar geri alın. C.Ronaldo dan 15.000.000 euro net kar edebilirsiniz bu şekilde. Aguero dan bu şekilde 10.000.000 euro kar elde edicem. Ayrıca pahallı oyunculara 3 geçe olayından indirimli sözleşme yapın. Bir oyuncunun 20 maçlık sözleşmesi 15.000.000 euro ise 7.500 e 20 maçlık sözleşme imzalayabilirsiniz.

Maç sayım:750 civarında
    Kardo değerim: 786.000.000 euro
    Kadro Puanım: 924
    Oyuncu Puanım: 726

Bu seviyelerde maç başı kazanılan paralar:
    Malubiyetlerde ortalama 2.500.000-3.500.000 euro arası
    Beraberlikte ortalama: 3.500.000-5.000.000 euro arası
    Galibiyetlerde ortalama: 5.000.000-7.500.000 euro arası
    Ödüllü maçlarda ortalama : 15.000.000 euro
  • quote:

Orijinalden alıntı: zerk_07

arkadaslar,online modda sıralama maçı yaparken oyun hızı normal istedigim gibi+2 gibi,,fakat evden eve online lobiden oynarken maç hızı 0 gibi çok yavas.bu ayarı nasıl yukseltiriz anlamadım gitti...master ligde online oynarkende oyun hızı normal guzel..sadece lobiden oynarken hız ayarı dusuk geliyor bana.

Online her maçın oyun hızı 0 diye biliyorum ben.
  • Wan der mirch gibi adamlarla,oyunun acıgıyla oynayan ara pası uzun top atan uyanıklara karşı kesinlikle pres yapmıyorum,yönü kendi kaleme ceviriyorum,top rakipteyken hic ara pası uzun top yemiyorum ve toplar hep bana geliyor...deneyin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmetozkan83

Kardo değeri arttıkça maç başına kazanılan galibiyetlere verilen para da artıyor.
    Pahallı oyuncuların katkı puanı arttıkça maç sözleşmeleri bitince satın tekrar geri alın. C.Ronaldo dan 15.000.000 euro net kar edebilirsiniz bu şekilde. Aguero dan bu şekilde 10.000.000 euro kar elde edicem. Ayrıca pahallı oyunculara 3 geçe olayından indirimli sözleşme yapın. Bir oyuncunun 20 maçlık sözleşmesi 15.000.000 euro ise 7.500 e 20 maçlık sözleşme imzalayabilirsiniz.

Maç sayım:750 civarında
    Kardo değerim: 786.000.000 euro
    Kadro Puanım: 924
    Oyuncu Puanım: 726

Bu seviyelerde maç başı kazanılan paralar:
    Malubiyetlerde ortalama 2.500.000-3.500.000 euro arası
    Beraberlikte ortalama: 3.500.000-5.000.000 euro arası
    Galibiyetlerde ortalama: 5.000.000-7.500.000 euro arası
    Ödüllü maçlarda ortalama : 15.000.000 euro

Durum şimdi daha net anlaşıldı , teşekkürler :)
  • quote:

bugün karşıma bir kadro çıktı gözlerime inanamadım , hatta görüp görebileceğim en iyi kadro olduğu için resmini çektim ,

benim kadroyu vereyim sana kullan,nasıl veriliyor bilmiyorum ama,,burdakilerin hepsi var (daha iyileri mevcut)50-100 maç sözleşmeli + oyuncular kasada 150-200 milyon Euro..ben kullanmıyorum kolaysa vermesi vereyim kullan ;)

benim takımda fenerbahce:D:D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zerk_07 -- 30 Nisan 2013; 8:55:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mersinaki

quote:

arkadaslar,online modda sıralama maçı yaparken oyun hızı normal istedigim gibi+2 gibi,,fakat evden eve online lobiden oynarken maç hızı 0 gibi çok yavas.bu ayarı nasıl yukseltiriz anlamadım gitti...master ligde online oynarkende oyun hızı normal guzel..sadece lobiden oynarken hız ayarı dusuk geliyor bana.

Online her maçın oyun hızı 0 diye biliyorum ben.

online derken soyle kardeşim,masterlig bırakdım doruk noktasına geldgim için sarmıyor pek,ama arada açıp oynadığımda analig hız normal,açıyorum sıralama maçı hız yine normal gibi akıcı,,kardeşimin evi 1 km ilerde evden eve lobiden oynuyoruz hız düşüyor..böyle bişey mumkun muki.;)
  • quote:

quote:

bugün karşıma bir kadro çıktı gözlerime inanamadım , hatta görüp görebileceğim en iyi kadro olduğu için resmini çektim ,

benim kadroyu vereyim sana kullan,nasıl veriliyor bilmiyorum ama,,burdakilerin hepsi var (daha iyileri mevcut)50-100 maç sözleşmeli + oyuncular kasada 150-200 milyon Euro..ben kullanmıyorum kolaysa vermesi vereyim kullan ;)

müthiş olurdu ama nasıl vereceğini bende bilmiyorum , biraz hevesimi alırdım : ))

aslında hesabını vermekten ziyade senin adına belli bir süre devam ederim sadece , tabi bir anlık gazla yazmadıysan :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wapati -- 30 Nisan 2013; 13:12:35 >
  • quote:

quote:

quote:

müthiş olurdu ama nasıl vereceğini bende bilmiyorum , biraz hevesimi alırdım : ))

aslında hesabını vermekten ziyade senin adına belli bir süre devam ederim sadece , tabi bir anlık gazla yazmadıysan :))

valla kardeş ben kullanmıyorum kadromu,ben online evden eve kardeşimle oynuyorum..benim takımımı nasıl kontrol edicegini biliyorsan söyle bana verim kullan,:D:D::D.

ben suan online lobi oynadığım için,hesap vermeden adımdan kullanabiliyomusun,yani kardeşim al kullan,nasıl kullanılabilir başka takım ,bi araştır incele,,ben takımı veriyorum sana:)resimlediğin kadrodan çok daha iyi kadrom:D:D:D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zerk_07 -- 30 Nisan 2013; 16:24:59 >
  • isteyene benim takımı satabilirim takım kuramayanlara vakti olmayanlara hazır takım kadromu yazım:neuer buffon t.silva puyol d.luiz pepe armero bale macion d.alves derossi pirlo xavi iniesta rooney sneijder ribery robben nani a.sanchez eto hulk aguero ibrahimovic messi ronaldo ilgilenen varsa özel mesaj atabilirsiniz
  • arkadaşlar ben CD KEY ile oynuyordum güncellemeden sonra 1 haftadır uğraşıyorum online oynayamıyorum.cd keycilere 1.4 crack çıktımı ? bilgisi olan varsa yazsın bitsin bu hasretlik yetti gari :)
  • 
Sayfa: önceki 493494495496497
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.