Şimdi Ara

[PS3] PES 2013 ONLİNE MASTER LİG ANA KONU (496. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.491
Cevap
40
Favori
477.313
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 494495496497498
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ereli63

arkadaşlar ben CD KEY ile oynuyordum güncellemeden sonra 1 haftadır uğraşıyorum online oynayamıyorum.cd keycilere 1.4 crack çıktımı ? bilgisi olan varsa yazsın bitsin bu hasretlik yetti gari :)

Dostum crack le falan uğraşma, bana mail adresini msj la sana bir mdx dosyası gondereyim onu daemon tools la aç sonrada rahat rahat oyununu oyna.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zerk , hesabın nasıl devredildiğini öğrendim ama herşeyi kendi emeklerimle yapmadıktan sonra zevk alamıyacağımı bildiğim için kendi hesabımla devam etmeye karar verdim , teklifin için teşekkürler kardeşim :)

Dün Salih Uçan , Draxler ve Ayew'i kadroma kattım , adım adım güçleniyorum , şimdi bir sol bek ve defans almam lazım ama acelemiz yok onuda alırız :)

Hedefim forvete Martins'i almak , 10 M bulmam lazım : ))
  • quote:

Orijinalden alıntı: ViperStrikes23

quote:

Orijinalden alıntı: sdsomer

quote:

Orijinalden alıntı: BAY658 - Mithrandil

quote:

Orijinalden alıntı: sdsomer

Arkadaşlar ben daha yeni başladım PES'13 MLO oynamaya.Tavsiye edeceğiniz sağlam oyuncular varsa lütfen paylaşınız.Biraz birikmişim var 9 milyon € civarı.İyi bir golcü alayım diyorum Di Natalie ve Forlan arasında kaldım ama sanırım Di Natalie'yi alacam.Tavsiyelerinizi bekliyorum.Bir de şimdiye kadar hep quick match yaparak para kazandım hiç turnuvaya girmedim.Para kazanmanın en çabuk ve en kolay yolu nedir?Saygılarımla.

Di Natale iyi seçim olur hocam bende de var çok iyi bileklere sahip hiç kuşkulanmadan alabilirsin.

Çok teşekkür ederim ilginiz için.Para kazanma konusundaki fikriniz nedir?Ben şimdiye kadar hep quick match yaptım.Daha çabuk ve kolay para kazanmanın yolu nedir bu oyunda?Bir de tavsiye edeceğiniz oyuncular varsa çok sevinirim.Tekrar teşekkür ederim.

kardeş sözleşmeleri 10 maç yenileme ücreti 10milyonun üstünde olanları saat 3 geçe mesela 12.03 12.13 yada mesela 17.23 gibi saatlerde yenilersen sözleşme üvretleri düşüo bide katkısı 5 olan oyuncuların varsa sözleşme bitince sat tekrar al yine kar edersin sana tavsiye edeceğim forvette oyunun bugu olan van der mirch bide benim kullandığım gyan asamoah ve emenike var bide sana tavsiyem dayanıklılığı 80 ve üzer sf al biraz para biriktirip villayı alırsan süper olur süper şutları var

Arkadaşlar, yaw bu 3 geçe olayı hala aktif mi ?
    Bir türlü beceremedim. Sanırım 50 maçlık fiyatı 10 milyon doları geçenlere yapılıyormuş. Bir tek julio cesar var daha bende bu tarife uyan. Onda da denedim denedim 13 milyondan 1 cent aşağı inmedi, ne 3 geçe ne 5 geçe..

PC versiyonu bu arada benimki, bir de illa Euro mu yapsaydım para birimimi acaba

Bilgi verebilecek var mı?

Tşkler şimdiden
  • kardeş senin ki pc versiyonu ise 3 gece deil. pc online gir sana yardımcı olsunlar.. ps3 ve pc nin saatlaeri farklı.. ps3 için 3 gece pc için 9 gece diye biliyorum ama yinede pc online bölümüne gir yardımcı olsunlar sana...
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinanbjk06

kardeş senin ki pc versiyonu ise 3 gece deil. pc online gir sana yardımcı olsunlar.. ps3 ve pc nin saatlaeri farklı.. ps3 için 3 gece pc için 9 gece diye biliyorum ama yinede pc online bölümüne gir yardımcı olsunlar sana...

aynende öyle kardeş bizde 9 geçe oluo
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrSwaH

quote:

arkadaşlar ben CD KEY ile oynuyordum güncellemeden sonra 1 haftadır uğraşıyorum online oynayamıyorum.cd keycilere 1.4 crack çıktımı ? bilgisi olan varsa yazsın bitsin bu hasretlik yetti gari :)

Dostum crack le falan uğraşma, bana mail adresini msj la sana bir mdx dosyası gondereyim onu daemon tools la aç sonrada rahat rahat oyununu oyna.

ilk güncellemeden sonra oyun açmayınca kaldırdım oyunu sıfırdan yükledim.patch dlc 4 vedlc 5 i kurdum sonra patch 1 patch 2 patch 3 ve patch 4 ü de kurdum. sonra demoon tolsa girip şu linkteki herşeyi yaptımhttp://forum.donanimhaber.com/m_68616027/tm.htm

yani scsi oluşturup mdx i yerleştirdim scsi ye ve diğerinede pes in isosunu...

sonra çift tıklayınca hiçbirşey olmuyordu bende crack 1.2 versiyonu attım oyun dosyasının içine .Şimdi oyuna girince güncel değil diyor.kafayı yiyecem herkes giriyor birtek bendemi problem var acaba.?
  • quote:

quote:

quote:

ilk güncellemeden sonra oyun açmayınca kaldırdım oyunu sıfırdan yükledim.patch dlc 4 vedlc 5 i kurdum sonra patch 1 patch 2 patch 3 ve patch 4 ü de kurdum. sonra demoon tolsa girip şu linkteki herşeyi yaptımhttp://forum.donanimhaber.com/m_68616027/tm.htm

sonra çift tıklayınca hiçbirşey olmuyordu bende crack 1.2 versiyonu attım oyun dosyasının içine .Şimdi oyuna girince güncel değil diyor.kafayı yiyecem herkes giriyor birtek bendemi problem var acaba.?

Problemin çözümü çok basit. Oyunun satıldığı mağazaya gidiyorsun orjinal bir adet Pes 2013 alıyorsun ve tüm dertlerin çözülmüş oluyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: zerk_07

quote:

Orijinalden alıntı: Wapati

quote:

quote:

bugün karşıma bir kadro çıktı gözlerime inanamadım , hatta görüp görebileceğim en iyi kadro olduğu için resmini çektim ,

[PS3] PES 2013 ONLİNE MASTER LİG ANA KONU

benim kadroyu vereyim sana kullan,nasıl veriliyor bilmiyorum ama,,burdakilerin hepsi var (daha iyileri mevcut)50-100 maç sözleşmeli + oyuncular kasada 150-200 milyon Euro..ben kullanmıyorum kolaysa vermesi vereyim kullan ;)

benim takımda fenerbahce:D:D

müthiş olurdu ama nasıl vereceğini bende bilmiyorum , biraz hevesimi alırdım : ))

aslında hesabını vermekten ziyade senin adına belli bir süre devam ederim sadece , tabi bir anlık gazla yazmadıysan :))

valla kardeş ben kullanmıyorum kadromu,ben online evden eve kardeşimle oynuyorum..benim takımımı nasıl kontrol edicegini biliyorsan söyle bana verim kullan,:D:D::D.

ben suan online lobi oynadığım için,hesap vermeden adımdan kullanabiliyomusun,yani kardeşim al kullan,nasıl kullanılabilir başka takım ,bi araştır incele,,ben takımı veriyorum sana:)resimlediğin kadrodan çok daha iyi kadrom:D:D:D

bende öyle bir kadroya sahiptim ama şubatta hile yüzünden daha fazla dayanamayıp oyunu bıraktım. hile hala devam ediyor mu? (PS3)
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmetozkan83

quote:

quote:

quote:

Problemin çözümü çok basit. Oyunun satıldığı mağazaya gidiyorsun orjinal bir adet Pes 2013 alıyorsun ve tüm dertlerin çözülmüş oluyor...

seni bilmem ama biz kıt kanaat geçinip gidiyoruz (kesinlikle isyan etmiyorum) benim ve benim gibiler için 40-50 tl önemli bir para.Bunu göz önünde bulundurarak yorum yapın.Hem aldığımız key de orijinal değilmi? yani yasal değilmi? ben yasal diye biliyorum. neyse

benim sorun hala çözülmedi arkadaşlar 1.04 crack bulan varsa paylaşsın lütfen
  • son maç yaptığımız kişilere nasıl mesaj yollayabiliyoruz...

top çeviren arkadan kayan şerefsizlerin kullanıcı adını bulabileceğimiz bir yer varmı???
  • quote:

Orijinalden alıntı: mesuty85

quote:

quote:

quote:

quote:

bugün karşıma bir kadro çıktı gözlerime inanamadım , hatta görüp görebileceğim en iyi kadro olduğu için resmini çektim ,

[PS3] PES 2013 ONLİNE MASTER LİG ANA KONU

benim kadroyu vereyim sana kullan,nasıl veriliyor bilmiyorum ama,,burdakilerin hepsi var (daha iyileri mevcut)50-100 maç sözleşmeli + oyuncular kasada 150-200 milyon Euro..ben kullanmıyorum kolaysa vermesi vereyim kullan ;)

benim takımda fenerbahce:D:D

müthiş olurdu ama nasıl vereceğini bende bilmiyorum , biraz hevesimi alırdım : ))

aslında hesabını vermekten ziyade senin adına belli bir süre devam ederim sadece , tabi bir anlık gazla yazmadıysan :))

valla kardeş ben kullanmıyorum kadromu,ben online evden eve kardeşimle oynuyorum..benim takımımı nasıl kontrol edicegini biliyorsan söyle bana verim kullan,:D:D::D.

ben suan online lobi oynadığım için,hesap vermeden adımdan kullanabiliyomusun,yani kardeşim al kullan,nasıl kullanılabilir başka takım ,bi araştır incele,,ben takımı veriyorum sana:)resimlediğin kadrodan çok daha iyi kadrom:D:D:D

bende öyle bir kadroya sahiptim ama şubatta hile yüzünden daha fazla dayanamayıp oyunu bıraktım. hile hala devam ediyor mu? (PS3)

hile illaki devam ediyordur,bende doruk noktasına ulaşınca sarmamaya başladı,parayı harcıcak yer yok:)uzun zamandır oynamıyorum,sıralama macı takım ulke alarak oynuyorum,barcelona,real Madrid haricinde her takımla keyifli oynuyorum.herkes real-barcelona bıktırdı oyun..dun mesela Napoli-atalanta oynadık biriyle çok heycanlıydı:)favori takımlarım mesela,juventus inanılmaz bir takım en az real barca kadar iyi,tottenham,arsenal,manu,napoli,lazio oynaması zevkli takımlar,real barçadan bıkan veya real barçadan vazgecemiyenler bii denesin farklı takımları çok heycanlı olucakdır...:D
  • Arkadas surekli hileden beter bir sey geliyor basima!
    Adam bir ya da iki gol atti ve ikinci yari oldu mu, vermiyor topu gidiyor koca bir yari boyunca kalesinin oralarda top dolastiriyor ne yapsam alamiyorum, alsam da illaki atak yapmaya calisirken kapririyorum ve gene ayni sey.
    Hile desen bir kez oluyor bitiyor bu adam goz gore gore sinir ede ede zamanini caliyor. Yenilmek, puan, para umurumda degil degil de bu adamlarin yaptigi kasit nedir boyle!
    Sunlar yuzunden oyunu dusurmek istiyorum Allahaskina boyle biriyle karsilastigimda oyunu nasil sonlandiragimi nasil yapacagimi biri pm ile anlatsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar katkı olayı beş yıldız olduğu zaman, yani katkı payı arttığında...
    oyuncunun takıma uyumu, oynayışı vs...daha iyileşiyormu? yoksa öyle bir olay yokmu.
    katkı, beş yıldızın hiç bir önemi yokmu?
    bunu kesin bilen varmı?
    ona göre bazı oyuncularımı satıp tekrar geri alıp para kazanma kar etme olayları yapıcam
  • komık bır soru ama mlo ya nereden gırıyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: nxplay

arkadaşlar katkı olayı beş yıldız olduğu zaman, yani katkı payı arttığında...
    oyuncunun takıma uyumu, oynayışı vs...daha iyileşiyormu? yoksa öyle bir olay yokmu.
    katkı, beş yıldızın hiç bir önemi yokmu?
    bunu kesin bilen varmı?
    ona göre bazı oyuncularımı satıp tekrar geri alıp para kazanma kar etme olayları yapıcam

Katkı yıldızı arttıkça sen kâr edersin, bunun dışında hiç bir etkisi yok.
    Eğer para sıkıntısı çekiyorsan ve katkı 5 yıldızsa satıp tekrar al.
  • quote:

Orijinalden alıntı: W.Shakespeare

Arkadas surekli hileden beter bir sey geliyor basima!
    Adam bir ya da iki gol atti ve ikinci yari oldu mu, vermiyor topu gidiyor koca bir yari boyunca kalesinin oralarda top dolastiriyor ne yapsam alamiyorum, alsam da illaki atak yapmaya calisirken kapririyorum ve gene ayni sey.
    Hile desen bir kez oluyor bitiyor bu adam goz gore gore sinir ede ede zamanini caliyor. Yenilmek, puan, para umurumda degil degil de bu adamlarin yaptigi kasit nedir boyle!
    Sunlar yuzunden oyunu dusurmek istiyorum Allahaskina boyle biriyle karsilastigimda oyunu nasil sonlandiragimi nasil yapacagimi biri pm ile anlatsin.

Kardeş taktiğe girceksin. adamın gö,dos,stp,slb ve sğb mevkilerindeki her oyuncusuna en yakın birer adamını markaj vereceksin. bu adamlarını da mümkün olduğunca o mevkideki adamlara yakın koy. daha sonra presini de 20 yap. hücum defans seviyeni de süper ofansife getir. biraz da takipçiliğin varsa adamı kevgire döndürürsün. ben o şekilde boş kaleye az gol atmadım. ama şöyle önemli bir nokta da var. mümkün olduğunca soğuk kanlı olmaya çalış. çok sinirlenirsen elin ayağına girer.

sakin olduğun sürece o şekilde oynayan ezikler geldiğinde sevinmeye başlarsın. çünkü 10 dk bile sürmez golü yiyip deliye dönerler. maç sonunda da yılmaz vural gibi demeç verirler
  • Her şey iyi güzel de şu her atakta arkadan kayan, e.oğlu e. ler için ne yapacaz onu bilemiyorum. geçen sıralama maçında fb yi aldım rakip tabii ki de real'di

adam 2-0 yaptı devre arasına. 60. dakkada 2-3 öne geçtim. sonra bu hışto 4-3 yaptı üçgenistiano ronaldo ile. kaldı 10 dk. la her atağımda arkadan kaydı. weboyla teke tek kaldım kaydı, sow la kaldım kaydı, kuytla tam yazacam kaydı. adamda defans kalmadı ama her seferinde de defansa bir adam çekti tabi. maç öyle bitti. gel de sövme e tabi psn ine sevgi dolu mesajlar yolladım haliyle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: solemnomercy

quote:

Kardeş taktiğe girceksin. adamın gö,dos,stp,slb ve sğb mevkilerindeki her oyuncusuna en yakın birer adamını markaj vereceksin. bu adamlarını da mümkün olduğunca o mevkideki adamlara yakın koy. daha sonra presini de 20 yap. hücum defans seviyeni de süper ofansife getir. biraz da takipçiliğin varsa adamı kevgire döndürürsün. ben o şekilde boş kaleye az gol atmadım. ama şöyle önemli bir nokta da var. mümkün olduğunca soğuk kanlı olmaya çalış. çok sinirlenirsen elin ayağına girer.

sakin olduğun sürece o şekilde oynayan ezikler geldiğinde sevinmeye başlarsın. çünkü 10 dk bile sürmez golü yiyip deliye dönerler. maç sonunda da yılmaz vural gibi demeç verirler

Oyunu düşürmek dışında yapılacak en iyi şey bu galiba.

Peki normal şartlarda bir maç yaparken de, Sf, Gf, Slk, Sgk, Gö oyuncularını, rakibin defans ve göbek mevkiilerine markaj yapıyor musun?
    Çünkü şimdiye kadar normal bir maçta çok nadir rakip defansta top kapmışlığım var, acaba forvet oyuncularımı markaj yapmaya ayarlamadığım için midir?

Kafama takılan bir başka şey de, kendi defansımdaki oyuncuları kendilerine en yakın rakip forvetlere markaj yapıyorum ama artık rakip mi bir şey yapıyor bilmiyorum bir zaman sonra markajlar kendiliğinden bozuluyor. Defans oyuncularım kafalarına göre saçma saçma markaj yapmaya başlıyorlar. Bunun sebebi hakkında bir fikrin var mı?

Bu arada teşekkür ederim önerin işime yarayacak sanırım.
  • quote:

quote:

quote:

Peki normal şartlarda bir maç yaparken de, Sf, Gf, Slk, Sgk, Gö oyuncularını, rakibin defans ve göbek mevkiilerine markaj yapıyor musun?
    Çünkü şimdiye kadar normal bir maçta çok nadir rakip defansta top kapmışlığım var, acaba forvet oyuncularımı markaj yapmaya ayarlamadığım için midir?

Kafama takılan bir başka şey de, kendi defansımdaki oyuncuları kendilerine en yakın rakip forvetlere markaj yapıyorum ama artık rakip mi bir şey yapıyor bilmiyorum bir zaman sonra markajlar kendiliğinden bozuluyor. Defans oyuncularım kafalarına göre saçma saçma markaj yapmaya başlıyorlar. Bunun sebebi hakkında bir fikrin var mı?

kardeşlik bu sene defans oyuncularının markaj yapmasının hiç bir faydası yok. oyun genel olarak sprinter özellikli forvetlerin 50 metrede dünya rekoru kırmalarıyla gol atmak üzerine olduğu için sen de defansa bu tipte oyuncular alarak ilk adımı atmış olacaksın.

birkaç arkadaşın da daha önceleri bahsettiği gibi, maç içerisinde, tıpkı kornerlerde içerden adam seçtiğin gibi, sağ analogla defans oyuncunu seçip, rakip forvetten önce o tehlikeli bölgeye koşturtacaksın. yani radarı kullanmak defans açısından çok önemli.

7 defans da oynasa, savunmada bu taktik yapılmadığı sürece VDM09 ve CR7 her zaman rahatça gol atabilir.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

kardeşlik bu sene defans oyuncularının markaj yapmasının hiç bir faydası yok. oyun genel olarak sprinter özellikli forvetlerin 50 metrede dünya rekoru kırmalarıyla gol atmak üzerine olduğu için sen de defansa bu tipte oyuncular alarak ilk adımı atmış olacaksın.

birkaç arkadaşın da daha önceleri bahsettiği gibi, maç içerisinde, tıpkı kornerlerde içerden adam seçtiğin gibi, sağ analogla defans oyuncunu seçip, rakip forvetten önce o tehlikeli bölgeye koşturtacaksın. yani radarı kullanmak defans açısından çok önemli.

7 defans da oynasa, savunmada bu taktik yapılmadığı sürece VDM09 ve CR7 her zaman rahatça gol atabilir.

VDM09 güzelmiş
  • 
Sayfa: önceki 494495496497498
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.