Şimdi Ara

Ps3 Oyunları RPCS3 Emülatör ile Pc de (Last of Us - Fight Night Champion-Motorstorm Pasifict Rift) (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
233
Cevap
19
Favori
13.343
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • oyunun BCUS98174(USA) versiyonunu oynayabiliyorum ama türkçe altyazı desteği olan BCES01584(EU) ne yaptıysam çalıştıramadım oyunu açtığımda siyah ekran oluyor bu sorunu nasıl çözebilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: unforgiven_11

oyunun BCUS98174(USA) versiyonunu oynayabiliyorum ama türkçe altyazı desteği olan BCES01584(EU) ne yaptıysam çalıştıramadım oyunu açtığımda siyah ekran oluyor bu sorunu nasıl çözebilirim

bu emülatör olayı çok değişken hocam

misal bende işe yarayan başkasında yarayamayabiliyor

oyunların us eu sürüm farkı bile etki ediyormuş

arkadaşımda avrupa sürüm iyi çalışırken bende çalışmıyor

tabi bunda emülatörün sürümü de etkili

bir oyun için iyi çalışan sürümü bulunca o oyun için o sürümde devam etmek lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: ilkermurat

bu emülatör olayı çok değişken hocam

misal bende işe yarayan başkasında yarayamayabiliyor

oyunların us eu sürüm farkı bile etki ediyormuş

arkadaşımda avrupa sürüm iyi çalışırken bende çalışmıyor

tabi bunda emülatörün sürümü de etkili

bir oyun için iyi çalışan sürümü bulunca o oyun için o sürümde devam etmek lazım

Alıntıları Göster

en azından last of us 1.oyununu pc'ye getirselerde bizi saçma sapan programlarla uğraştırmasalar

• Persona 5 ve Heavenly Sword videoları görüyorum youtube üzerinde. İkiside oynamak istediğim oyunlar, lakin oyunları edinme konusunda sorun yaşıyorum. Persona 5'in çok fazla sürümü var ve Heavenly Sword'un indirme bağlantısı yok neredeyse. Yardım eden birisi olursa çok ama çok sevinirim.

• RPSC3 için kd-11 yeni yayınladığı sürümde 2k'da denedim

Ninja Gaiden 3: pembe ekran ve ilk bölüm'den sonra takılma sorunu çözülmüş.. 2K/ 60 sıkıntısız

SPLATTERHOUSE: Yükleme ekranında takılıyordu artık oyuna giriyor...

2 oyununda ortak yanı Kanlar şelale gibi akıyor...

• Fight Night Champion kariyer sorunsuz bitti teşekkürler Rpcs3 

• merhabalar, emulatör için oyunları hangi siteden indirebilirim acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: zemzemzimo

merhabalar, emulatör için oyunları hangi siteden indirebilirim acaba?

Özel mesajla gönderdim

• God of war 3 hala oynanbilir degilmi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dikiştutmazsabri

God of war 3 hala oynanbilir degilmi?

GOD OF WAR 3 RPCS3 NEW PATCH (DISABLE LAYERD FOG) AWSM PERFORMANCE WITH RYZEN 3 3100+GTX 1650 SUPER - YouTube

benimde benzer sistemim var i5 9300h ve gtx 1650 deneyesim geldi bu videodan sonra baya iyileştirmişler performansı

• Arkadaşlar rpcs3 emülatörunu çıktığından beri takip ediyorum desem yeridir.inanilmaz biryere geldi emulator gerçekten PS3 exclusive leri dahil hemen hemen bütün oyunları 2k ada akıcı oynatıyor.tabii bir şartla...emulator en az 6 cekirdek 12 izlek işlemci istiyor.grafik tarafında öyle aman aman bir karta gerek yok.ozellikle ex oyunlar PS3 un sen işlemcisini sonuna kadar kullandıklari için PC dede işlem gücü istiyor.ayric her oyunun hemen hemen patch i var.bunu ayarlardan bulabilirsiniz.her oyun özel ayar istiyor, YouTube dan bakabilirsiniz en iyi ayarlara.ozellikle ex oyunların görüntüsü 2k da günümuz oyunlarından daha iyi...
  • dikiştutmazsabri kullanıcısına yanıt

İşlemcim iyiyse oyun yağ gibi akıyor.benim 4 çekirdek işlemci PC takılıyor.6 çekirdek 12 izlek olan yağ gibi akıyor.

• Merhabalar benim de test ettiğim 2 oyun var god of war 1 ve 2 yağ gibi kayıyor 30 fpsde. ne yapsam fps artmadı amd ryzen 7 3700 u işlemcim var.

Bu arada diğer oyunları nereden temin edebilirim. Link atar mısınız

• Riagras R kullanıcısına yanıt

Özel mesaj gönderdim

• i5 9300h ayarında işlemci ile deneyen var mı son sürümleri ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Grkwnxs -- 30 Ocak 2021; 5:15:7 >
  • Last of Us oynayamayız dimi
  • Hocam Little Big Planet'i pc de oynamak hayalim... Sorunsuz oynayabildiğiniz mi ve nasıl edineceğim bu oyunları... İşlerim amaçlı çok kullanıyorum şahsi bilgisayarımı virüs vs çekincem olur bilinçli bir bilgisayar kullanıcısı olmama rağmen.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tface

Hocam Little Big Planet'i pc de oynamak hayalim... Sorunsuz oynayabildiğiniz mi ve nasıl edineceğim bu oyunları... İşlerim amaçlı çok kullanıyorum şahsi bilgisayarımı virüs vs çekincem olur bilinçli bir bilgisayar kullanıcısı olmama rağmen.

pm atıyorum hocam

• Asura's Wrath + DLC'leri ve Shadow of Damned'ı 4K 60 fps'de bitirdim. Sorunuz çalışıyorlar. PC platformunun üvey evlat muamelesi gördüğü zamanlarda PC'ye çıkmayan oyunlardı. Herkese tavsiye ederim. İlker hocam rica etsem oyunları indirdiğiniz siteyi bana da yollar mısınız?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.