Şimdi Ara

ps3 kapanırken 3 kere bipliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.523
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar daha önce cevaplandıysa kusura bakmayın,cihazı koldan kapatırken,yaklaşık 5 saniye kadar yeşil ışık yanıp sönüyor ve 3 kere seri şekilde bip sesi çıkarıp cihaz öyle kapanıyor,işin ilginci bunu herzaman yapmıyor kimi zamanda hiç ses çıkarmadan kapanıyor,bu şekilde bir olayla karşılaşan varmı sebebi nedir acaba.

• Evet, benim ps3'de de oluyor bazen... Sebebini bilemiyorum...
  • Bende de oluyor arada,Allah'tan 3K 5K derdi yok da tasalanmıyoruz
  • bende.Ps3 takılınca ki genellikle internet browserında oluyo.O zaman I/0 tuşuna basılı tutunca öterek kapanıyor.Bu sanırım sorunlu kapatıldı demek.
  • Allah PS3'lerimizi bipletmesin, zeval vermesin...

Amin...
  • bu sorun bende de olmuştu arkadaşlar ps3 üme 2,43 güncellemesini yaptıktan sonra ps3 devamlı 3 kere bipleyip kapanıyodu bazen donuyodu filan baya bi cıldırtmıştı daha sonra sisteme format attım ve bu problemi birdaha yaşamadım size tavsiye ederim bi format atmayı deneyin isterseniz
  • oluyor arasıra takılmalar sonrası...
    fifa09'da oldu 1-2 kere en son..
  • işin ilginci herhangi bir donma,kilitlenme yok,oyundan çıkıp ana menüye dönüyorum,diski çıkartıyorum,menüden turn off system yapıorum.
  • Tahmininmce Cihaz çok sıcak ise direk kendini kapatmıyor kapttıktan sorna 10 saniye fanın çalışıp içindeki sıcak havayı atmasını sağlıyor.Bu yüzden doalyı 3 kere bip sesi vererek uyarıyor sadece bi tahmin.
  • 3 BİPİN ANLAMI ŞU:

PS3'ÜNÜZ KENDİNİ KAPATMADAN ÖNCE HERHANGİ BİR DATA KAYBI OLMASINI ENGELLEMEK İÇİN ARKA PLANDA ÇALIŞAN HERHANGİ BİR SERVİS UYGULAMASINI OTOMATİK OLARAK KAPATIR BU BİP SESLERİ DE SİZE BU İŞLEMİ YAPIYORUM HABERİN OLSUN DEMEK GİBİ BİR ŞEY.. BU TAMAMEN NORMAL BİR OLAY OLUP KESİNLİKLE SİSTEMİNİZİN ARIZALI, HATALI YA DA TEHLİKE ATLATMIŞ OLDUĞUNU GÖSTERMEZ
  • Ps3 ü kapatırken ana menüde yani xmb deyken kapatın.Ve psnde online iseniz onuda kapatın.Sonrada makineyi kapatın.Bakın bakalım o zaman 3 bip yapıyor mu?
  • ısınmıştır
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.