Şimdi Ara

PS3 için oyun tavsiyesi.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
753
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ps3 için sağlam oyun arıyorum.Elimdeki oyunlar; Call of duty modern warfare 2, Fifa 2010, ve God of war III oyunlarına sahibim.Hazır elime parada geçmişken şöyle adam gibi,saracak bir oyun istiyorum.Şimdiden Teşekkürler arkadaşlar.

• Little big planet
  • Ps3'ün en iyi grafikli oyunu Uncharted 2 ve Killzone 2.

Uncharted 2 geçen senenin en iyi oyunu seçildi ayrıca...
  • Gta IV episodes from liberty city.
  • God of War 3 !!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vooray -- 26 Nisan 2010; 20:11:39 >
  • Uncharted 2, Killzone 2, FF bilmem kaç :D, Little Big Planet, Heavy Rain...
    Kısaca bütün ps3 exclusive olan oyunları al
  • Red Dead Redemption'u bekle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Moltherion -- 26 Nisan 2010; 20:18:33 >
  • Arkadaşlar FPS tarzı oyunlar olsa iyi olur.Ayrıca killzone 2 ve assasins creed II oyunlarına bi göz atacam.BSC sayfasında video incelemesi vardır inşallah.
  • Kimse Heavy Rain dememiş , şaşıyorum

Onun dışında Uncharted 2 , Resistance 2 , Killzone 2

Yukarıdakilerden Heavy Rain'in demosunu oynadıktan sonra bu sabah sipariş verdim yarın elimde oyun. Uncharted 2 'ninde demosunu bitirebildim anca oda çok güzel bir oyun, Killzone 2 ve Resistance 2 ise nedense Gears of War ile kıyasladığım için pek bir zevk vermiyor. Kısacası tavsiyem Uncharted 2 ve Heavy Rain

Red Dead Redemption gibi oyunlar multi platform zaten Xbox360'ada çıktıkları için saymıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gimildenn

Kimse Heavy Rain dememiş , şaşıyorum

Onun dışında Uncharted 2 , Resistance 2 , Killzone 2

Yukarıdakilerden Heavy Rain'in demosunu oynadıktan sonra bu sabah sipariş verdim yarın elimde oyun. Uncharted 2 'ninde demosunu bitirebildim anca oda çok güzel bir oyun, Killzone 2 ve Resistance 2 ise nedense Gears of War ile kıyasladığım için pek bir zevk vermiyor. Kısacası tavsiyem Uncharted 2 ve Heavy Rain

Red Dead Redemption gibi oyunlar multi platform zaten Xbox360'ada çıktıkları için saymıyorum.

Verdiğin bilgiler için teşekkür ederim de ben bu heavy rain oyunundan pek hoşlanmadım.Ben FPS oyunlarından hoşlanan biriyim.Grafik olarak gözel olabilir ama bana pek uygun değil heavy rain.Tekrar teşekkürler...
    Arkadaşlar ayrıca xbox'ada sahibim.Aslında hediye geldi.Ps3 aldığım gün dayım yollamış sağ olsun.Eğer ps3 için sağlam oyun bulamazsam xbox için oyun bakacam.(metro 2033)Teşekkürler.

• guitar hero metallica
  • PS3'üm yok fakat olsaydı alacağım ilk oyun Heavy Rain olurdu.
  • killzone 2 ve lbp.Lbp almanı onerırım cunku cok degısık bır oyun cok fazla oyalıyor insanı.Kz2yi kessinlikle al ben böyle müthiş bir multi görmedim.Bc2,mw2 tıs kalıyor yanında.Efektler ve 32 kısıye kadar oynamada cabası.
  • Arkadaşlar şu an içim param 200 lira.Ona göre hem ucuz hemde bağımlılık yaratıcak oyunlara yönelmenizi istiyorum.Kz2 yi alacam galiba.1 oyun hakkım daha var.Heavy rain için ise FPS oyunlarından hoşlandığımı dile getirmiştim.Yanigrafik olarak güzel ama gözüme girmesi lazım.
  • Battlefield Bad Company 2
  • Pes.. Bu arada bir sorum olucak.. PlayStation 3 ne kadardır ? Yazın almayı düşünüyorum da..
  • call of duty falan konsolda zevkli oluyormu ya ps2 de var bende cod ama hiç oynayamıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: meteor4in

call of duty falan konsolda zevkli oluyormu ya ps2 de var bende cod ama hiç oynayamıyorum

Tek kelime ile süper. Biliyorsun ki aimi konsolla alıyoruz.Bu yandan biraz zorluyor fakat alışınca bayağı bi güzel oluyor.
  • Vallaha oynanması gerken en önemli oyunu oynamışsın Gow 3.Hastasıyım oyunun,inşAllah yazın bir ps3 almak kısmet olur.Arkadaşım 50 lira verip ps3 kafede oynamış aslında git oyna diyor da ben evde kafam rahat bir şekilde oynamak istiyorum.Artık yazı bekleriz

@Tovori İkinci el 400-500 arası rahat bulunur.400 liraya 40 gb olanlar var ama pek tavsite etmiyorlar sanırsam.500'e güzel 120 bulunur heralde.

Arkadaşım Heavy Rain al,güzel oyundur.Battlefield Bad Company 2'de olabilir ya da ucuz ve güzel olarak Killzone 2 var.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.