Şimdi Ara

ps3 format atma yardım.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.714
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar s.slim 12 gb ps3'üm var hdd taktım format istedi okey dedim ama % 0 da kaldı ilerlemedi. hdd yi çıkardım tekrar açtığımda format istedi ama yine ilerlemiyor "formating, do not turn of the system" yazıyor ve % 0 da tam 5 saattir. ne yapmam gerekiyor yardım edin lütfen. sorunumu çözenin hesabına anında 20 tl (çok değil ama idare edin)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nblm27 -- 23 Aralık 2014; 11:45:27 >

• YARDIM EDECEK YOK MU?
  • acil yardım hiç ilerlemiyor
  • güncel
  • HDD'nin kapasitesi ve markası nedir? belki o yüzden olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: venomstr

HDD'nin kapasitesi ve markası nedir? belki o yüzden olabilir.

hdd yi cikardim yine ayni sorun var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nblm27 N kullanıcısına yanıt
    Güvenli Mod'a girin ve 2. seçeneği uygulayın. belki düzelir.
  • kardeş para filan istemez cevap biraz geç oldu belki işini halletmişindir ama bir başka kullanıcı faydalanır diyerek yazıyorum en son güncellemeyi kendi sitesinden bul indir bir flash belleğe kayt et ps3ün usb girişine tak (en sağ tarafta kine) format istediği bölümde tekrar onayla artık %0 da beklemediğini ilerlediğini göreceksin ve yeni hdd ile kullanmaya başlaya bilirsin cihazını
  • Üstadım bilgi ve tecrübe para ile satın alınan bir birikim değildir. Tavsiyem para ödüllü yazısını kaldır. Disk formatını istersen bir kontrol et fat 32 falan. tam emin olamamak ile birlikte yukaradaki arkadaş sorununu çözmüştür.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.