Şimdi Ara

PS3'de Altyazlı Divx Gerçek Oldu !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
0
Favori
5.978
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Winamp'ın son versiyonu 5.5 ile PS3 - Xbox360 - Wii de Divx (AVI) altyazı ile seyredilebiliyor.

Tabiki stream ederek...ancak önemli nokta altyazı sorunsuz gösteriyor altyazıyı... henüz MKV vs denemedim ancak MKV leri altyazı ile izlersek mükemmel olacak.

Yanlız altyazıda şöyle bir durum mevcut bende DirectVobSub isimli program yüklü hangi filmi stream edersem o açılıyor, Winamp'ın yanındamı geldi onu bilmiyorum, sanırım CCCP codecin yanında geliyor bu programcık altyazılı izleyemezseniz onu yükleyin...

Hemen MKV denicem, sizde bir göz atın...

• Youtube videoları, online tv, online video da var... inanılmaz birşey yapmış Winamp

Direkt PS3 den en çok izlenen, yeni eklenen youtube videolarına ulaşabiliyoruz
  • nasıl yani bu winamp ps3 yükleniyormu?
  • quote:

Orjinalden alıntı: esayar42

nasıl yani bu winamp ps3 yükleniyormu?

Hayır winampı bilgisayarınıza yüklüyorsunuz, ps3ünüz network üzerinden pc'nize ulaşıp winampın oynattıgı videoları gösterebiliyor.
  • Güzel haber ama ilgili ürünün linkini verseydin iyi olurdu
  • quote:

Orjinalden alıntı: Drizzt_tr

Güzel haber ama ilgili ürünün linkini verseydin iyi olurdu

http://www.winamp.com/player
  • arkadaslar haber cok iyi de nasıl yapiyoruz bunu biraz daha detaylı anlatabilir misiniz.

simdi diyelim high quality 720 plik bir divx imiz var, bunu ps3 uzerinden onun islemci gucunu kullanarak izleyebilir miyiz. oyle ise bitti bu is, sistem yenilemeye gerek yok, hq videoları ps3 ten izlicez.

ki bu cok cok cok onemli bir haber.
  • MKV dosyalarını görmüyor, Winamp da MKV çalıştırabiliyorum ama PS3 de görmüyor çok enteresan.

Belki sonradan bi düzeltme gelir... ama kötü oldu bu

Divxler altyazı ile sorunsuz çıkıyor... 720p avi olursa oda sorunsuz çalışır ancak tüm dizi ve filmler MKV olarak ripleniyor.
  • Peki lan üzerinden mi çalışıyor internet mi? Yani internet kullanmadan mı wifi bağlantı sağlıyor?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Haydoot

MKV dosyalarını görmüyor, Winamp da MKV çalıştırabiliyorum ama PS3 de görmüyor çok enteresan.

Divxler altyazı ile sorunsuz çıkıyor... 720p avi olursa oda sorunsuz çalışır ancak tüm dizi ve filmler MKV olarak ripleniyor.

cok kotu olmus, acaba uzantisina avi eklesek yer mi?

birde nasıl yaptıgınızı hala anlamadım. ps 3 e winap kurmuyoruz degil mi, ps3 ile bilgisayarı nasıl baglayacagiz, eternet uzerinden mi, biraz detaylı acıklarsanız sevinirim.
  • şaşılacak şey doğrusu.

yurtdışından ps3 yada 360 alıyor türkiyede fw yada çip nasıl yaparım onu düşünüyor

ps3 alıyor dvix oynatmayı düşünüyor.

orjinal oyuna para veriyorken dvix izleyip hem lcdsine hem dee bd-rom a işkence çektiriyor.

şaşılacak şey ddoğrusu.

ama şuna hak verebilirim.elinde çok ender bulunan bir filmin dvixi vardır seyretmek ister yada ailesinin videoları vardır onu anlarım.

öbür türlüsü bmw alıp tüp gaz la gezmek gibi bişey
  • quote:

Orjinalden alıntı: nejat_80

quote:

MKV dosyalarını görmüyor, Winamp da MKV çalıştırabiliyorum ama PS3 de görmüyor çok enteresan.

cok kotu olmus, acaba uzantisina avi eklesek yer mi?

birde nasıl yaptıgınızı hala anlamadım. ps 3 e winap kurmuyoruz degil mi, ps3 ile bilgisayarı nasıl baglayacagiz, eternet uzerinden mi, biraz detaylı acıklarsanız sevinirim.

Hayır yemiyor...

Bilgisayara winamp kurup ethernet üzerinden stream ediyoruz... bu konuyu daha ayrıntılı öğrenirsen daha iyi anlarsın sanırım

• windows media player, nero,vs... gibi yazılımların son surumlerinde destekledikleri bir sistem var ***media sharing*** winamp bunu yapmıs olsa gerek...
  • quote:

Orjinalden alıntı: :::LOSTPLANET:::

şaşılacak şey doğrusu.

yurtdışından ps3 yada 360 alıyor türkiyede fw yada çip nasıl yaparım onu düşünüyor

orjinal oyuna para veriyorken dvix izleyip hem lcdsine hem dee bd-rom a işkence çektiriyor.

şaşılacak şey ddoğrusu.

ama şuna hak verebilirim.elinde çok ender bulunan bir filmin dvixi vardır seyretmek ister yada ailesinin videoları vardır onu anlarım.

bd romla ne alakası var, wifi üzerinden gerçekleşiyor. Asıl seninki şaşılacak şey. Konu hakkında bilgi sahibi olmadan, ilk mesajı okuman, yanlış fikirlerle mesaj atmak.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Yolas

quote:

Orjinalden alıntı: :::LOSTPLANET:::

şaşılacak şey doğrusu.

şaşılacak şey ddoğrusu.

bd romla ne alakası var, wifi üzerinden gerçekleşiyor. Asıl seninki şaşılacak şey. Konu hakkında bilgi sahibi olmadan, ilk mesajı okuman, yanlış fikirlerle mesaj atmak.

Eli olan yazıyo işte sallasana... hayatında BD-Rom gördümü acaba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Haydoot -- 19 Ekim 2007; 12:30:17 >

• quote:

Hayır yemiyor...

Bilgisayara winamp kurup ethernet üzerinden stream ediyoruz... bu konuyu daha ayrıntılı öğrenirsen daha iyi anlarsın sanırım

dostum bu konuda biraz daha yazabilirsen en azından kaynak linki verirsen sevinirim. forumda nereye bakalım.

sen simdi ps3 un kendisinden cikan eternet kablosu ile router'a baglıyorum direkt, internete baglanıyor.

pc'im de ise iki tane eternet cikisi var ama pc'den pc'ye baglarken kablolar cross mu ne oluyordu, boyle ince nuanslar vardı. ps3te de bu gecerli mi, ozel cross kablo mu kullancam yoksa kendi ps3 un network kablosu yetermi.

bununla ilgili bir kaynak linki versen yeterli ben okurum hemen. daha once ps3 umu pc'ye baglamadım ondan soruyorum, router dan isi cozuyordum. mkv yi yeseymis super olacakmis, cok uzuldum simdi. ah ah.

• Yani şöyle özetliyim, ps3ten pc'ye direk bir kablo baglamanıza gerek yok. Yani aynı networkte olmaları yeterli. Büyük ihtimalle aynı routerı kullanarak hem pcniz hem ps3unuz internete baglıyorsunuz bu durumda bir problem yok zaten. Geriye kalan sadece yazılımı kurmanız ve calıstırmanız.
  • quote:

Orjinalden alıntı: mkelleci

Yani şöyle özetliyim, ps3ten pc'ye direk bir kablo baglamanıza gerek yok. Yani aynı networkte olmaları yeterli. Büyük ihtimalle aynı routerı kullanarak hem pcniz hem ps3unuz internete baglıyorsunuz bu durumda bir problem yok zaten. Geriye kalan sadece yazılımı kurmanız ve calıstırmanız.

dostum, yardımın icin cok tesekkur ama bende soyle bir durum var router'in tek eternet cikisi var, diger cıkıs ise usb. yani usb uzerinden router'a bilgisayarım baglı, o internet cıkısını saglıyor.

eternet cikisindan da ps3 baglı.

gerci bubirseyi degistirmeyebilir de, ama ps3 te bilgisayarı goremiyorum bu durumda.
  • Winamp 5.5'i sitesinden çıkar çıkmaz indirmiştim ama bu özelliğinin olduğundan haberim yoktu. Hoş, bu özelliğini kullanmayacağım ama yinede güzel bir özellik katmışlar yeni versiyona.
  • quote:

Orjinalden alıntı: nejat_80

quote:

Orjinalden alıntı: mkelleci

Yani şöyle özetliyim, ps3ten pc'ye direk bir kablo baglamanıza gerek yok. Yani aynı networkte olmaları yeterli. Büyük ihtimalle aynı routerı kullanarak hem pcniz hem ps3unuz internete baglıyorsunuz bu durumda bir problem yok zaten. Geriye kalan sadece yazılımı kurmanız ve calıstırmanız.

dostum, yardımın icin cok tesekkur ama bende soyle bir durum var router'in tek eternet cikisi var, diger cıkıs ise usb. yani usb uzerinden router'a bilgisayarım baglı, o internet cıkısını saglıyor.

eternet cikisindan da ps3 baglı.

gerci bubirseyi degistirmeyebilir de, ama ps3 te bilgisayarı goremiyorum bu durumda.

router tek çıkışlı ise ufak bir hub alıp (20 ytl civarında olması lazım), onunla bağlanabilirsiniz, ya da imkanınız varsa 4 portlu modem alıp eskisini elden çıkarabilirsiniz...

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.