Şimdi Ara

PS3 BlueRay sürücü bozuldu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
103
Cevap
0
Favori
12.785
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Öncelikle gecmis olsun erolozcan, umarim ucuz bir fiyata Ps3'un tamir olur.

karsiyakali27,
    NTSC-J veya U Ps3'ler bozulursa, Sony servisine verilebilir tabi, tamiri para karsiligi olarak yapilir ve tamir edilen parca 3 ay ile 1 yil arasinda garanti kapsamina girer. Ama pek tavsiye etmem, cok para alirlar, yeni almak daha mantikli gelir bu durumda.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Geymer

Öncelikle gecmis olsun erolozcan, umarim ucuz bir fiyata Ps3'un tamir olur.

karsiyakali27,
    NTSC-J veya U Ps3'ler bozulursa, Sony servisine verilebilir tabi, tamiri para karsiligi olarak yapilir ve tamir edilen parca 3 ay ile 1 yil arasinda garanti kapsamina girer. Ama pek tavsiye etmem, cok para alirlar, yeni almak daha mantikli gelir bu durumda.

alahalaa okadar pahallımı yaa yani cihazımıza birşey olursa çöpemi atacağız yada ne idüğü belli olmayan damlara vereceğiz valaha vahim bir durum
    ufuk kardeşim ben bu olayı biryerden duydum global garanti diye ama sadece sordum kesin var demedim öğrenmek maksatlı yani bende biliyorum türkiyede garanti kapsamına girmeyeceğini dedimki belki türkiyedeki servisler alıp japonyaya gönderir orada tamir olur ve geri gelir bizimkide hayal ohh başka isteğin dediğini duyar gibi oluyorum neyse

• quote:

Orjinalden alıntı: karsiyakali27

quote:

Orjinalden alıntı: Geymer

Öncelikle gecmis olsun erolozcan, umarim ucuz bir fiyata Ps3'un tamir olur.

karsiyakali27,

alahalaa okadar pahallımı yaa yani cihazımıza birşey olursa çöpemi atacağız yada ne idüğü belli olmayan damlara vereceğiz valaha vahim bir durum
    ufuk kardeşim ben bu olayı biryerden duydum global garanti diye ama sadece sordum kesin var demedim öğrenmek maksatlı yani bende biliyorum türkiyede garanti kapsamına girmeyeceğini dedimki belki türkiyedeki servisler alıp japonyaya gönderir orada tamir olur ve geri gelir bizimkide hayal ohh başka isteğin dediğini duyar gibi oluyorum neyse

• karsiyakali27,
    Garantisiz bir malin tamiri asiri pahalidir eger özel servisine göturursen.

Ps3 garantisiz kac para - garantili kac para? Arada buyuk farklarin olmasi lazim tahminime göre.
  • farkındamısınız arkadaşlar bilmiyorum ama şuna dikkat edin ps3 gözü bozuldu diye başlık acan kişiler hep er yani yeni buda demek oluyoki buraya takılıpta ya pc sisi olan biri yada x360 ı boşa heves tüketmeyin yazık sizlere admalr iş olsun diye yapıyo
  • onu yapan sadece kendini kandırır.
    ayrıca forumda bilindik kişilerin değilde hep ilk defa gördüğümüz kişilerin hata alması ilgi çekmiyorda değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi itachi84 -- 31 Ekim 2007; 11:08:31 >
  • bende korkmaya başladım ya
  • Arkadaslar bence bundan daha normal kesinlikle baska bir durum olamaz nedeni cok basit Bluray yeni bir teknoloji ps3 te kullanilan 2x hizda calisiyor ilk cd rom lar ciktiginda kac hizda calisiyordu ve nasil ses cikariyorlardi bd rom larda zamanla gelisecek onun icin ilk ps3 alan arkadaslarim epinize soyluyorum tek dezavantajimiz bluray in ilk defa kullanildigi yerlerin basinda ps3 olmasi dolayisi ile bd rom un gelismemis ilk hali ps3 te ilerki yillarda belki 4x li 6x li daha sessiz daha sorunsuz bdrom lar koyulacaktir ps3 lere benimki bile bozulsa sasirmam yani
  • Avrupadan dahi sony ürünü alınsa garantisi Türkiyede geçerli değil. Türkiyedeki 2 yıl garantiden yararlanmak için elinizde Sony Euarasia hologramlı garanti belgesi olması lazım.(zaten bu garanti belgesi sadece ülkemizde veriliyor) Ayrıca ülkemizde verilen garanti belgesinin üzerinde ''bu garanti belgesi sadece türkiyede geçerlidir'' yazıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkd66 -- 31 Ekim 2007; 11:15:13 >
  • ya bu BD rom sorunlarının hepsi 1 günde mi oldu???2 gün evvel baktım forum a hiçbişey yoktu bugün baktım bütün konularda bd-rom hataları???alla alla bütün ps3-ler sabah kalkıp ulen bugün bozulalım mı dediler
  • Sony yapma Sony..
    Geçmiş olsun arkadaşlar, umarım en kısa zamanda sorununuzu giderirsiniz ama yaygın bir problem olmaya başladı gibi dikkat edin, 3 kırmızıya dönmesin de
  • Geçmiş olsun.. Fazla zorlamadan eğer İstanbul'da isen, Özkan Elektroniğe götür bi derim..

www.ozkanelektronik.net
  • burdaki resmi servisler ücret karşılığı yapar
  • quote:

Orjinalden alıntı: berk.korkut

farkındamısınız arkadaşlar bilmiyorum ama şuna dikkat edin ps3 gözü bozuldu diye başlık acan kişiler hep er yani yeni buda demek oluyoki buraya takılıpta ya pc sisi olan biri yada x360 ı boşa heves tüketmeyin yazık sizlere admalr iş olsun diye yapıyo

Bu nasıl bi düşüncedir böyle!? Mesajı okuduğum zaman şok oldum.

berk.korkut isimli şahış beni tanıyormusunuz? Nerede PS3 kötüdür, XBox veya PC iyidir yazdım? PS3 olmadağını veya tamire vermediğimi nereden biliyorsunuz? Tanımadığınız kişiler ve görmediğiniz olaylar hakkında YALANCI şuçlaması ve TERBİYESİZLİĞİ yapma hakkınız yok!
  • Amanin eger ps3'deli blueray sorunun yaygınlaşırsa bu konsola parayı verirken düşünmek gerekmesmi?sate playstationlarda 1.den itibaren hep optik lens sorunu oldu ps3 almayı düşünüyordum fakat xbox360 almaya karar verdim kopya korumasıda kırılmış gdip bi oyuna 80yada 150ytl veremem 10ytl xbox360 oyuna alır ekonomik sarsılmada yaşamam
  • Arkadaslar forumu yukardan asagiya dogru tamamini okudum. Bilmiyorum sizde baktinizmi ama ps3 un kullanma klavuzunda blu-ray dvd oluyucunun lensinin cok hassas oldugu ve sigara dumaminin ciddi derecede zarar verdigi yaziyor . simdi ps3 unun bd si bozulan arkadaslara soruyorum ps3 un yaninda sigara iciyormuydunuz (veya onceden ictiniz mi) ? Bu konu onemli cunku hic kimse bu duruma dikkat etmiyor ve bd nin oyunlardan bozuldugunu saniyor . bu konu ilgili baska bir baslik daha var ondada fifa nin yaptigi one surulmus bence tek sorun sigara dumani !
  • dostum ben sigara kullanmam..odada zaten tekim tek sorun toz..zaten sadece fifada ses yapıyor
  • benim ps3 fifa oynarken maç bittikden sonra 3-4 kez dondu sonra oyundan çıkmak zorunda kaldım inşallah bi sorun olmaz.
  • xboxta kırmızı ışık bundada bluray sorunu var.millet pc de oyun oynanmaz konsol alın diyo sonra konsolda yok şu sorunu yok bu sorunu.oyunalrı da çok pahalı zaten.En iisi Piisii.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.