Şimdi Ara

PS3+30 DERNEĞİ olarak Battlefield'de son nokta! DİCE DEV TEAM Künyesini kaptık :))

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
0
Favori
1.679
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.youtube.com/watch?v=zacLgKjGNrk&feature=youtu.be
    dice nin adminleri künyeyi aldıktan sonra youtube koymuşlar.OrganizasyonlarınDAKİ AMAÇ DİCENİN yeni künyelerini dağıtmaktı.Bende bu künyeyi adamlardan çatır çatır aldım:) ama alacam demiştim.hatta battellog da yazmıştım status kısmına'' Friends will be friends DİYEREKTEN DICE Nin friends dog tagı bulmak için düştüm yollara.bulucam ve getiricem size! '' ve sonunda aldık türklerin nasıl bir oyuncu olduğunu az da olsa gösterdik bu forumuda açıyorum eğer ki bir organizasyon olursa tekrar bilgi gelirse burda paylaşalım diye. herkese iyi oyunlar saygılar
    NOT: Rahime arkadaşımız da bu künyeden kapmıştır. bayanların burda ne kadar hırslı ve bu oyunlarda ne kadar başarılı olduğunu kendisi bir kez daha kanıtlamıştır. kendisini buradan tebrik ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi prozyak -- 6 Ağustos 2012; 11:33:02 >

• Künye almayı bu kadar büyütmeyin :)
    Kimbilir kaç kişi aldı daha önce :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PS3!BF3!

Künye almayı bu kadar büyütmeyin :)

valla ben aldım sen aldın mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: prozyak

quote:

Ben almadım ama hiç aramadım da. Künye almaktansa silahla vuruyorum silah özelliği kasmak için ayrıca.

• quote:

quote:

quote:

Ben almadım ama hiç aramadım da. Künye almaktansa silahla vuruyorum silah özelliği kasmak için ayrıca.

bu da güzel:) oynadığın oyundan keyif alabiliyorsan bu çok iyi

• bravo..
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarkBlueDeep

bravo..

sağol

•  PS3+30 DERNEĞİ olarak Battlefield'de son nokta! DİCE DEV TEAM Künyesini kaptık :))

Künyeyi bizde senden aliriz bi ara Cemal :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: xwq

PS3+30 DERNEĞİ olarak Battlefield'de son nokta! DİCE DEV TEAM Künyesini kaptık :))

Künyeyi bizde senden aliriz bi ara Cemal :D

size bir değil bin künye feda olsun hakan hocam

• quote:

http://www.youtube.com/watch?v=zacLgKjGNrk&feature=youtu.be
    dice nin adminleri künyeyi aldıktan sonra youtube koymuşlar.OrganizasyonlarınDAKİ AMAÇ DİCENİN yeni künyelerini dağıtmaktı.Bende bu künyeyi adamlardan çatır çatır aldım:) ama alacam demiştim.hatta battellog da yazmıştım status kısmına'' Friends will be friends DİYEREKTEN DICE Nin friends dog tagı bulmak için düştüm yollara.bulucam ve getiricem size! '' ve sonunda aldık türklerin nasıl bir oyuncu olduğunu az da olsa gösterdik bu forumuda açıyorum eğer ki bir organizasyon olursa tekrar bilgi gelirse burda paylaşalım diye. herkese iyi oyunlar saygılar
    NOT: Rahime arkadaşımız da bu künyeden kapmıştır. bayanların burda ne kadar hırslı ve bu oyunlarda ne kadar başarılı olduğunu kendisi bir kez daha kanıtlamıştır. kendisini buradan tebrik ederim

teşekürler son osmanlı, bende künye aldım ama seninki çok fiyakalı oldu cemal reis :D bende seni tebrik ederim ;)
    en zor bulunanı kaptık,seninde dediğin gibi 1700 geçen emitasyon künyelerim arasında bu tip künyelerin yeri ayrı hadi bakalım sıra diğer 2 künyede :D

oyundaki nickim rahimece79'u rahim ece olarak okuyanlar ses tonumu ergen çocuğa benzetenler oldukça fazla,insanlar nedense bir bayana bu oyunu yakıştıramayabiliyor,
    heleki fazlaca vuruluyorsa :D sözün özü etrafımda bu oyunu cins gözetmeksizin oynayan herkese burdan tekrar özel teşekkürlerimi sunuyorum,herkese sevgiler

• quote:

tanıdığım hiçbir türk arkadaşta yok,yani açıkcası hiç denk gelmedim kısacası maksat künye almak değil oyunu yapan insanların özel künyesini almak
  • Tebrikler . Ayrica bir bayanin bu kunyeyi koparip almasi dahada iyi olmus.

Bu kunyeleri merak ettim. Resmi falan varmidir acaba ?

• tebrık ederım aldıgınız ıcın ama Forumdakı c-tranger arkadasımız bu kunyeyı oyunun baslarındayken zaten almıstı kendısınde 2 tane dıce kunyesı bulunuyor bunlardan en son aldıgı 3 ay once alınmıs ılk aldıgı cok daha onceydı tebrıkler ama bıraz gec olmus cemal abı :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dennis Jr

tebrık ederım aldıgınız ıcın ama Forumdakı c-tranger arkadasımız bu kunyeyı oyunun baslarındayken zaten almıstı kendısınde 2 tane dıce kunyesı bulunuyor bunlardan en son aldıgı 3 ay once alınmıs ılk aldıgı cok daha onceydı tebrıkler ama bıraz gec olmus cemal abı :D

Tamda deniz nerede dicektimkiii ....

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ardayla sana mesaj yolladım :) aldın mı? senden de böyle künyeler bekliyoruz yani. ''BIÇAĞININ HAKKINI VER HAKKINI'' misali oluyo :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: OrhanBenceGay34

quote:

tebrık ederım aldıgınız ıcın ama Forumdakı c-tranger arkadasımız bu kunyeyı oyunun baslarındayken zaten almıstı kendısınde 2 tane dıce kunyesı bulunuyor bunlardan en son aldıgı 3 ay once alınmıs ılk aldıgı cok daha onceydı tebrıkler ama bıraz gec olmus cemal abı :D

Tamda deniz nerede dicektimkiii ....

bende dıce kunyesı yok ama hakan :D
  • quote:

ardayla sana mesaj yolladım :) aldın mı? senden de böyle künyeler bekliyoruz yani. ''BIÇAĞININ HAKKINI VER HAKKINI'' misali oluyo :)
  • quote:

quote:

ardayla sana mesaj yolladım :) aldın mı? senden de böyle künyeler bekliyoruz yani. ''BIÇAĞININ HAKKINI VER HAKKINI'' misali oluyo :)

abı davetle gıdıp almanın bence pek esprısı yok bı oyunda denk gelırsek ozaman o adamı arar bulur oyle alırım yoksa boyle sarmaz benı

• quote:

quote:

quote:

abı davetle gıdıp almanın bence pek esprısı yok bı oyunda denk gelırsek ozaman o adamı arar bulur oyle alırım yoksa boyle sarmaz benı

vay vay .ya varya harbi zor anların adamısın deniz

• quote:

quote:

quote:

bu arada espirisi adminin video ya çekmiş olması yoksa normal olarak alsaydık tantanasını yapmazdık yaneeee koskoca youtube dede sağolsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi prozyak -- 6 Ağustos 2012; 13:56:00 >

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.