Şimdi Ara

@PS Vita Haber-Oyun-Tartışma Platformu -> Vita Aldıran Oyunlar Listesi İlk Sayfada! (54. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
39.025
Cevap
166
Favori
1.050.350
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Daha yeni bir PSP 3000 sahibiyim (olacağım daha doğrusu, yarın .) ve büyük ihtimalle de paramı biriktirip PS Vita'yı da almayı planlıyorum. Ekleyin beni de listeye .

PS Vita'da olmasını istediğim en büyük özellik şu PS3'teki Trophy olayı. PSP'ye inat edip eklemediler. Yok neymiş hacklenirmiş de bilmem ne olurmuş da o yüzden koymamışmışlar. PS Vita'ya umarım bahane bulup koymamazlık etmezler. Xbox 360 sahiplerinin Achievement olayını kıskanıyor insan . Bunun hakkında bir bilgi var mıdır acaba?
  • Bildigim kadarıyla vita'da trophy destegi var
  • quote:

Orijinalden alıntı: TraneOne

Daha yeni bir PSP 3000 sahibiyim (olacağım daha doğrusu, yarın .) ve büyük ihtimalle de paramı biriktirip PS Vita'yı da almayı planlıyorum. Ekleyin beni de listeye .

PS Vita'da olmasını istediğim en büyük özellik şu PS3'teki Trophy olayı. PSP'ye inat edip eklemediler. Yok neymiş hacklenirmiş de bilmem ne olurmuş da o yüzden koymamışmışlar. PS Vita'ya umarım bahane bulup koymamazlık etmezler. Xbox 360 sahiplerinin Achievement olayını kıskanıyor insan . Bunun hakkında bir bilgi var mıdır acaba?

Wikipedia'dan alıntı: "Unlike the first PSP, the PlayStation Vita will come with Trophy support for games."

Meali: PSP'nin aksine, PSVita oyunlar için Trophy desteği ile gelecek. (Chidori'nin de dediği gibi.)

Konunun admini tatilden döndüğü zaman söylerim o da sizi seve seve ekler. :)) Zaten sizinle birlikte 4 kişi oldu.
  • Hatta LiveArea ve Activity özelliği sayesinde yorumda yapabilicez.

Bu arada benide söyleyin konuyu açana ^^. Beni de ekleyin bende Nişantaşı Çocuğuyum :D
  • Trophylerimiz de mobil olacak, vuhuuu . Bu arada yukarıdaki PSP oyunları listesi işime çok yarayacak. Hangi serinin hangi oyunun PSP'ye çıkmıştı felan diye tek tek aramama gerek kalmadı .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Everseeker

Hatta LiveArea ve Activity özelliği sayesinde yorumda yapabilicez.

Bu arada benide söyleyin konuyu açana ^^. Beni de ekleyin bende Nişantaşı Çocuğuyum :D

Tabii ki.
  • Only Chaos o listeye MNR da eklenebilir aslında ama sen bilirsin yinede.bu arada Burnout Dominator benim de favori yarış oyunumdur.Hatta PC-PS3-XBOX 360 a gelen Burnout Paradise dan daha çok hoşuma gitti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kunio Kun

Only Chaos o listeye MNR da eklenebilir aslında ama sen bilirsin yinede.bu arada Burnout Dominator benim de favori yarış oyunumdur.Hatta PC-PS3-XBOX 360 a gelen Burnout Paradise dan daha çok hoşuma gitti.

Teşekkür Ederim hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnlyChaos

quote:

Orijinalden alıntı: Kunio Kun

Only Chaos o listeye MNR da eklenebilir aslında ama sen bilirsin yinede.bu arada Burnout Dominator benim de favori yarış oyunumdur.Hatta PC-PS3-XBOX 360 a gelen Burnout Paradise dan daha çok hoşuma gitti.

Teşekkür Ederim hocam.

Asıl biz teşekkür edriz hocam uğraşmışsın hazırlamışsın listeyi.Yorumlar yapmışsın.Konuda da sürekli aktifsin.Sorulara cevap veriyorsun...
  • Psvita kırılır mı?Kırılırsa ne kadar sürede kırılır?Cihazın kırılması oyun ve konsol satışını nasıl etkiler?Oyun firmalarının tepkisi ne olur?

Sorularım bunlar.Hadi cevaplayalım...
  • Çıktıktan 2 yıl icinde kırılır. Oyun satışlarını kötü konsol satışlarını iyi etkiler ama benim gibi adam gibi online oyun keyfi isteyenler orjinal alır. Firmaların tepkisi pek te iyi olmaz.
  • Bende orjinalden yanayım,kimse zaten korsana yaklaşmassa insanlar konsolu kırmak için uğraşmazlar.Arz talep meselesi yani.
  • Arz talep ten çok aslında maddi durumdan kaynaklanıyo ben mesela öğrenciyim ve bütün yaz çalışıp Vita için para biriktiriyorum ama Vita alsam bile gelen oyunlar 80-90 tl den aşağı olmayacak ve açıkcası benim durumum buna müsait değil.Eğer Vita kırılmasa bile 2. el oyun felan alcam artık veya bi çözüm üreticem yoksa benim o kadar para vermeye imkanım yok malesef.
  • http://www.shoptonews.net/2011/07/27/battlefield-coming-to-ps-vita/ Battlefield 3 ps vita'ya gelse ne hoş olur.
  • 4.3 inç mi olcak, tam çıkış tarihi nedir, bu sene üniye başlayacam psp almayı düşünüyordum da bu daha iyiymiş, birde hangi formatları açacak mkv avi mp4 rmbv vs
  • quote:

Orijinalden alıntı: Allen Walker

4.3 inç mi olcak, tam çıkış tarihi nedir, bu sene üniye başlayacam psp almayı düşünüyordum da bu daha iyiymiş, birde hangi formatları açacak mkv avi mp4 rmbv vs

PSVita'nın üstünde 5" Oled ekran var. Bu yılın sonlarına doğru çıkması bekleniyor fakat kesin tarih önümüzdeki GamesCom veya Tokio Game Show fuarında açıklacak.

Desteklediği formatlar:

quote:

Desteklenen AV içerik biçimi:
    - Müzik MP3 MPEG-1/2 Audio Layer 3?MP4 (MPEG-4 AAC)?WAVE (Doğrusal PCM)
    - Video: MPEG-4 Basit Profil (AAC)?H.264/MPEG-4 AVC Yüksek/Ana/Temel Profil (AAC)
    - Fotoğraf: JPEG (Exif 2.2.1), TIFF, BMP, GIF, PNG

Ayrıca PSVita içerisine atılan vidyoyu otamatik olarak kendi ekran çözünürlüğüne göre ayarlıyor yani 960x544p.
  • quote:

quote:

4.3 inç mi olcak, tam çıkış tarihi nedir, bu sene üniye başlayacam psp almayı düşünüyordum da bu daha iyiymiş, birde hangi formatları açacak mkv avi mp4 rmbv vs

PSVita'nın üstünde 5" Oled ekran var. Bu yılın sonlarına doğru çıkması bekleniyor fakat kesin tarih önümüzdeki GamesCom veya Tokio Game Show fuarında açıklacak.

Desteklediği formatlar:

quote:

- Video: MPEG-4 Basit Profil (AAC)?H.264/MPEG-4 AVC Yüksek/Ana/Temel Profil (AAC)

Ayrıca PSVita içerisine atılan vidyoyu otamatik olarak kendi ekran çözünürlüğüne göre ayarlıyor yani 960x544p.

Dosya formatı ısinden pek anlamam bu özellikler iyi mi şimdi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chidori

quote:

quote:

Desteklediği formatlar:

quote:

5 inç iyimiş.formatlar yetersiz mkv avi filan yok kodeklerde yetersiz h263 x264 vb. olması gerekliydi ses kodekleri de yetersiz, insan küçük kodek bir yapar koyar içine.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Chidori

quote:

quote:

Desteklediği formatlar:

quote:

5 inç iyimiş.formatlar yetersiz mkv avi filan yok kodeklerde yetersiz h263 x264 vb. olması gerekliydi ses kodekleri de yetersiz, insan küçük kodek bir yapar koyar içine.

Aslında cihazın tam olarak herşeyini öğrenmek için önümüzdeki oyun fuarlarını beklemek lazım keza daha RAM'i bile belli değil cihazın...
  • PSP 3000'im sonunda elime geçti, PSN'i sömürüyorum şu an . Ücretsiz çizgi romanlar felan, süper ya. PS Vita nasıl olacak kim bilir?..
  • 
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.