Şimdi Ara

@PS Vita Haber-Oyun-Tartışma Platformu -> Vita Aldıran Oyunlar Listesi İlk Sayfada! (1763. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
39.132
Cevap
168
Favori
1.052.251
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17611762176317641765
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    seslendirme değil altyazı Türkçedir herhalde değil mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ali_ihsan21 kullanıcısına yanıt

Kurulum işlemlerini türkçe anlatımış oyun değil. Kusura bakmayın çok açık yazmamışım galiba o kısmı  

• Merhaba arkadaşlar, yarın kendime bir adet ps vita edineceğim fat kasa. 1-Slim ve fat olarak 2 model var değil mi ek olarak sürüm farkı vs oluyor mu?
    2-Cihazı satın alırken nelere dikkat etmeliyim, alacağım cihaz kırılmamış ben kendim yapacağım kırma işlemini, riskli midir?
    3-Cihaz yanında orjinal 8gb psvita sdkartı mevcut kaç adet oyun yüklenebilir?(Sims yükleme imkanım var mı?)
    4-Cihaza hat takılabiliyor mu?
    Şimdiden yorumlarınız için teşekkürler her türlü tavsiyeye açığım.
  • 1. Fat oled slim led ekrandır sürüm işletim sistemi aynı, 2. çizik, tuşlar çalışıyor mu arka dokunmatik yüzey ama nasıl denersin bilemem çünkü bazı oyunlar destekliyor 3. 20 gb oyun var, 100 mb oyun var 4. cihaz 3G modeli ise sim kart takılabilir 3G sadece fat modellerde oluyor

• Driver 76 oyununu oynayan bitiren olmuş muydu burada? Oyunun GTA'dan bir farkı yok hatta çoğu var azı yok (free aim yaparken yukarı aşağı yok sadece)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali_ihsan21 -- 8 Şubat 2021; 22:8:32 >
  • Bu kılıf ve bu renk birbirine çok yakışıyor.

OpenMW/Daggerfall portu için bağış açıldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali_ihsan21 -- 8 Şubat 2021; 22:14:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tomurcukk

Merhaba arkadaşlar, yarın kendime bir adet ps vita edineceğim fat kasa. 1-Slim ve fat olarak 2 model var değil mi ek olarak sürüm farkı vs oluyor mu?
    2-Cihazı satın alırken nelere dikkat etmeliyim, alacağım cihaz kırılmamış ben kendim yapacağım kırma işlemini, riskli midir?
    3-Cihaz yanında orjinal 8gb psvita sdkartı mevcut kaç adet oyun yüklenebilir?(Sims yükleme imkanım var mı?)
    4-Cihaza hat takılabiliyor mu?
    Şimdiden yorumlarınız için teşekkürler her türlü tavsiyeye açığım.

Dostum sorularına elimden geldiğince cevap vereyim;

1- ps vita 1000 serisi ya ni fat model olarak geçer. Vita 2000 serisi slim model olarak geçer. Bunların dışında birde vita tv modeli mevcuttur. Fat model biraz daha büyük adından da anlaşıldığı gibi. Ekranı oled olduğu için slim modele göre daha kaliteli deniyor. Slim model ile yan yana baktım. Öyle aşırı rahatsız edici bir fark yok. Slim modelde ekran lcd olduğu için pil daha uzun gider ve küçük bir dahili hafıza mevcut.

2- Alırken ekran temizliğine dikkat et. El konsolu olduğu için en önemli şey ekranın temiz olması bence. Bunun dışında tuşlara, analoglara, genel temizliğine bak. şarj aletini falan dene.

Fat model ile kırma işlemi yaparken orjinal hafıza kartına ihtiyacın var. Kırma işleminde cihazı ramamen brick eden bir risk yok bildiğim kadarıyla. Aşağıda bir link veriyorum. Bu siteyi bi tanıdığım açtı. Ps vita rehberini ben ekledim. Siteyi açan arkadaş port oyunları falan eklemiş. Yakında emulatorleri de ekleyeceğim diyordu. Cfw işlemi için buraya bakabilirsin. Sonrasında da takipedersen emulator falan eklenince kurabilirsin. Eğer cfw işleminde takılırsan bana mesaj at, yardımcı olurum.

https://konsolrehberi.com/

3- oyun boyutları değişken o yüzden kaç oyun yüklenir bir şey diyemem. Vita için sims yok galiba. Ama psp için olan sims vardı. Vita ile psp oyunları da oynayabilirsin.

4- Hat takılan modeller var wifi ve 3g diye geçer. Ama hat çok gereksiz bence. wifi her türlü yetiyor. En kötü hat takmak yerine telden internet paylaşabilirsin.

Yine başka sorun olursa sorabilirsin, elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım..

• quote:

Orijinalden alıntı: aytug25

https://konsolrehberi.com/2021/01/31/max-payne-vita//

Bu linkte türkçe olarak kurulumu var adım adım hangi eklentilerin kurulması gerektiği ile ilgili max payne apk ve obb dosyaları yok ama google'ye max payne 1.7 apk ve obb yazınca çok kolay çıktı. Ben buradan yaptım belki yardımı dokunur.

Yarın deneyeceğim. Teşekkürler hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • acar85 kullanıcısına yanıt

Hata alırsan yaz bende yardımcı olmaya çalışırım. Kendim de kurduğum için işlemleri biliyorum...

• Dünden beri virtua tennis 4 oynuyorum
    Oyun mükemmelmiş kontroller çok rahat sporcuların hareketleri çok doğal sesler baya etkili
    Zamanında androidte oynamıştım
    dokunmatikle daha iyi falso veriliyor

• mahsur kalan adam M kullanıcısına yanıt
    FPS modunda oynamak çok zevkli ama nedense onda zorluk seviyesi yok ve çok ama çok kolaylaşıyor, rakip tek bir sayı yapamıyor nedense, ben çok iyi falan da değilim normal oyunu kolaydan bir kademe yukarı çıkarayım yetişemediğim top oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: mahsur kalan adam

Dünden beri virtua tennis 4 oynuyorum
    Oyun mükemmelmiş kontroller çok rahat sporcuların hareketleri çok doğal sesler baya etkili
    Zamanında androidte oynamıştım
    dokunmatikle daha iyi falso veriliyor

online'da adam bulmakta kolaydı en son.gayet keyifli

• quote:

Orijinalden alıntı: desparados_532

online'da adam bulmakta kolaydı en son.gayet keyifli

Alıntıları Göster

4 maç yaptım 2 kişiyle artık gerçek oyuncu muydu bot muydu anlamadım güzel benzettiler beni ama ??

@ali_ihsan21

Fpsde oynamak zor olur diye kolay yapmış olabilirler

• Şuan için temiz kutulu bir vita slime maksimum ne kadar verilir alacağım ama fiyatlar yüksek geldi bana çok. Bir adet fat bir adet slim lazim

• mahsur kalan adam M kullanıcısına yanıt

kendi yüzünüzü oyuna aktarabiliyorsunuz

• vita içerisinde 4 gb orjinal kart 64 gb de sd2vita kart var, 64 gb karta jpkj ile ps mobile oyunları indiriyordum, galiba kapasitesinden fazla indirdim ve kart arızalandı, sonrasında arızalar peşini bırakmadı, sd2 hafıza kartı nasıl olduysa okunamaz oldu, fat32 olarak biçimlendirememeye başladım, cihaz açıldığında kartı biçimlendirmem gerektiği uayrısı verdi biçimlendirince de cihaz sd2 kart yerine rojinal kartı biçimlendirdi, sonra nasıl olduysa versiyonum 3.73 oldu, henkaku gitti, orjinal oyunları çalıştıramaz oldu, ama hbinjector ile zamanında vitashell uygulamasını near uygulamasına eklemiştim vitashell açmayı başardım, orjinal kartı tekrar biçimlendirdim, bu sefer durduk yere versiyon tektat 3.65 oldu ve henkaku geri geldi ama artık sd2 kullanamıyorum, şimdilik orjinal kartı kullanayım derken cihazı her uyku moduna aldığımda cihazı hard reset yapmadan kullanamıyor oldum, anladığıma göre artık orjinal kartımda arızalı, demek zamanında psp oyunlarını orjinal kart üzerinde oynadığım için hep sorun yaşıyordum, şuan hem microsd karta hemde orjinal hafıza kartına ihtiyacım var,

tam racther 2 oyununa sardım zevkle oynamaya başladım cihaz kafayı yedi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi s_demirci_53 -- 11 Şubat 2021; 20:53:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cenk14

Şuan için temiz kutulu bir vita slime maksimum ne kadar verilir alacağım ama fiyatlar yüksek geldi bana çok. Bir adet fat bir adet slim lazim

Şu dönemde maksimum 800 parolasıyla hareket ediyorum ben.

• quote:

Orijinalden alıntı: s_demirci_53

vita içerisinde 4 gb orjinal kart 64 gb de sd2vita kart var, 64 gb karta jpkj ile ps mobile oyunları indiriyordum, galiba kapasitesinden fazla indirdim ve kart arızalandı, sonrasında arızalar peşini bırakmadı, sd2 hafıza kartı nasıl olduysa okunamaz oldu, fat32 olarak biçimlendirememeye başladım, cihaz açıldığında kartı biçimlendirmem gerektiği uayrısı verdi biçimlendirince de cihaz sd2 kart yerine rojinal kartı biçimlendirdi, sonra nasıl olduysa versiyonum 3.73 oldu, henkaku gitti, orjinal oyunları çalıştıramaz oldu, ama hbinjector ile zamanında vitashell uygulamasını near uygulamasına eklemiştim vitashell açmayı başardım, orjinal kartı tekrar biçimlendirdim, bu sefer durduk yere versiyon tektat 3.65 oldu ve henkaku geri geldi ama artık sd2 kullanamıyorum, şimdilik orjinal kartı kullanayım derken cihazı her uyku moduna aldığımda cihazı hard reset yapmadan kullanamıyor oldum, anladığıma göre artık orjinal kartımda arızalı, demek zamanında psp oyunlarını orjinal kart üzerinde oynadığım için hep sorun yaşıyordum, şuan hem microsd karta hemde orjinal hafıza kartına ihtiyacım var,

tam racther 2 oyununa sardım zevkle oynamaya başladım cihaz kafayı yedi

hocam yüzde 99 orjinal kartınız sağlam. sd2vita varken konsoldan kartı biçimlendir derseniz orjinali biçimlendirir. Yıllar önce benimde başıma gelmişti.

versiyonun bir 3.73 bir 3.65 görmesinin sebebi taihen belgeniz. Restore taihen yaparsanız hala 3.65 versiyonda olduğunuzu görürsünüz.

sd2vita kart exfat format kullanıyor, fat32 yaparken belki bir yanlışlık yaptınız, o yüzden sorun olmuş olabilir belki 64 gb olan kart da sağlamdır.

taihen düzeltince uyku modu büyük ihtimal düzelir. Olmazsa sıfırdan kurulum yapın. Yani baştan cfw yapın konsola, önce 3.73e falan güncelleyin

ddiklerime bir bakın eğer sıkıntı çıkarsa yine yazın bana

• vay canına beyler bayanlar Android'ten portlanabilmeye aday oyunlar listesi açıldı bir süre herkes dilediğini ekledi ama insanlar saçmalayınca read only oldu.

https://android.rinnegatamante.it/

• ali_ihsan21 kullanıcısına yanıt

güzel oyunlar var ama borderlands 2 gibi garip seçenekler de var, kötü optümüzasyon olsa da oc yaparak akıcı oynayabildim ben.

• 
Sayfa: önceki 17611762176317641765
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.