Şimdi Ara

@PS Vita Haber-Oyun-Tartışma Platformu -> Vita Aldıran Oyunlar Listesi İlk Sayfada! (1735. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
39.024
Cevap
166
Favori
1.050.322
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17331734173517361737
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: renzokuken

aynen, pc den girdiğimiz zaman app klasörü içinde sadece seri numaralı dosya isimleri yer alıyor, klasörün içine girsen bile hangi oyun olduğunu anlamıyorsun, bir program vardı, klasörlerin içine her oyunun resmini atıyordu, onu arıyorum.
    Bu uygulama aradığın.

• Urahara0 kullanıcısına yanıt
    pc'de türkçe yama yaparlarsa belki vita'ya da gelir, ben habere sevindim
    ayrıca linkte Sega yazısının altında belirli ülkelerin bayrakları var ve en sonda Türkiye bayrağı var, sega türkiyede hizmet mi veriyor yoksa farklı bir anlamı mı var?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi s_demirci_53 -- 11 Haziran 2020; 19:53:18 >
  • Demons Tier 2 gün önce gelmiş NPS'e hiç biriniz bahsetmiyorsunuz.
  • Demon's Tier+ - Çıkış Fragmanı | PS4 PS Vita

• Umarım Vita'ya da gelir Bouncy Bullets 2 yapılıyor

edit olabilir ama henüz çok erken diye cevap verdiler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali_ihsan21 -- 20 Haziran 2020; 21:54:36 >
  • Dreamcast'in Redream emulatörünü portlama projesi iptal oldu, Skycast emulatörünü portlayacaklarmış.

• Sevgili arkadaşlar vita hakkında teknik bilgim olmadığı için sizlere danışma ihtiyacı duydum vakit ayırıp cevaplayan arkadaşlara şimdiden çok teşekkürler. Oğlum için vita almak istiyorum ama ama orjinal oyunla başa çıkılmaz bu nedenle kırık vita alma niyetindeyim, oyunları sd karta pc den yükleyip vitaya takarak oynamak sanırım benim için en ideali bu noktada nasıl bir cihaz almam lazım versiyonu ne olmalı? fat ve slim kasaların avantaj veya dezavantajları nelerdir? kimisi ilan açarken fat kasalar için oled ekran ibaresi koymuş slimlerde ekran oled değil mi acaba? kırılmış bir vitaya size göre maksimum ne kadar verilmelidir? biliyorum çok soru oldu ama aldıktan sonra pişmanlık duymak istemediğim için soruyorum şimdiden çok teşekkürler cevaplar için...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Di Renovatio

Sevgili arkadaşlar vita hakkında teknik bilgim olmadığı için sizlere danışma ihtiyacı duydum vakit ayırıp cevaplayan arkadaşlara şimdiden çok teşekkürler. Oğlum için vita almak istiyorum ama ama orjinal oyunla başa çıkılmaz bu nedenle kırık vita alma niyetindeyim, oyunları sd karta pc den yükleyip vitaya takarak oynamak sanırım benim için en ideali bu noktada nasıl bir cihaz almam lazım versiyonu ne olmalı? fat ve slim kasaların avantaj veya dezavantajları nelerdir? kimisi ilan açarken fat kasalar için oled ekran ibaresi koymuş slimlerde ekran oled değil mi acaba? kırılmış bir vitaya size göre maksimum ne kadar verilmelidir? biliyorum çok soru oldu ama aldıktan sonra pişmanlık duymak istemediğim için soruyorum şimdiden çok teşekkürler cevaplar için...
    Piyasadaki tün Vita model ve versiyonları kırılabilir. Fat yani 1000 serisi oled ekrana sahip, slim yani 2000 modeli ise LCD ikisinin de avantaj ve dezavantajları seveni ve sevmeyeni var.

OLED daha fazla pil tüketiyor, renkler çok daha doygun, güneş altında LCD'ye göre görünebilirliği daha az, zamanla iz bırakabiliyor, kırılırsa oldukça pahalı, LCD'de renkler daha soluk kimisi bunun doğal olduğunu söylüyor ve beğeniyor, daha az pil tüketimi var ama bunlardan daha önemlisi 1000'in kendine has bir kablosu varken 2000 micro usb port kullanıyor dolayısıyla her kablo ile çalışıyor.

Fiyat sorusuna cevap vermek çok güç bu tamamen cihazın kozmetik durumu ile alakalı. Sitelerden kıyas yapmalısınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ali_ihsan21

Piyasadaki tün Vita model ve versiyonları kırılabilir. Fat yani 1000 serisi oled ekrana sahip, slim yani 2000 modeli ise LCD ikisinin de avantaj ve dezavantajları seveni ve sevmeyeni var.

OLED daha fazla pil tüketiyor, renkler çok daha doygun, güneş altında LCD'ye göre görünebilirliği daha az, zamanla iz bırakabiliyor, kırılırsa oldukça pahalı, LCD'de renkler daha soluk kimisi bunun doğal olduğunu söylüyor ve beğeniyor, daha az pil tüketimi var ama bunlardan daha önemlisi 1000'in kendine has bir kablosu varken 2000 micro usb port kullanıyor dolayısıyla her kablo ile çalışıyor.

Fiyat sorusuna cevap vermek çok güç bu tamamen cihazın kozmetik durumu ile alakalı. Sitelerden kıyas yapmalısınız.

Alıntıları Göster
    Öncelikle cevabınız için çok teşekkür ederim , peki size şöyle sorsam son olarak kendinize alacak olsaydınız temiz bir vitanın fat versiyonuna ne kadar verirdiniz slim versiyonuna ne kadar verirdiniz?
  • quote:

Öncelikle cevabınız için çok teşekkür ederim , peki size şöyle sorsam son olarak kendinize alacak olsaydınız temiz bir vitanın fat versiyonuna ne kadar verirdiniz slim versiyonuna ne kadar verirdiniz?

Alıntıları Göster
    Para öylesine değer kaybetti ben de bu cihazların fiyatlarına bakmamıştım ki sahibinden sitesine bir göz atma ihtiyacı duydum.

Aşağı yukarı slim 900 fat ise 700 makul olabilir, bazıları 500 falan diyor ama o fiyat artık çok düşeş olur hem beklemek lazım hem de bir sıkıntısı olabilir. Ben 2017'de ikinci el slimi 500'e almadan 2 sene önce Teknosa fat kasaları elden çıkarmak için 370 tl'ye satmış örneğin haberim olmamıştı.

ps tv'den haberiniz var mı burada bir arkadasa bir iki yıl evvel 200 tl'ye aldık, vita oyunlarını TV'de oynatıyor. Bulabilirseniz güzel bir seçenek bence ama tâbi TV ekranı boşta olmalı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ali_ihsan21 kullanıcısına yanıt
    Açıkçası ps tv den haberim var ama ben oğluma aldığım için şuan tek derdim cihazı alıp sd card üzerinden içine oyun yüklemek sanırım kırılabiliyormuş bu cihazlar bu şekilde pc den sd card oyun yükleyip cihazı oğlana teslim etmek tek projem:) bakalım biriyle anlaştım fat oled ekranlı vita için 500 tl ye el sıkıştık hiçbir sorunu olmadığını söyledi kendisi birazdan ofise getirecek kontrol edip alacağım bu durumda yazdıklarınız paralelinde eğer sorunsuzsa oldukça makul fiyata almış oluyorum sanırım:) çok teşekkürler vakit ayırıp cevapladığınız için.
  • quote:

Açıkçası ps tv den haberim var ama ben oğluma aldığım için şuan tek derdim cihazı alıp sd card üzerinden içine oyun yüklemek sanırım kırılabiliyormuş bu cihazlar bu şekilde pc den sd card oyun yükleyip cihazı oğlana teslim etmek tek projem:) bakalım biriyle anlaştım fat oled ekranlı vita için 500 tl ye el sıkıştık hiçbir sorunu olmadığını söyledi kendisi birazdan ofise getirecek kontrol edip alacağım bu durumda yazdıklarınız paralelinde eğer sorunsuzsa oldukça makul fiyata almış oluyorum sanırım:) çok teşekkürler vakit ayırıp cevapladığınız için.
    Evet güzel fiyat, pili zayıflamış bile olsa alınabilir.

Kablo girişi, ekran ve tuşları kontrol etmenizi tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: ali_ihsan21

Evet güzel fiyat, pili zayıflamış bile olsa alınabilir.

Kablo girişi, ekran ve tuşları kontrol etmenizi tavsiye ederim.

Alıntıları Göster
    Arkadaş getirdi cihazı hiçbir sorunu veya çalışmayan aksamı yok çift kamerası dahil oldukça da temiz bir cihaz üstüne piyango olarak cihazın yanında 3 adet orjinal oyun getirdi tekkende vardı içlerinde dahili olarak da 16 gb sony orjinal sd card verdi sanırım bu sefer düşeş geldi nadirde olsa:)
  • Di Renovatio kullanıcısına yanıt
    Güzel sedece 16 gb kart 200 tl eder, güle güle kullansın.

• Herkese merhaba arkadaşlar, ps vita slim versiyon 3.73 model alip araniza katildim. Normalde üye olduğum forum gruplarinin yazilarini bastan sona okumak adetimdir. Ps vita grubunda 1735 sayfa yazı yazılmış ve benim bunlari okumam herhalde 1 ayımı alır. Sizden ricam vita hakkinda bilgi almak. Cihazi kirdirmaya gerek var midir? Kirdirirsam ps hesabim ban ceza fln yer mi? Kirik halde kullanirsam cihaza zarari olur mu? Orjinal haline geri cevirebilir miyim? Yoksa hep kırılmış mi kalır? Korsan kullandiginiz oyunlar orjinal oyunlarla ayni mi? Örneğin fifa 2015 korsan ile ps store daki fifa 2015 ayni mi? Eksik özellik var mıdır? Tüm cevaplarınız için teşekkür ederim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu grup ölmüş, toprak atan yok

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Habroxia 2 geliyor ve başka 7 oyunun daha videosu.

• ali_ihsan21 kullanıcısına yanıt
    Xeno Crisis ve Habroxia güzelmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Venomstr

Xeno Crisis ve Habroxia güzelmiş.
    Xeno Crisis çok eski bir Mega Drive oyununun portu romu indirdiğinde emulatorle şu anda da oynanıyor ama bazı sıkıntıları vardı, ben PSP'de oynadım.
  • Dün The Long Reach oyununa başladım
    Pixel oyun olmasına rağmen korkutmayı ve germeyi başarıyor
    Oynamayana tavsiye ederim vitada oynamayı Özlemişim
    Bu hafta içinde switch alabilirim fiyatta anlaşırsam

• 
Sayfa: önceki 17331734173517361737
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.