Şimdi Ara

@PS Vita Haber-Oyun-Tartışma Platformu -> Vita Aldıran Oyunlar Listesi İlk Sayfada! (1605. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
39.027
Cevap
166
Favori
1.050.388
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16031604160516061607
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ali_ihsan21

TR PSN'e girmemiştir henüz, çünkü satın alan var dediğim gibi ama hangi bölgeden aldığını bilmiyorum. Bakayım şimdi editlerim bu mesajı.

edit enteresan NPS'ye baktım yükleme görünmüyor, oysa yükledim demişti. PSN'e baktım Amerika bölgesi için mevcut

Alıntıları Göster
    Teşekkür ederim. Oyun Avrupa bölgesinde indirimde şu anda yani playstation 4 versiyonu. Belki indirim bitmesini bekliyorlar. Oyunda cross buy var sanırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre00

Teşekkür ederim. Oyun Avrupa bölgesinde indirimde şu anda yani playstation 4 versiyonu. Belki indirim bitmesini bekliyorlar. Oyunda cross buy var sanırım.

Alıntıları Göster
    Evet bu olasılık yüksek. Ps4 versiyonu indirimde. Almayı düşünen şimdiden alsın. Nasıl olsa vitaya da indirilebilecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ali_ihsan21

Benim en sevdiğim türlerden biri yalnız bu oyuna özel çok yüksek bir beklenti var onu merak ettim. Benim PSP'de oldukça uzun saatler Harvest Moon oynamışlığım var.

Alıntıları Göster
    Harvest moon'a çok benzer bir yapısı var. Hatta hikayesi bile aynı. Ama 3d değil. Tepeden bakış 8 bit çok şeker grafikleri var. Bu oyunu özel yapansa, çiftçilik mekanikleri dışında rpg öğeleri ve hatta dungeon içermesi. Crafting ve sosyal ilişkiler de büyük yer tutuyor. Oyunun çok beğenilmesinin kendi açımdan nedeni; kontrolleri kolay, kısa yükleme süresi, huzur verici, uzun süre oynatacak derinliğe sahip olması. Zor olmasına rağmen bir don't starve gibi strese sokucu değil. Bunların bir el konsolu oyunu için harika özellikler olduğunu düşünüyorum.
  • Bi alamadım gitti yahu şu Vita yı. İkinci el ucuza henkaku lu düşersem alacağım ama çok fiyat çekiyorlar ona da.

Edit: 3.68 cihazlarda jailbreak olmuyor demi hâlâ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Coroic -- 23 Mayıs 2018; 10:41:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Coroic

Bi alamadım gitti yahu şu Vita yı. İkinci el ucuza henkaku lu düşersem alacağım ama çok fiyat çekiyorlar ona da.

Sadece 3.60

• quote:

Orijinalden alıntı: ULYSES

Evet bu olasılık yüksek. Ps4 versiyonu indirimde. Almayı düşünen şimdiden alsın. Nasıl olsa vitaya da indirilebilecek.

Alıntıları Göster
    Oyuna Türkçe dil desteği gelecekti. Bilginiz var mıydı acaba bu konuda?
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre00

Oyuna Türkçe dil desteği gelecekti. Bilginiz var mıydı acaba bu konuda?

Alıntıları Göster
    Bir ara böyle bir şey okumuştum, ama devamı gelmedi sanırım. Ps4 versiyonunda böyle bir seçenek yok.
  • quote:

Bi alamadım gitti yahu şu Vita yı. İkinci el ucuza henkaku lu düşersem alacağım ama çok fiyat çekiyorlar ona da.

Henkakulu cihazlara istedikleri fiyatlar saçmalık. Oynamaya değecek oyunların tümünü psn den orjinal alsanız o kadar vermezsiniz zaten. İndirimden 14-15 liraya alınabiliyor birçoğu. Pahalı olanlar da biraz beklenirse 50-60tl ye alınır. 300tl ye temiz cihaz satıyorlar. 300 de oyunlara harcasanız yine de henkakulu cihazdan ucuza gelir.
  • TL uluslarası piyasalarda böyle değer kaybetmeye devam ettikçe daha o fiyatlar 2 katını görür.

Şahsen ben kendi cihazımı yıllar geçsede asla 300 liraya satmam,500 lirayada.

Henkaku sadece PSVita oyunlarını oynamıyor sonuçta alet gün geçtikçe gelişiyor geliştikçe farklı şeyler ortaya çıkıyor.

SD2Vita olayı bile başlı başına cihazın değerine değer katıyor.Orjinal vita kullanıp birde 350 TL 64'lük karta mı vericek? Ben o paraya 256 GB kart alır keyfime bakarım.
  • Xcom Enemy Unknown Plus 15 TL

• SD2Vita dışında söylediklerinize katılmıyorum. Her şeyden önce henkaku artık geliştirilmiyor. 3.60 dan sonra çıkmış oyunları oynayamıyorsunuz. Emulatör gibi güzellikler var, ama işin aslı bu eski oyunları kaç kişi günlük oynuyor ki. Genelde nostaljik geldiği için bir denenip kapatılıyor. Bence hiç bir şekilde henkakulu bir cihaz için istenen fiyatlara değmez. Aynı şey ps4 için de geçerli. Ps4 pro ilk nesil cihazım var. Jb çıktığında sürümü güncellemeyip bekleyebilirdim. Ama hiç umurumda olmadı. 50-60tl ye indirimlerle aldığım ve hala oynamadığım yığınla oyun var. Döviz kuru ile fiyatlarda artış olabilir. Ama psn bu konuda her şeyden daha insaflı. Geçen ay 329tl ye depoyu doldurduğum arabamı bu ay 360tl ye dolduruyorum. İki yıl önce arabamı ilk aldığımda 180tl ye doluyordu. Oyun fiyatlarına baktığımızda böyle bir artış yok. Bence bu politikayı desteklemek ve orijinal oyun almak lazım.
  • Bu indirim güzel oldu. Almayı düşündüğüm bir oyundu. Pc de çok sevmiştim. Ama küçük ekranda nasıl olur emin değilim. Bir de darkest dungeon indirime girmiş. Onu deneyen var mı vitada, tavsiye eder misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ULYSES

SD2Vita dışında söylediklerinize katılmıyorum. Her şeyden önce henkaku artık geliştirilmiyor. 3.60 dan sonra çıkmış oyunları oynayamıyorsunuz. Emulatör gibi güzellikler var, ama işin aslı bu eski oyunları kaç kişi günlük oynuyor ki. Genelde nostaljik geldiği için bir denenip kapatılıyor. Bence hiç bir şekilde henkakulu bir cihaz için istenen fiyatlara değmez. Aynı şey ps4 için de geçerli. Ps4 pro ilk nesil cihazım var. Jb çıktığında sürümü güncellemeyip bekleyebilirdim. Ama hiç umurumda olmadı. 50-60tl ye indirimlerle aldığım ve hala oynamadığım yığınla oyun var. Döviz kuru ile fiyatlarda artış olabilir. Ama psn bu konuda her şeyden daha insaflı. Geçen ay 329tl ye depoyu doldurduğum arabamı bu ay 360tl ye dolduruyorum. İki yıl önce arabamı ilk aldığımda 180tl ye doluyordu. Oyun fiyatlarına baktığımızda böyle bir artış yok. Bence bu politikayı desteklemek ve orijinal oyun almak lazım.
    3,60'dan sonra çıkan 2 oyun hariç, onlardan biri Starde Valley tüm oyunlar oyanıyor. Örneğin Mart ayında Secret of Mana çıktı cihazım 3,60 oynuyorum. 3,65 Henkaku'lu bir cihaz ile Mai yedek alındığında 3,60 cihazda oyunlar çalışıyor.

Darkest Dungeon bir saat kadar oynadım ama daha fazla oynayıp sisteme hakim olmak gerekli çok karmaşık bir oyun, Her hareketin, karakterin getirisi götürüsü farklı.

Hacklenebilir olmasının en güzel yanı cihazın tuşlarını analoglarını pert eden aksiyon oyunlarında ds4 veya ds3 kullanabilmek, micro SD elbette ilk sırada.

bir not daha düşeyim 3,68 kırılmış durumda ama flow tekrardan bir şifreleme kırma ile uğraşmamak için elinde bekletiyor hack'i Eylül ayı tahmin edilen süre paylaşım için fakat onun içinde 3,60'tan 3,68'e geçiş olacak bildiğim kadarıyla yani 3,60 üstü bir cihaz kırılamayacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali_ihsan21 -- 24 Mayıs 2018; 20:47:50 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hotline miami indirime girmiş, oynayan varsa iyi oyunmudur?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lien-

Hotline miami indirime girmiş, oynayan varsa iyi oyunmudur?

İyidir ama Retro City Rampage kadar değil, çok benzer bir oyun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Darkest dungeon ve hotline miami aldım. Daha oynama fırsatım olmadı. Akşam bir bakacağım. İzlenimlerimi yazarım buraya.
  • ULYSES kullanıcısına yanıt
    400 lira civarına wi fi li bir Vita alacağım başlarım henkaku ya. 700 lira istiyor yahu adam neymiş efendim henkaku lu imiş Allah aşkına insaflı olun biraz. PSP ye de sahibim suyunu çıkartan kadar oynadım artık Vita ya geçme zamanı geldi galiba. Yakın zamanda aranıza katılacağım

• quote:

400 lira civarına wi fi li bir Vita alacağım başlarım henkaku ya. 700 lira istiyor yahu adam neymiş efendim henkaku lu imiş Allah aşkına insaflı olun biraz. PSP ye de sahibim suyunu çıkartan kadar oynadım artık Vita ya geçme zamanı geldi galiba. Yakın zamanda aranıza katılacağım

Talepten dolayı fiyatlar yüksek hepsi bu oysa geçen sene Ocak ayında tertemiz henkakulu slim 380 tl idi ben de burun kıvırmış almamıştım sonra baktım hızla yükseliyor 500 tl'den aldım.

Bu arada flow'un 3,68'i çıkarmama sebebi sınavlarının yoğunluğuymuş "sandığınız gibi yeniden açık kapatılır diye değil" diye kendi söyledi.

hatta 2015 veya 2014 idi Teknosa sıfır cihazları 250 tl'den elden çıkarmıştı ama o zaman henüz henkaku yoktu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali_ihsan21 -- 25 Mayıs 2018; 14:58:00 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vita şarj olurken dokunma ekranı tepkisiz oluyor şarj etmiyor ikense normal çalışıyor bunun bir çözümü varmıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lien-

Vita şarj olurken dokunma ekranı tepkisiz oluyor şarj etmiyor ikense normal çalışıyor bunun bir çözümü varmıdır?
    Reddit'te bununla ilgili bir paylaşım var belki İngilizceniz yoktur basitçe çevireyim başkalarına da yardımcı olur.

Bunun birden farklı sebebi olabilir, elektrik düğünün topraklamasının doğru yapılmamış olması dolayısıyla bir başka bir prizde deneyin, Vita'nın şarj cihazında veya kablosunda sorun olabilir. Vita'ya yeteri kadar akım gelmiyor ise pili şarj ederken dokunmatik yüzeye ayrılan enerji düşüyor ve bu sonuç ortaya çıkıyor.

https://www.reddit.com/r/vita/comments/2pvo8b/psvita_touch_screen_does_not_work_correctly_when/
  • 
Sayfa: önceki 16031604160516061607
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.