Şimdi Ara

@PS Vita Haber-Oyun-Tartışma Platformu -> Vita Aldıran Oyunlar Listesi İlk Sayfada! (1577. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
39.027
Cevap
166
Favori
1.050.388
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15751576157715781579
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: olağan_şüpheli

quote:

Orijinalden alıntı: iARDAs

Arkadaşlar 0 olarak Türkiyede Bita nereden alırım? Hiç bi yer satmıyor.

gittigidiyor a sıfırı var

1800TL ye gördüm sıfır. Saçma bi fiyat

İkinci el satıyolar ama orada devamlı. :(
  • quote:

quote:

quote:

neyin kafasını yaşıyorlar sormak lazım. forumda 300 400 500 e kırılmış yani ücretsiz oyun yüklenebilen vita satanlar var. sıfır alıp sevindirme hırsızları.
    https://forum.donanimhaber.com/forumid_626/tt.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi olağan_şüpheli -- 16 Temmuz 2017; 22:12:52 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

neyin kafasını yaşıyorlar sormak lazım. forumda 300 400 500 e kırılmış yani ücretsiz oyun yüklenebilen vita satanlar var. sıfır alıp sevindirme hırsızları.
    https://forum.donanimhaber.com/forumid_626/tt.htm

tabi o fiyata hayatta almam. En kötü arkadaşım geleek 200 dolara Amerikadan getirticem artık. Kırılmamış istiyorum. Tonla oyun var. 2-3 yıldır plus ile tüm oyunları ekledim kütüphabeye. Bir ara zaten kullanmıştım da Vita.
  • Bende ps3 var suan. Bi vita alsam ps3deki tum oyunlari oynayabiliyomuyum remoteplayden? Yoksa belli oyunlar mi oynaniyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KarambaKarambita*

Bende ps3 var suan. Bi vita alsam ps3deki tum oyunlari oynayabiliyomuyum remoteplayden? Yoksa belli oyunlar mi oynaniyor

Cok az oyun var hocam remoteplayden oynayabilecegin ama ps4te tum oyunlari oynayabiliyorsun sanirim

• Beyler vita 10 gun sonra tam olarak kiriliyor cihazi acip kapatinca bastan yapmak gerekmeyecekmis iphondaki untethered jailbreak gibi yani kalici olarak

Kaynak kiran kisinin resmi sitesi.

https://enso.henkaku.xyz/

• Beyler bi iki sorum olcak bu kirma islemini yaptiktan sonra her oyunu yukleyebiliyomyuz yoksa bellli oyunlarmi? oyun yukleme olayi zormu yapan bi yer varmi istanbulda onerecegnz? 1-2 ay beni idare edicek bi cihaz lazim sehir disina cikicam oyun az diyolar ama en fazla 3 ay idare eder herhalde saglam bi 10 oyun da yukletsem :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Bir internet kullanıcısı

Beyler vita 10 gun sonra tam olarak kiriliyor cihazi acip kapatinca bastan yapmak gerekmeyecekmis iphondaki untethered jailbreak gibi yani kalici olarak

Kaynak kiran kisinin resmi sitesi.

https://enso.henkaku.xyz/

Henkakuyu kalıcı hâle getiriyor ama hala tüm versiyonlar kırılmış değil

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ps vita Mortal Kombata rıyorum eğer satabilecek biri varsa pm atabilir
  • Arkadaşlar normalde henkaku için3.60 ve altı sürümler lazımdı.Fakat interneten bi konsol almış arkadaşım henkaku ve vitashell moleuclarshell falan yüklü 5 farklı oyun var içinde ama yeni oyun atamıyor ve yeni dosya açamıyor hafıza kartında bizde henkakuyu tekrar silip yüklemek istedik.Henkaku sitesinde konsolun sürümü 3.61 gözüküyor ve henkaku install çalışmıyor.

3,61 sürümü nasıl henkaku yüklü olabilir acaba?Ayrıca hafıza kartında video veya games gibi bir dizin oluşturmak için ne yapmak gerekir?
  • kurukuru K kullanıcısına yanıt
    Acaba 3.60 iken henkaku yuklendi ve sonra 361e mi guncellendi o icindeki oyunlar calismiyor degilmi henkaku install calismiyorsa oyunda calismaz

• 3.65 sürümünün kırılma ihtimali nedir?

• şimdilik "sıfır".
  • quote:

Orijinalden alıntı: satuk_bugra

şimdilik "sıfır".

3.60 sürümlü bir cihaz bulup almak en garantisi o zaman.

Peki 4gb bir hafıza kartı yeterli olur mu? Oyunu bitirmeden diğerine geçemeyen bir insanım çünkü

• 3.60 kullanmadığım için bilemiyorum ancak bazı boyutu yüksek oyunlarda sıkıntı yaşayanlar duymuştum. çözmüşlerdi gerçi. bana sorarsanız 8 in altına düşmeyin tek oyun oynayacaksanız bile. he ama 4 yeter mi, yetebilir herhalde sadece 1 oyun oynayacaksanız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yekepe

quote:

şimdilik "sıfır".

Peki 4gb bir hafıza kartı yeterli olur mu? Oyunu bitirmeden diğerine geçemeyen bir insanım çünkü

4 yetmez asgari 8 gb kart almalısın çünkü 4 gb'dan büyük oyunlar mevcut ama 8 gb'dan büyük yok. Fakat 3.60 sürüm bir cihaz alacak isen pahalı Vita kartlarına yönelmene gerek yok, Vita için micro SD adaptörü yaptılar yurt dışında 25 tl gibi bir fiyatı var.

8 GB bir Vita kartı almaya kalksan, o da bulursan en aşağı 60 TL olacaktır, bu adaptörü bir kez al 128 GB micro SD 120 TL doğu bankta

Oyun kartı yuvasına takılıyor ama cihaz hafıza kartı olarak algılıyor internetteki bir eklenti aracılığıyla.

Aliekspress'te fiyat daha düşük sadece 6 $
    https://www.aliexpress.com/item/For-PSVita-game-card-to-micro-SD-TF-card-adapter-SD2Vita-for-PS-Vita-1000-2000/32821517355.html?spm=2114.search0302.4.7.yq0nRO

256 GB kart takan olmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali_ihsan21 -- 29 Temmuz 2017; 12:34:46 >
  • Evet enso henkaku yayımlandı tamamenkalıcı şekilde kırıldı arkadaşlar.İşlemi yaptım sorunsuz.Ayrıca yukardaki mesajda verilen sd kart dönüştürücü olayıda sorunsuz şekilde çalışıyor bu hackde onuda sipariş ettim 9 dolara 10 güne gelir 128gb kart takacağım sonucu yazarım ama sorun çıkmayacaktır betasında bile testleri vardı 256gb sorunsuz çalışmıştı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ali_ihsan21

quote:

Orijinalden alıntı: yekepe

quote:

şimdilik "sıfır".

4 yetmez asgari 8 gb kart almalısın çünkü 4 gb'dan büyük oyunlar mevcut ama 8 gb'dan büyük yok. Fakat 3.60 sürüm bir cihaz alacak isen pahalı Vita kartlarına yönelmene gerek yok, Vita için micro SD adaptörü yaptılar yurt dışında 25 tl gibi bir fiyatı var.

8 GB bir Vita kartı almaya kalksan, o da bulursan en aşağı 60 TL olacaktır, bu adaptörü bir kez al 128 GB micro SD 120 TL doğu bankta

Oyun kartı yuvasına takılıyor ama cihaz hafıza kartı olarak algılıyor internetteki bir eklenti aracılığıyla.

Aliekspress'te fiyat daha düşük sadece 6 $
    https://www.aliexpress.com/item/For-PSVita-game-card-to-micro-SD-TF-card-adapter-SD2Vita-for-PS-Vita-1000-2000/32821517355.html?spm=2114.search0302.4.7.yq0nRO

256 GB kart takan olmuş

Hocam sen aldın mı dönüştürücüden

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mahsur kalan adam M kullanıcısına yanıt
    Ben Kadıköy'den bir süre sonra alabileceğimi umuyorum, PSTV'nin flaş bellek desteği olmasından sürekli oyun aktarım, silme derdim pek yok. En sevdiğim bir kaç oyun var Vita'da onun dışında PSTV'de oyunuyorum.

Ama geldiği gibi birkaç tane alacağım, gerçi henüz kararsızım PSTV böyle bir şeye ihtiyaç duyuyor mu diye çünkü USB desteği söz konusu ama hafıza kartı takıp usb soketini klavye, fare veya kablolu gamepad ile kullanmak, DS3'ü şarj etmek söz konusu ama alıp bir kenara koymakta da fayda var sonra bulunmuyor.

Bu arada Sony Enso'nun yayınlanmasından tam bir gün önce 3.60 sürümünü patchledi artık aktivasyon söz konusu değil yani PSP oyunlarını satın almadan oynayamazsınız. Eğer önceden aktif edilmiş bir 3.60 sürüm cihazınız varsa sitelerde belirtilen 3 dosyayı bir yere yedekleyin. Olur da bir format atarsanız geri aktif edemezsiniz.

edit yedeklenmesi gereken dosyalar

quote:

tm0:npdrm/act.dat
    vd0:registry/system.dreg
    vd0:registry/system.ireg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali_ihsan21 -- 31 Temmuz 2017; 10:36:36 >
  • ali_ihsan21 kullanıcısına yanıt
    Bu etkinlestirme denilen sey nedir hocam benim cihazda 3.60 ve enso var cihazi alip ilk d fa hesap actim ve etkinlestirmedim hacka zarar verebilir diye.Kirilmis oyunlarda sorun yok ama cihazim bu haldeyken ps storeden bir oyunu satin alip oynayabilirmiyiz mesela tekken 6 ps vita icin var gorunuyor ama kirilmis olarak yok onu satin alabilirmiyim alirsam hack gidermi.Ps vita hakkinda tek bilmedigim bu kaldi cevaplarsaniz sevinirim

• 
Sayfa: önceki 15751576157715781579
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.