Şimdi Ara

[PS VITA'DAN MEMNUN OLANLAR KULÜBÜ]94 KİŞİ OLDUK (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
145
Cevap
2
Favori
5.851
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: C.M46

20 gun oldu alali,cok memnunum.Umarim kisa surede kirilir daha rahat ederiz :)

yakın sürede böyle bir şeyin olması mümkün değil. Umarım kırılmaz, zaten oyun yapımcısı az bir de kırılırsa oyun çıkmaz alete. Mis gibi PLUS var işte. Listeye beni de ekleyebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elluin -- 19 Ocak 2013; 18:39:59 >
  • benide ekleyin lütfen en yakında zamanda alıyorum vitayı
  • Bu cihaz alaninda lider ve ben cok egkeniyorum.bu arada ben yeni katildim.ekle kardesim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • selam arkadaşlar vitadan ben de memnundum taa ki ekranim darbe alıp kırılana kadar. vita ekran tamiri veya değişimi yapan bir yer biliyor musunuz? swap bedeli bayağı tuzlu 395 tl... 3g için

• Beni eklemissiniz ama psn serkanq7 benim hatam msjda belirtmemisim düzeltirseniz sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Serkantq777 -- 21 Ocak 2013; 21:07:04 >
  • Bende vitadan memnunum.
    Bekleyin şuan okuldayım eve gidince veririrm size psn'imi
  • Beyler benide ekleyin..
    PSN:blument98
  • quote:

Orijinalden alıntı: GT_55

Evet arkadaşlar her hafta düzenli olarak bir kaç kendini bilmez vita bölümüne gelip çamurunu atıp gidiyor.Bunlara binaen ve gerçekten vitadan memnun olan vita severleri konuya bekliyoruz.Ekle yazmanız yeterli?

Ekle
  • Benide ekleyin arkadaslar
  • benide ekle vitasız olmaz resmen vita çılgını oldum ve haklısın herkes vitayı kötüleyip duruyo yok interneti yavaş yok oyun az falanda filan bende karşıyım böylelerine vitayı elimden bırakamaz oldum..
  • vitasız hayata HAYIR!
  • ekle benide vita harika bişey
  • Benide ekleyin 1 de bi sorum olucak 2. el aldım cihazı ve eski psn nin şifresi yok haliyle geri dönüşüm yapıp kendi psnimi onaylatmak istiyorum ama bunu yapmam için önce önceki kullanıcıyla giriş yapmamı istiyor onun şifresi olmazssa kendi hesabımla giriş yapamıcakmıyım bir yolu yokmu
  • Gardaş benide eklesene
  • vitama daha bugün kavuştum ve şimdiden harika bir cihaz olduğunu anladım. yaz listeye hocam
  • ekle

edit: bunun oyunları neden bukadar pahalı
  • Hocam benim vita olmadığı halde memnunum öyle böyle değil bizde vita severliği :D (En kısa zamanda alacağım ) :D (ekleyebilirsin)
  • En son ekle diyenlerin hepsini ekledim.65 kişi olduk.
  • kaptan benide eklermisin 2 ay oldu vitayı alalı çok memnunum
  • benide say madem vitaya destek herzaman ;)
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.