Şimdi Ara

[PS VITA'DAN MEMNUN OLANLAR KULÜBÜ]94 KİŞİ OLDUK (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
146
Cevap
2
Favori
5.849
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beni de ekleyin! Vitayı alalı neredeyse 7-8 ay oluyor, elime almadığım gün sayısı 10'u geçmez ;)
  • Hadi bakalım 50'e az kaldı..
  • Şu ana kadar aramız iyi :)
  • 46 K.Maraş
    Burdaki vitadan memnun olan arkadaşlara bir sorum olacak
    Browserında flash desteği yokmuş ama siz bunun eksikliğini gördünüz mü hiç?
    Facebookta filan videolar sorunsuz açılıyor mu mesela?
    Teşekkürler
  • Youtube yazılımı var full hd desteğğiyle ordaki bütün videoları izleyebiliosun kardeşim... Facebook taki link eğer youtube ise sorunsuzca izlersin ama facebook a upload edilmişse video izleyemezsin ...
  • Cevap için teşekkür ettim hocam. Biraz araştırdım da 2.0 versiyonla html5 ve java desteği gelecek diye haber yapmış sony ama gelmemiş.
    Diğer versiyonlarda gelir inşallah..
  • benide eklermisiniz :sukru_eris
  • @Ahmeteyup
    Ekle demedin ama ben senin mesajını beni ekle olarak algılayıp, seni listenin 50. numarasına ekliyorum.
  • Fifada 1saat mac yapam diye girdim olmuyor ya biri kaciyor yada baglanmoylr.
    memnun degilim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GT_55

@Ahmeteyup
    Ekle demedin ama ben senin mesajını beni ekle olarak algılayıp, seni listenin 50. numarasına ekliyorum.

Peki 50 numara adamım artık..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahmeteyup

quote:

@Ahmeteyup

50 cent

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Ahmeteyup

quote:

@Ahmeteyup

50 cent

50 kuruştan değerli en azından
  • Evet yok mu başka memnun olan vita sahipleri..
  • Alıp almamak konusunda acayip kararsızım ne yapsam bilemedim
  • benide ekleyin =) henuz alali 2 gun oldu sadece lbp oynadim o bile oha dedirtti el konsolunda bole oyunlar gormekcok guzl. psn plus aldm uc indreym dedim ama oyun 3.5 gb benm kart 4 gb zaten. gttm 200 lira 32gb karta bayildim cok koydu ama konsolun kalitesi tartisilmas. malzemesi ekrani dokunmatigi tustakimi hizi donanimi vs. verilen paraya deger. psone ps2 psp oyunlarininda psnden yuklenmesi cok ii olmus. bu konsolun tek sorunu hafiza kart nn ve bazi oyunlarinin fahis fiyati onun haricinde cok memnunm :)
  • sonunda YOUTUBE :) bugün farkettim çok sevindim ya süper olmuş!!
  • Benide ekleyebilirsiniz. Gerçekten memnunum, belki cicim ayları diye ama ben PSP'den de sonuna kadar memnundum. Vita'dan tek isteğim oyun arşivini arttırması ki sanırım herkes bu yönde atılımlar bekliyor. Ne bilim; God Of War olsun, Final Fantasy olsun, Yakuza olsun, Monster Hunter olsun, Gran Turismo olsun, Mgs olsun... Uzar gider, ama olacaktır, inanıyorum. Acayip eğlenceli olmuş, aletin her özelliği çok kullanışlı. Özellikle Uncharted'da tüm özelliklerini kullanalım demişler ve "olsun" diye değil, her özelliği nasıl eğlenceli bir biçimde aktarırız diye düşünmüşler ve ayrı tatlar katmayı başarmışlar. Her yapımcı eldeki teknolojiyi sonuna kadar kullansa keşke.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B3lmondo -- 15 Ocak 2013; 17:29:34 >
  • Beni de ekleyebilirsiniz ben de yeni aldım ama çook memnunum :). Oyunlar da artıyor zaten gittikçe :).
  • Ben uncharted vitada fazla beğenmedim.Sanki hep bir çizgide gidiyormuş gibi fazla hareket özgürlüğü olmayan bir oyun olmuş.Ps3 de sevmemin sebebi arasahnelerde, oyun içi kovalamacalarda sinematik bir görüntü ortaya çıkmasıydı.Malesef vitada bu duygudan eser yok.Bence vitanın gravity rush gibi birkaç oyuna daha ihtiyacı var.Umarım en kısa zamanda ikincisi gelir.Plusdan kalkmadan oynamayı ihmal etmeyin.
  • 20 gun oldu alali,cok memnunum.Umarim kisa surede kirilir daha rahat ederiz :)

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.