Şimdi Ara

PS VITA çıktı Japonyada (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
927
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Paypay88

quote:

Orijinalden alıntı: marfoglu

Bence abartilan bir konsol forumda ilgi yokmus bu kadar fiyattan satilan bir urunun nasil forumda ilgi duymasini bekliyorsunuz.Ps3den bile pahali yani normal eskidi artik ps3de yani bu el konsolu simdi gidip birdaha mi konsol parasi verecegim zaten ev oyuncusuyum yani kirilmadan ve ucuzlamadan cop suanda benim icin yani mobilde oyunlari applela idare edecegiz birde benim emektar ilk psp serisiyle.Bu aleti bu kadar pahaliya alirsaniz zaten talep olmadigindan fiyat dibe vurunca cok uzulursunuz kirilmayacakta oyunlara para dok yani ps3e verilen para deger ama kac kisi bu bolumde disarda surekli ve evde oyun oynamiyor oyle olsa alin deger bu fiyattan ama zaten cogumuz ev oyuncusuyuz.

talep yokmu? yurtdışında kapış kapış gidiyor

Yurtdisini demiyorum turkiyde neden talep yok onu acikliyorum.

• Sanki diğer konsollar tr'de çok satıyor da, vitası kaldı..

@marfoglu
    Sana özel bir soru.
    Bu cihazı tam olarak araştırdın mı?Ne gibi özellikleri var,çıkcak oyunları vs. vs..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GT_55 -- 18 Aralık 2011; 18:10:05 >
  • Alacak olanlardan inceleme bekliyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bloodmoney09

Alet süper de, el konsoluna alışamadım. Ben sony'nin kişisel 3d gözlüğünü bekliyorum.

Soyle bi fiyat duymuştum kişisel 3d için 800 euro tabi bu tr fiyatı değil :)
  • Alet kırılsın ilgiyi görürsünüz,fiyat miyat hikaye
  • Bir süredir takip ediyorum, bana uygun olmadığına karar verdim. Oyunlar dâhil PSN'den alındığı için konsol sürekli çevrimiçi olmak durumunda, bu da kırılma olayını güçleştiriyor, kırılsa da 360'daki FW olayına döneceği kesin, bu da en iyi ihtimal, Sony korsanın önüne geçebilmek için çoktan almıştır önlemini. Hadi orjinal kullanayım desen, adamakıllı oyunları 48-49 Euro (yanlış duymadınız), üstüne bir de dâhili hafızası yok, hafıza kartları almak zorundayız, onların da 32 GB'ı 120 dolar, gerisini siz düşünün, tam bir soygun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben almayı düşünmüyorum çok pahalı her şeyiyle . Konsolun fiyatı yüksek Türkiye için ama yine taksitle falan alınır sonra tek psn kardeşlik yok oyunları 54 euro golden abyss niye alıyım golden abyssi bir sebep göster sony bana multisi yok 54 euro oyun ya vita oyunu bide içinden memory kart yok almak için konsol fiyatı neredyse aparatları . 500 tl'ye 3ds gördüm geçen bu gidişle 3ds alcam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eli Wallach

Bir süredir takip ediyorum, bana uygun olmadığına karar verdim. Oyunlar dâhil PSN'den alındığı için konsol sürekli çevrimiçi olmak durumunda, bu da kırılma olayını güçleştiriyor, kırılsa da 360'daki FW olayına döneceği kesin, bu da en iyi ihtimal, Sony korsanın önüne geçebilmek için çoktan almıştır önlemini. Hadi orjinal kullanayım desen, adamakıllı oyunları 48-49 Euro (yanlış duymadınız), üstüne bir de dâhili hafızası yok, hafıza kartları almak zorundayız, onların da 32 GB'ı 120 dolar, gerisini siz düşünün, tam bir soygun.

Aynen bu yuzden kirilana kadar vita almayi düşünmem fakat jb çıktımı satis rekoru yaşanır orası ayri
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.