Şimdi Ara

PS VITA çıktı Japonyada

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
927
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nette bir sürü video var youtubede hayırlı oslun diyelim 8 jenerasyon 2 konsol çıktı yani

• Hadi hayırlısı
  • Vitaya pek ilgi yok bu forumda.Ps4 çıksa yıklırdı herhalde burası..Ama ben ps3,xbox ve pc ne vasra hepsini bir kenara attım, sadece bu canavarın haber ve videolarına bakıyorum..
    Neyse belki şu fifa videosu birazcık iştahınızı artırır..
    http://www.gamespot.com/fifa-soccer-12/videos/fifa-soccer-vita-demo-6347832

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GT_55 -- 17 Aralık 2011; 23:40:24 >
  • İstanbul'da gerçekleşen Compex fuarında (nette okudum, fuara gitmedim) PSP Vita'nın sadece Wi-Fi destekli olan modelinin 750 TL olacağı yazıyordu.

Ayrıca 3G + Wi-Fi olan modeli için ise 1000 TL diye yazılmıştı.

Hayırlı işler Sony. :)
  • Biliyorum telefon ile karşılaştırılmaz ama iphone 4s'in fiyatı da 2400 tl..Kısacası parantez içinde (Çüşşşşşş) diyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rubellite

İstanbul'da gerçekleşen Compex fuarında (nette okudum, fuara gitmedim) PSP Vita'nın sadece Wi-Fi destekli olan modelinin 750 TL olacağı yazıyordu.

PS3'ten bile pahalı daha yazın verildi fiyat bilgileri zaten bence beklenilip alınması gerekir bu konsolun çıktığı gibi almak akıl karı değil zaten 1-1.5 yıl geçmesi lazım tam konsolun yaygınlaşması için hem ucuzlarda o zaman.

• Alet süper de, el konsoluna alışamadım. Ben sony'nin kişisel 3d gözlüğünü bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KinGoRkeM35

quote:

İstanbul'da gerçekleşen Compex fuarında (nette okudum, fuara gitmedim) PSP Vita'nın sadece Wi-Fi destekli olan modelinin 750 TL olacağı yazıyordu.

PS3'ten bile pahalı daha yazın verildi fiyat bilgileri zaten bence beklenilip alınması gerekir bu konsolun çıktığı gibi almak akıl karı değil zaten 1-1.5 yıl geçmesi lazım tam konsolun yaygınlaşması için hem ucuzlarda o zaman.

Zaten el konsollarını pek sevmiyorum. PSP Vita'ya verilecek para ile en baba PS3'ü alırsın şuan hatta 3G'li modeli almayı düşünürsen PS3'ün yanına kafadan 3-4 oyun bile alınır.
  • Kişisel 3d eşittir..
     PS VITA çıktı  Japonyada
  • Süper alet fakat zamanı var daha
  • PSP Vita cepte para bırakmaz. Resmen soygun aleti olacak ilk senesinde. Mağlum olay olsun o zaman gidişat güzele kayar.
  • Adamın alet bozuk çıkmış galiba

• quote:

Orijinalden alıntı: SurlarÖnünde

Adamın alet bozuk çıkmış galiba

Bana böyle bişey olsa sony'i bombalardım
  • O menü tasarımı nedir ya ? Felaket !!

Dokunmatik öyle olmaz bence ama hassas değilse vay PSP Vita'nın haline.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GT_55

Kişisel 3d eşittir..
     PS VITA çıktı  Japonyada

:D hocam fiyat yönünden mi kazık?
  • quote:

PSP Vita cepte para bırakmaz. Resmen soygun aleti olacak ilk senesinde. Mağlum olay olsun o zaman gidişat güzele kayar.

Diyorum ya bu sene alınmaz diye hiç bulaşmayın zaten çıkış oyunları da sağlam değil
  • @bloodmoney09
    Evet.

Menü tasarımında ne varmış.Nasıl bir şey bekliyordunuz.Bence gayet güzel..İlerde güncellemeler ile daha da geliştirilir..
  • Hadi hayırlısı
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.