Şimdi Ara

Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU] (950. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: noval_06 , TakTAkk , TakTAkk , volcanic78 Daha Az
4 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 8 Misafir (1 Mobil) - 9 Masaüstü3 Mobil1 Android
5 sn
76.209
Cevap
1.564
Favori
3.788.638
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
166 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
50. Sırada  bugün en iyi #19
Sayfa: önceki 948949950951952
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    nasıl bir gelirin varsa dubleks ev almışsın hacım
  • quote:

Orijinalden alıntı: tahabugra

quote:

Orijinalden alıntı: MARCO

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: MARCO

quote:

Merhaba arkadaşlar. Bu ay PS+ Until Dawn'ı veriyormuş. Bu yüzden plus alacağım bu ay. Ancak şöyle bir şey kafama takıldı: Şu an PlayStationa bağlı olan hesaptan değilde, yeni hesap açıp 14 günlük plus ile alırsam (atıyorum 3-4 ay sonra) kendi hesabıma aldığım plus ile bu oyunu oynayabilir miyim? Veya 14 günlük plus ile 1.hesaptaki oyunları oynayabilir miyim? Biraz karışık oldu ama yardımlarınızı bekliyorum

Plus ile eklediğin hesapta kalır oyun tekrar plus ı aktif ettiğinde oyunu kullanabilirsin.Yani yeni hesap açtıgın hesapta until alıp 14 gun oynadıktan sonra o hesaba 3 ay sonra plus alsan bıle untıl senın olmus olur tekrardan

Onu biliyorum da benim anlatmak istediğim şey A hesabı benim ana hesabım plusu B hesabından alacağım ve daha sonra A hesabından plus alsam bile B den oynayabilecek miyim?

Hayır o şekilde olmaz.

Bu sürekli yeni hesap açıp 14 gün beleş plus alanlar nasıl oluyor peki? Sadece online oynama için mi geçerli onlarınki? Kusura bakmayın biraz fazla oldu ama yeni sayılırım

Donanımhaber ölücüleri

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• tahabugra T kullanıcısına yanıt
    14 günlük deneme hesap açanlar plusla verilen oyunları 2 hafta oynuyorlar. Sonrasında kilitleniyor oyunlar.

• süvari kullanıcısına yanıt
    Peki hocam 14 günlük plus hesaptan plus indirimli oyun alabiliyor muyuz, deneme süresi dolunca sıkıntı olur mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: tridinebandim

Peki hocam 14 günlük plus hesaptan plus indirimli oyun alabiliyor muyuz, deneme süresi dolunca sıkıntı olur mu?

Ek olarak plus indirimi olan oyunlarıda satın alabilirsiniz. Satın aldığınız oyunlar plus bitince de sizin olur.

• mesafe4272 kullanıcısına yanıt
    Ne kadar komiksin sen

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Mafia 3 icin 107 liraya deger mi yoksa daha duser mi fiyatı fikriniz nedir arkadaslar

• quote:

Orijinalden alıntı: radko

Ne kadar komiksin sen

Sen değilsin

• quote:

Orijinalden alıntı: asus1981

Mafia 3 icin 107 liraya deger mi yoksa daha duser mi fiyatı fikriniz nedir arkadaslar

2-3 ay önce 89 a düşmüştü.

değer mi değmez mi sana kalmış. önceki oyunları severek oynadıysan alınabilir. oyun da ana görevler genelde farklı da, yan görevlerin neredeyse hep birbirinin aynısı oyun genel olarak 25-30 saat sürüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Winter Is Coming

quote:

Orijinalden alıntı: asus1981

Mafia 3 icin 107 liraya deger mi yoksa daha duser mi fiyatı fikriniz nedir arkadaslar

2-3 ay önce 89 a düşmüştü.

değer mi değmez mi sana kalmış. önceki oyunları severek oynadıysan alınabilir. oyun da ana görevler genelde farklı da, yan görevlerin neredeyse hep birbirinin aynısı oyun genel olarak 25-30 saat sürüyor.

Teşekkürler kardeşim. O halde beklemekte fayda var 89 a düştüyse onceden daha da düşer ilerde sanırım

• TR için yeni indirimler ne zaman gelicekti arkadaşlar çarşamba gecesinden sonra mı
  • Grumpyishere kullanıcısına yanıt
    Çarşamba günü gelir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Temmuz ayı PS Plus ücretiz oyunları ne zaman aktif olacak. Ps plus'da yeniyim. Her ayın birinde otomatik gelmiyor mu bu ücretsiz oyunlar? Daha geçe mi sarkıyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gaara34 -- 3 Temmuz 2017; 23:17:21 >
  • Gaara34 kullanıcısına yanıt
    4 Temmuz

• Game of thrones çok ıyı oldu ya nezamandır aklımdaydı para verıp alacaktım şimdi 14 günlükle oynarım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dragonbornx

Game of thrones çok ıyı oldu ya nezamandır aklımdaydı para verıp alacaktım şimdi 14 günlükle oynarım

2 aydır telltale games oyunlarından gidiyolar önümüzdeki ayda bi Batman beklemiyor değilim

• quote:

Orijinalden alıntı: Dark Saga

quote:

Orijinalden alıntı: dragonbornx

Game of thrones çok ıyı oldu ya nezamandır aklımdaydı para verıp alacaktım şimdi 14 günlükle oynarım

2 aydır telltale games oyunlarından gidiyolar önümüzdeki ayda bi Batman beklemiyor değilim

Batman olsa varya çok iyi olur gerçektende ben jc3 beklıyorum öbür ay

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oda gelir diyorum ben hocam ama ne zaman ona bişey diyemiycem :)

• Cod Modern Warfare indirim bekliyorum
  • Ağustosta bir bomba patlayacak gibime geliyor 💣

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tnrvrd1996 -- 4 Temmuz 2017; 11:40:56 >
  • 
Sayfa: önceki 948949950951952
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.