Şimdi Ara

Playstation Oyun ve Plus Fırsatları [ANA KONU] (1833. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
12 Misafir (1 Mobil) - 11 Masaüstü1 Mobil
5 sn
76.217
Cevap
1.564
Favori
3.789.427
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
166 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18311832183318341835
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ibrhmshn

Yaz indirimi için tahmini bi tarih var mı acaba?

Kesinleşen bir tarih yok. Önümüzdeki hafta olabilir deniyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ralli oyunu istiyorsanız bunlara en yakın dinamikler DIRT Rally'de var.

Daha da simülasyon isterseniz Richard Burns Rally efsanedir ama artık güncel sistemlerde çalıştırmak sıkıntı olabilir, bir de bulunma sorunu var, direksiyonsuz da oynanmıyor, hatta hareketli koltuk falan ile oynamak lazım, tam simülasyon modunda

DIRT 3-4'te ralli dinamikleri fena olmasa da daha Arcade sürüş vardır.

WRC'ye hiç bulaşmayın bile derim. 7'yi bilmiyorum ama ilk 6'nın sürüş dinamikleri ralliyle alakasız. Berbat. Bu kadar "resmi" lisansa sahip bi oyun nasıl bu kadar boktan yapılır anlamak mümkün değil. DIRT Rally'e verselerdi bu lisansları çok daha iyiydi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ormanci

Ralli oyunu istiyorsanız bunlara en yakın dinamikler DIRT Rally'de var.

Daha da simülasyon isterseniz Richard Burns Rally efsanedir ama artık güncel sistemlerde çalıştırmak sıkıntı olabilir, bir de bulunma sorunu var, direksiyonsuz da oynanmıyor, hatta hareketli koltuk falan ile oynamak lazım, tam simülasyon modunda

DIRT 3-4'te ralli dinamikleri fena olmasa da daha Arcade sürüş vardır.

WRC'ye hiç bulaşmayın bile derim. 7'yi bilmiyorum ama ilk 6'nın sürüş dinamikleri ralliyle alakasız. Berbat. Bu kadar "resmi" lisansa sahip bi oyun nasıl bu kadar boktan yapılır anlamak mümkün değil. DIRT Rally'e verselerdi bu lisansları çok daha iyiydi.
    Kesinlikle katılıyorum Wrc'nin eski oyunlarını azda olsa deneyimledim. Bırakın ralli yi normal araba yarışı oyunlarından bile kötü bir oynanış dinamikleri vardı. Sürdüğünüz sanki özel üretim bir araç değilde dağ bisikletiymiş gibi bir his veriyordu. 7. oyun sanki bunları çözmüş gibi duruyor tabi denemeden bilemeyiz. Dirt serisi de dediğiniz gibi bu konuda hakkını veriyor ama onda da lisans yok. Ya gözü karartıp alacağız oyunu şansa ne çıkarsa ya da hiç bulaşmadan eldeki oyunlardan devam :D

• quote:

Orijinalden alıntı: promedyumx

Kesinlikle katılıyorum Wrc'nin eski oyunlarını azda olsa deneyimledim. Bırakın ralli yi normal araba yarışı oyunlarından bile kötü bir oynanış dinamikleri vardı. Sürdüğünüz sanki özel üretim bir araç değilde dağ bisikletiymiş gibi bir his veriyordu. 7. oyun sanki bunları çözmüş gibi duruyor tabi denemeden bilemeyiz. Dirt serisi de dediğiniz gibi bu konuda hakkını veriyor ama onda da lisans yok. Ya gözü karartıp alacağız oyunu şansa ne çıkarsa ya da hiç bulaşmadan eldeki oyunlardan devam :D

Alıntıları Göster
    Bu arada 7'nin oyuniçi görüntülerine biraz baktım, öncekilere göre fena değil gibi. Colin veya DIRT serilerindeki rallilerde de bazen haddinden fazla uçma-kayma oluyordu, yani tamam araç kontrolden çıktı kayıyor ama, sanki toprak etapta değiliz buz üzerindeyiz gibi uçuyordu araba.

Yine de oynanış biraz arcade kalmış gibi ama şu indirimlerde denemek istedim, 35 TL'ye mi ne düşmüş, akşama alırım belki

• Nier automata indirime girsin artik ya.

En cok oynamak istedigim oyun en son nisan da indirime girmiş , o da 104 liraya dusmus.

2016 yilinda cikan oyun birakin 59 tl ye dusmeyi , indirime girmiyor...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fifa bir daha indirime girer mi arkadaşlar? kaçırdım 69 lira indirimini konsolu yeni aldım.
  • barisdragon B kullanıcısına yanıt
    22TL'ye alınır. Full sürümü, bütün karakterler açık.

• quote:

Orijinalden alıntı: sewerman

fifa bir daha indirime girer mi arkadaşlar? kaçırdım 69 lira indirimini konsolu yeni aldım.
    Yaz indirimi zamani girer.

• Bir adet Mass Effect aldım. Bu fiyat cidden çok iyi. Gelecek ay Plus'a vermesinler bari.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-0CCF51958

Bir adet Mass Effect aldım. Bu fiyat cidden çok iyi. Gelecek ay Plus'a vermesinler bari.
    İndirimi aylık plus oyunlarının açıklandığı günden sonra bitiyor sanırım. Ayarlı o işler hocam ben ona baktım da aldım

• USA storedaki indirimler berbat valla.
  • Sabri a.k.a Hayalet kullanıcısına yanıt
    ben de aynı şekilde bekliyorum. 59 TL'yi gözüme kestirdim ama oyun bir türlü düşmüyor. neyse ki oynayacak oyun baya var da sıkıntı yaşamıyorum ama en çok deneyimlemek istediğim oyun nier automata.
  • bilgennyk kullanıcısına yanıt
    İyiymiş o zaman ama Plus'a kesin gelir bu oyun bu ay olmasada.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mustang_88 kullanıcısına yanıt
    bende bu oyunların tamamı var. hepsini logitech g29 set ile oynuyorum. dirt rally gerçekten güzel bir oyun ama aşırı zor. ben sadece simülasyon seven ve asla arcade oynamayan biri olmama rağmen ben bile oyunu aşırı zor buluyorum. bu oyunda derece yapabilen oyunculara saygı duyuyorum. ama zorluğu dışında keyifli bir oyun. grafikler gayet iyi.

WRC 7 eski sürümlere göre bayagı gelişme kaydetmiş bir oyun. ama hala sürüş hissi dirt rally seviyesinden çok uzak.

dirt4 arcade bir oyun değil. sadece dirt rallly'ye göre biraz yumuşatılmış. ben henüz fırsat bulup bunu çok oynayamadım.

gt sport rally oyunu değil ama direksiyon seti ile uyumu muhteşem gerçekten. direksiyon için tek ayar yapmadan kullanabiliyorsunuz. oyun ps4 e özel olduğundan ps4 uyumlu direksiyonlara da özel olarak ayarlanmış. eğer sadece araç sürmekten bile keyif alabiliyorsanız ne yapın yapın iyi bir direksiyon seti ile bu oyunu kombinleyin. handling çok iyi ayarlanmış ve gereksiz derecede zorluk da yapılmamış. oyundaki en büyük eksi yön ise diğer araçların sürüşündeki yapay zekanın ps1 seviyesinde olması. ayrıca hava koşullarının olmaması da büyük eksiklik.

• A way out'a indirim bekliyoruz
  • Pre-Order oyunların indirime girme şansı var mı?

• Yaz indirimi gelsede oyun alsak bide inş agustos ayı plus oyunları güzel olur

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blaize

Pre-Order oyunların indirime girme şansı var mı?
    Hayir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blaize

Pre-Order oyunların indirime girme şansı var mı?
    İndirim olmaz ama bindirim olur bunun örnekleri çok

• ben hala nba playgraund 2 de kaldım, oyun ön siparişten çıktı, aldık, tam ön dosyaları indirildi derken geri çektiler ve ücret geri ödendi, aylardır ses seda yok ne zaman çıkacağına dair..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 18311832183318341835
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.