Şimdi Ara

PS STORE FİYATLARI HAKKINDA E-POSTA KAMPANYASI (TÜRKÇE VE İNGİLİZCE METİN HAZIRLANDI) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
0
Favori
1.376
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ilgi sıfır Tükiye'de oyunculuk bitecek hiç oyun alamayacağız.
    ayrıca @Newintown adlı arkadaş. 60 dolar 272 60 euro 320 lira diğer ülkelerde özel fiyatlandırma yapılırken Türkiye'de neden yapılmıyor. üstelik bu oyunu birde sony dağıtıyor. bende oyunlarımı hiç bir zaman ilk günde almadım indirim bekledim sana sorum oyunlar 370 lirayken %70 indirimden oyun alsan mı daha çok oyun alabilirsin, yoksa oyun fiyatları 200 lira olsa %70 indirimden mi daha çok oyun alırsın.
  • hepsine yolladım maili. Lütfen herkes mail yollasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Newintown

Dostum konumuz zaten triple a oyunlar,kimse bagımsız yapım oynucam diye gidip konsol almaz,varsada istisnadır,bagımsız yapım oynayacak adam zaten pc toplar,konsol alan adam fifa ister,far cry ister,gta ister,25-30 senedir bu boyledir,pc tarafındada bu oyunlar pc'cilerin dedigi gibi bedava veya ucuz da degildir,bizde yıllarca pc kullandık,marsta yasamıyoruz,fiyatları herkes biliyor...söylemek istediklerim bu kadar...
    direk steam fiyatlarına bakmak doğru değilki pc de AAA oyun alacak adam zaten CD key araştırır bunu herkes bilir gidipte 209 TL vermiyoruz yani merak etmeyin
  • Arkadaşlar şu kampanyayı diğer forumlarda facebook oyun gruplarında vs. paylaşalım 25 kişiyiz daha ayıp

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ReflexAction -- 7 Haziran 2018; 12:16:28 >
  • Allahtan ps4 kurıldıda oynayabiliyoruz..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReflexAction

direk steam fiyatlarına bakmak doğru değilki pc de AAA oyun alacak adam zaten CD key araştırır bunu herkes bilir gidipte 209 TL vermiyoruz yani merak etmeyin

Alıntıları Göster
    Ben Black ops 4'ü ps4 için ön siparişle 115 liraya aldım. Pc için key sitelerinde en ucuz 50 dolara satılıyor. Başka sözüm yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bgrn7

Ben Black ops 4'ü ps4 için ön siparişle 115 liraya aldım. Pc için key sitelerinde en ucuz 50 dolara satılıyor. Başka sözüm yok.

Alıntıları Göster
    Black ops 4 battle.net üzerinden satılacak warcraft oynayanların çoğu token parasıyla ücretsiz alabilecek oyunu tıpkı overwatch ı aldıkları gibi bencede başka söze gerek yok
  • Bende gönderdim

• Gönderdim
  • Destek!
  • Mailledim change.org tan imzaladım desteklemek lazım

• Mail atıp üstüne bir de oyunu almayın.
  • Change.org linkini mesajin başına ekliyorum simdi

• Hepsine yolladım.
  • Up

• Up+1
  • Maili attım aynı zamanda change.org'daki kampanyayı imzaladım ve aynı zamanda kendi oyun platformumTSBT'nin twitter sayfasında da change.org paylaşımı yaptım ve mevcut tüm üyelerimize de OnlineLig.Net forumda da benzer paylaşımı orjinal metni hazırlayan arkadaşımızın izniyle yapacağım ve tüm üyelere duyurmaya çalışacağım.

Son derece haklı bulduğum bir serzeniş oldukça makul ve yerinde. Artık ürün fiyatlamaları ürün değeri değil pazarın şartlarına göre yapılmalı, Türkiye pazarı mevcut durumda Avrupa'ya göre endekslenemez bir ekonomik çöküş halindedir, kurun durumu ortada böl/çarp ile fiyatlama yapılmaz ve yapılmamalıdır. İlgililere ve konuyu başlatıp hareketi destekleyenlere teşekkürler.

• ps yok ama gönderdim sesimizi duyuralım bilgili arkadaşlar redditte de konu açarsa çok güzel olur
  • Maile hic geri dönüş alan varmi? Bana herhangi bir geri dönüş olmamış.

• Destek için hepsine mail gönderdim fakat help@ukplaystation.com için ertesi gün aşağıda ki hatayı bildirdi.

Aşağıdaki alıcılara veya gruplara teslim edilemedi:

help@ukplaystation.com (help@ukplaystation.com)
    İletiniz teslim edilemedi. İletinizi teslim etmenin birçok kez denenmesine karşın alıcının e-posta sistemi e-posta sisteminizden gelen bağlantıyı reddetti.

Alıcıyla başka bir yöntemle (örneğin telefonla) iletişim kurarak e-posta yöneticisine e-posta sisteminin sizin e-posta sunucunuzdan gelen bağlantıları reddettiğini söylemesini isteyin. Aşağıda görüntülenen hata ayrıntılarını verin. Bu sorunu büyük olasılıkla yalnızca alıcının e-posta yöneticisi çözebilir.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.