Şimdi Ara

PS PLUS Extra-Deluxe / Eklenecek-Kalkacak Oyunlar Listesi - [ANA KONU] Bilgiler İlk Mesajda (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Cncvdr , radiohead_yorke Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 10 Misafir (3 Mobil) - 8 Masaüstü4 Mobil1 Android
5 sn
7.218
Cevap
617
Favori
581.373
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
142 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • PS Deluxe alsam The last of Us 2 yi de oynayabilir miyim? PS sayfasında deluxe ibaresi bulunmuyor da?

• The Alim kullanıcısına yanıt

Plus sayfasına girdiğinizde satınalma seçenekleri geliyor, hangisini almak istiyorsunuz diye. Ya da satınal denilince geliyor, her neyse...

Edit: Pardon yaa, Part1 Remastered vardı galiba, karıştırdım çok özür dilerim, TLOU2 PSN'de yok gerçekten PS PLUS Extra-Deluxe / Eklenecek-Kalkacak Oyunlar Listesi - [ANA KONU] Bilgiler İlk Mesajda 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ormanci -- 5 Ağustos 2022; 12:38:59 >
  • Last of us 2 PS plus sisteminde yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ormanci kullanıcısına yanıt

Dediğiniz ibareler yok hocam. Hem PS sayfasında yok hem de sepete ekleyince yok. Eğer yoksa Deluxe almanın da mantığı yok. 2 oyunu satın alır oynarım.

TLOU 2 Deluxe' de yok hocam daha doğrusu hiç birinde yok ama eklenecektir illa ki.

• ßLacKLioN kullanıcısına yanıt

O zaman satın almak daha mantıklı. Sırf bu seri için ps4 ümü geri aldım. 1 remastered ve part 2 258 tl falan. 15 euro. Hiçbir şey.

İlk oyunun Remaster sürümü şu an Deluxe kataloğuna dahil. Part II de Store'da indirimde 170₺ civarı. Ancak benim size tavsiyem Part II şu an kutulu olarak da indirimde 200₺ civarı bir fiyatı var. Kutulu almak daha mantıklı bana göre.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba, sizlerden fikir almak istediğim bir konu var. Elimde ps5 valhalla, ps5 dyingh light 2 ve ps4 ghost of tsushima cd li oyunlar var. Tsushima yı bitirdim fakat henüz diğer oyunlara başlamadım bile. Bi yanım tüm cd leri sat ve tamamen dijitale dön diyor kütüphanede cezbediyor. Değer kaybetmeden satarsam şuan hepsi toplam 900 lira ediyor. Bir yanımda dying light 2 yi oyna bitir öyle sat tekrar alamazsın indirime sürekli girmiyor diyor ama sürekli oyun oynayabilen birisi değilim. Valhalla cdliyi alalı bile 12 ay oldu bir kez açamadım oyunu. Sizce hangisini yapmak daha mantıklı ? değer kaybetmeden hızlıca Satıp tamamen dijitale dönmek mi yoksa bekletip bitirip satmak mı ?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • DytBey kullanıcısına yanıt

Valhalla, Extra/Deluxe kataloğunun içerisinde var. Valhalla’yı sat. Plus’dan oyunu bitir.

• Venomstr kullanıcısına yanıt
    Peki ya Dyingh Light 2 😅 ?

Zamanınız varsa Dying Light’ı bitirip satın. Güzel oyun. Boşa gitmesin.

Teşekkür ederim 🙏🏼 o zaman bir an önce başlayayım 🙏🏼 anca biter 😅

ben olsam bende dying light 2 oynardım diğer oyunları satardım hemen nasıl olsa deluxede var vallaha da ghost of tsushimada ama dying light 2 yok.

• Arkadaşlar bu plustaki marvel avengers oyununu indirdim ama campaing modu yok oyunda yada benmi bulamadım hep online oyunlara atıyor

• supressor kullanıcısına yanıt

Var hocam, ana menüde soldan ikinci. Ardından chapter 1.

• nba 31 ağustosta kalkacaksa oyunu indirsek bile kilitlenecek değil mi? bir diğer sorum da miles & morales ve ac valhallayı indirirken ön sipariş için ödeme alınacaktır yazıyor diğer oyunlar gibi inmiyor. nasıl devam etmeliyim?

• Patient93 kullanıcısına yanıt

İndirsen bile kilitlenir. Diğer oyunları telefon uygulamasından direkt kütüphane eklemiştim ben. Zaten gelen mail 0 TL diye yazıyor.

devam dedim hocam o sekilde indirmeye başladı, nba ve rdr yi iptal ettim boşa indirmeye gerek yok eylüle kadar bitmez rdr :) tesekkürler yanıt için

Teşekkür ediyorum hocam

• PS PLUS Extra-Deluxe / Eklenecek-Kalkacak Oyunlar Listesi - [ANA KONU] Bilgiler İlk Mesajda

Ağustos ayında Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands eklenecek diye bir söylenti var.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.