Şimdi Ara

PS PLUS (115 Oyun) - (PS3 - Vita) [ANA KONU] (307. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21.683
Cevap
157
Favori
717.170
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 305306307308309
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Okami umarım Amerikan PSN'e de gelir. Şu sıra her $50 harcamaya $10 geri verdikleri için 1 yıllık PS+ üyeliği ve bir süredir almayı düşündüğüm birkaç oyun aldım. Okami'yi de bir kez daha oynayabilirsem süper olur. PS2 zamanından biliyorum, çok sağlam bir oyundu.
  • arkadaşlar plus hebabı aktarılırmı psp mı satmak istiyorum 2 aylık plus üyeliğim var alan arkadaşın mailine aktarma şansım var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: canned

Okami umarım Amerikan PSN'e de gelir. Şu sıra her $50 harcamaya $10 geri verdikleri için 1 yıllık PS+ üyeliği ve bir süredir almayı düşündüğüm birkaç oyun aldım. Okami'yi de bir kez daha oynayabilirsem süper olur. PS2 zamanından biliyorum, çok sağlam bir oyundu.

ne zaman gonderecekler o paralari?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: G.rex

arkadaşlar plus hebabı aktarılırmı psp mı satmak istiyorum 2 aylık plus üyeliğim var alan arkadaşın mailine aktarma şansım var mı ?

Öyle bir şansın yok.Ancak hesabı ona verirsin mail i şifreyi değiştirir hesap onun olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SuspectT

quote:

Orijinalden alıntı: Katafalk101
    Ben yedekledim ve hdd değişimi yaptım. 120 lik yerine 500 lük takmıştım. Her şeyi yedekledi. Şifreleri de büyük ihtimal yedeklemişti ama net hatırlayamıyorum. Onun dışında hesaplar, oyunlar, save dosyaları, güncellemelerin tamamı yedekleniyor. Yukarıda verdiğim linkteki videolarda her şeyi anlatıyor.

Hdd değişimi garanti dışı bırakmaz. Kullanım kitapçığında anlatılan işlemlerin hiçbirisi cihazı garanti dışı bırakmaz.

Ekleme: Yalnız garantilik bir durum olursa eski hdd nizi takıp gönderin. Cihazınızı swap kapsamında yurtdışına gönderirler. Size de düşük hdd li bir ps3 gelir. Aman dikkat.

Hocam Biz Biyerde Hatamı yaptık acaba yedeklerken bir arkadaşımızınkini ? Sadece save dataları, oyun dataları, Psn hesaplarını kopyalamıştı "Şifre olayını bende net hatırlayamıyorum"

Ama dediğiniz çok eski bir tarihdeyse eskiden yapılıyordu dediğiniz şekilde oyunlarda kopyalanıyordu ama şuanda yapılamıyor diye biliyorum :)

2012 Eylül 10-15 gibi yaptım hdd değişimini.

• quote:

Orijinalden alıntı: puraxays

quote:

Orijinalden alıntı: jack_sparrow_82

bende plus var dolayısıyla saveler zaten yedekli. Direk formatı basacağım artık oyunları yavaş yavaş indiririz, yapacak bir şey yok. Bildiğim kadarıyla 1 tb destekliyor, zaten bir arkadaşımız da kullandığını söylemiş. Benim takıldığım nokta şu şimdi benim bu ps3 8 aylık. Hdd değiştirmek garanti kapsamından çıkarır mı? Aslında çıkarmaması lazım, bence alakası yok ama sorayım dedim.

Arada bir hdd bulursanız boş, önce ona yedek alıp (usb'den) sonra yeni hdd'yi takıp yedekten dönebilirsiniz. Yani fazladan bir hdd'ye daha ihtiyacınız olacak geçici. Ben 40GB 'dan zamanında 500GB'a geçiş yapmıştım bu şekilde..

bende sizin gibi yapmıştım, eski 40 gb'lık fat ps3'e 500 gb takmıştım. O ps3'ü satacağım zaman tekrar 40 gb'lık hdd'yi geri takıp sattım. Çıkan 500 gb'lık hdd'ye hdd kutusu alıp harici yaptım. Ne de olsa boşta duruyor ona yedek alıp yaparım o zaman bu işi. Bu yedek alma olayı çok uzun sürüyor mu? Çünkü ben eski ps3'ü satmadan yenisini almıştım, iki ps3'ü birbirine ethernet kablo ile bağlayıp aktarım yaptığımda çok uzun sürmüştü.

• quote:

quote:

quote:

bende plus var dolayısıyla saveler zaten yedekli. Direk formatı basacağım artık oyunları yavaş yavaş indiririz, yapacak bir şey yok. Bildiğim kadarıyla 1 tb destekliyor, zaten bir arkadaşımız da kullandığını söylemiş. Benim takıldığım nokta şu şimdi benim bu ps3 8 aylık. Hdd değiştirmek garanti kapsamından çıkarır mı? Aslında çıkarmaması lazım, bence alakası yok ama sorayım dedim.

Arada bir hdd bulursanız boş, önce ona yedek alıp (usb'den) sonra yeni hdd'yi takıp yedekten dönebilirsiniz. Yani fazladan bir hdd'ye daha ihtiyacınız olacak geçici. Ben 40GB 'dan zamanında 500GB'a geçiş yapmıştım bu şekilde..

bende sizin gibi yapmıştım, eski 40 gb'lık fat ps3'e 500 gb takmıştım. O ps3'ü satacağım zaman tekrar 40 gb'lık hdd'yi geri takıp sattım. Çıkan 500 gb'lık hdd'ye hdd kutusu alıp harici yaptım. Ne de olsa boşta duruyor ona yedek alıp yaparım o zaman bu işi. Bu yedek alma olayı çok uzun sürüyor mu? Çünkü ben eski ps3'ü satmadan yenisini almıştım, iki ps3'ü birbirine ethernet kablo ile bağlayıp aktarım yaptığımda çok uzun sürmüştü.

Uzun sürüp sürmediğini hatırlamıyorum ama 40gb 'ın tamamı da dolu olmadığı için uzun sürmemiştir. Ne kadar büyük ise o kadar uzun sürer ama önemsemeyin, bi akşam takar backup alırsınız ertesi gün de restore, bitti gitti :)

Şimdi fat 'den çıkan 40gb'ı hala harici disk olarak kullanıyorum, bir kutu aldım, iyi oldu, kısaca boşa gitmiyor çıkan disk :)

Şimdi 1TB'ye mi geçiş yapacaksınız? Şimdilik bana 500GB yetiyor ve hala fat ps3'um var. Zamanında 1TB destekler mi desteklemez mi konuşuluyordu, şu an durum nedir bilmiyorum galiba sorun yok..

• puraxays, dediğim gibi yakın zamanda 1 tb hdd alıp bu işlemi yaparım. Eğer sorun çıkarsa 500 gb'lığı takarım. 1 tb harici yaparım :)) Affliction 1 tb kullandığını söylemiş.Neticede sözüne güvendiğim birisi, bu yüzden sorun olacağını sanmıyorum. Benim eski fat kasa 4 yıllıktı, fan sesi sorunu yapmaya başladı. Arkadaşım ile birlikte komple parçalayıp temizledik. Ama ses devam edince slim ps3 alıp, onu sattım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jack_sparrow_82 -- 27 Mart 2013; 10:24:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KinGoRkeM35
    ne zaman gonderecekler o paralari?

Kodlar önümüzdeki ay içerisinde 12 Nisan'a kadar dağıtılacakmış.
  • Mayıs ayında artık web'den oyun indirerek PS3'e de kurmasını sağlayabilecekmişiz.. Güzel bi haber, iş yerindeyken download'a başlarız artık :)

http://www.merlininkazani.com/PlayStation_3-oyun_haber-60215p1.html
  • quote:

Mayıs ayında artık web'den oyun indirerek PS3'e de kurmasını sağlayabilecekmişiz.. Güzel bi haber, iş yerindeyken download'a başlarız artık :)

http://www.merlininkazani.com/PlayStation_3-oyun_haber-60215p1.html

valla iyi olur akşam evde oyun hazır doğruysa haber tabi..

• ^Evde yokken indirme komutu verebilmek güzel olur da bu yeni versiyonla evdeki birine PS3'ün fişini takması komutunu da verebilirsek süper olur. Ben katiyen standby'da bırakmıyorum çünkü.
  • Xbox live da bu özellik var şöyle oluyor : indiriceğiniz içeriği xbox.com dan seçip download kuyruğuna at diyorsunuz sonra konsolu açıp live live a bağlandığı anda otomatik olarak indirmeye başlıyor. Gerçi ps3 ü standby modda bekletip uzaktan açmak mümkün. ama standby modda da olsa alet çalışıp elektrik harcıyor özellikle fat kasalar feci elektrik harcıyor. Birde ps3 gelecek bu özelliklerden herkes faydalanabilecek mi ? yoksa sadece plus üyelerine mi özel olacak ? bekleyip göreceğiz.
  • Bende fat kasa var ki 5 sene oldu, ve hep stand by'da duruyor. Gamepad'de kanepeye yakın bi yerde, hoop açıyorum arada, iyi oluyor, tee arkasındaki mandal ile uğraşamam. Öyle aman aman bi elektrik faturası da gelmedi, zannetmem hem, ne kadar harcayabilir ki :)

Şimdi store a baktım, yumurta avı diye bişey koymuşlar, hepsine tıkladım bişey bulma umuduyla ama fıs çıktı :) Gerçi isteyene Killzone 1 + Infamous BF var..
  • Standby da elektrik mi harcıyormuş :))) Benim pS3, 2 adet TV, 2 adet receiver, 2 adet CD Player sürekli standby da, imac uyku modunda, evi klimayla ısıtıyorum. Gelen elektrik faturasını söylesem kimse inanmaz.
    İnanmayın böyle standbyda elektrik harcıyor masallarına.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Giannizzero

Standby da elektrik mi harcıyormuş :))) Benim pS3, 2 adet TV, 2 adet receiver, 2 adet CD Player sürekli standby da, imac uyku modunda, evi klimayla ısıtıyorum. Gelen elektrik faturasını söylesem kimse inanmaz.

Katılıyorum.. Elbet harcar ama yani çok ufak bir enerjidir o çünkü yaptığı tek iş bir komut beklemek.. Bu mantıkla TV'leri de fişten çekmek gerek, değmez üç kuruşluk şey işin tadını çıkarın ;)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Giannizzero

Standby da elektrik mi harcıyormuş :))) Benim pS3, 2 adet TV, 2 adet receiver, 2 adet CD Player sürekli standby da, imac uyku modunda, evi klimayla ısıtıyorum. Gelen elektrik faturasını söylesem kimse inanmaz.

Katılıyorum.. Elbet harcar ama yani çok ufak bir enerjidir o çünkü yaptığı tek iş bir komut beklemek.. Bu mantıkla TV'leri de fişten çekmek gerek, değmez üç kuruşluk şey işin tadını çıkarın ;)

Evet harcar ancak farkı fark edilemez. Uğraştığınıza değmez, aletleri fişden çekmekle uğraşacağınıza tasarruflu ampul kullanırsınız daha fazla kar edersiniz.

• birşey sormak istiyorum, walking dead serisini almayı düşünüyorum, değer mi sizce? toplam oynanış süresi ne kadar ortalama olarak? season pass var bide ayrı ayrı var, ilk oyun ücretsiz olduğu için ayrı ayrı daha ucuz sanki fark varmı ikisi arasında?
  • quote:

Orijinalden alıntı: syphonfilter

birşey sormak istiyorum, walking dead serisini almayı düşünüyorum, değer mi sizce? toplam oynanış süresi ne kadar ortalama olarak? season pass var bide ayrı ayrı var, ilk oyun ücretsiz olduğu için ayrı ayrı daha ucuz sanki fark varmı ikisi arasında?

Kesinlikle değer, dizisinden daha iyi bir senaryoya sahip.
  • quote:

Orijinalden alıntı: syphonfilter

birşey sormak istiyorum, walking dead serisini almayı düşünüyorum, değer mi sizce? toplam oynanış süresi ne kadar ortalama olarak? season pass var bide ayrı ayrı var, ilk oyun ücretsiz olduğu için ayrı ayrı daha ucuz sanki fark varmı ikisi arasında?

Ayrı ayrı alın daha mantıklı. Bir fark yok.
  • 
Sayfa: önceki 305306307308309
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.