Şimdi Ara

PS PLUS (115 Oyun) - (PS3 - Vita) [ANA KONU] (305. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21.684
Cevap
157
Favori
717.131
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 303304305306307
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Haklisiniz. Tartisma ortamina gerek yok.

Ben sleeping dogs, infamous 2 ve mass effect'i görunce satin almak yerine 3 aylik ps plus alayim oynarim 3 ayda biter diye uye olmustum.

Eskiden verilen oyun tarzlarini bilmiyorum. Ps3 gecmisim de 1 sene. Ama Sony bu 3 oyunu verince bende beklentileri yukseltti ve dedim ki ps plus her ay en az 1 tane bu tarz oyunlar verecek. Simdi gelecek oyunlari duyunca fikrimi dile getirmek istedim. Arkadaslar da ustume cullandi. Bakis acima aciyan oldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6-7 ay öncesine kadar verdiği bulletstrom, vanquish leri unuttunuz adamlar 2-3 ayda olamaz dediğimiz oyunları verdi ki okami nin incelemelerine puan ve yorumlarına bakınca başyapıt olduğu görülüyor, ülkemizde rağbet görmese de yurtdışındaki oyuncu kitlesini havaya zıplatıcak cinsten bir oyun sanırım.Zaten yer sıkıntısı olmaya başladı 320 gb yetmez oldu
  • Her ay AAA oyun bekleyenler daha çok bekler boşuna almışsınız üyeliği.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Okami'yi oynamamıştım, çok iyi oyun olduğu söyleniyor. Merakla bekliyorum. Bence psn plus sistemi parasını sonuna kadar hakediyor.

• Ps2 de yarim birakmak zorunda kalmia, hd versiyonunu gorunce satin almaya karar vermistim. Okami, sanatsallasabilmis oyunlardan biridir. Kiymeti bilinmeli

• Verilen oyunlardan daha çok şu an tek düşündüğüm 320GB'ın artık yetersiz oluşu
  • quote:

Orijinalden alıntı: L-S-D

Verilen oyunlardan daha çok şu an tek düşündüğüm 320GB'ın artık yetersiz oluşu

aynı sorun bende de var. Bildiğim kadarıyla ps3 1 tb'a kadar hdd destekliyor. 1 tb'lık hdd alıp değiştirmeyi düşünmüyor değilim. Hatta Resident Evil full paketi var psn'de satın almayı düşündüm ama 42 gb, hdd'de yer yok.

• En başından beri 1TB HDD ile kullanıyorum PS3'ü. Büyük rahatlık arkadaşlar. 1.5TB ile deneyecektim ama riske girmedim PS3 destek vermiyordur diye. 1TB ile sorunsuz kullanıyorum.

2.5'' SATA HDD'ler uygun fiyata satılıyor. Herhalde 150 TL'ye almıştım diye hatırlıyorum Kadıköy Exa'dan (aynı anda 3 tane alınca indirimde yaptılar). ^_^
  • The Cave veriyorlar ya bu ay istediğim bi oyundu güzel oldu.
  • 250 GB de 30 gb yer kaldı. ME3, sleeping dogs, gow1 filan download liste ekledim ama indiremedim yer yok diye.

Direk backup, recover ile 1 TB hdd ye aktarabilir miyiz oyunlar vs kaybolmadan ?

• quote:

Orijinalden alıntı: geoxid

250 GB de 30 gb yer kaldı. ME3, sleeping dogs, gow1 filan download liste ekledim ama indiremedim yer yok diye.

Direk backup, recover ile 1 TB hdd ye aktarabilir miyiz oyunlar vs kaybolmadan ?

Her şeyi aynen yedekliyor. Geri yüklediğinizde bıraktığınız gibi, indirdiğiniz oyunlar, hesaplar vs. Yalnız işlem epey uzun sürüyor. Zamanında bir mesajımda basamakların ayrıntılı videolarını paylaşmıştım, ben aynı basamakları uyguladım:

http://forum.donanimhaber.com/m_53001429/mpage_1/f_/key_//tm.htm#msglink_53003118

Dikkat edilmesi gereken nokta HDD nin yüksekliğinin 9,5 mm olması. Bazı 1tb ler 12,5mm di bir ara, şimdi pek kalmadı gibi. Benim 500lük de yetmemeye başladı artık, kısa bir süre sonra 1tb lığa terfi edeceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Katafalk101

quote:

250 GB de 30 gb yer kaldı. ME3, sleeping dogs, gow1 filan download liste ekledim ama indiremedim yer yok diye.

Her şeyi aynen yedekliyor. Geri yüklediğinizde bıraktığınız gibi, indirdiğiniz oyunlar, hesaplar vs. Yalnız işlem epey uzun sürüyor. Zamanında bir mesajımda basamakların ayrıntılı videolarını paylaşmıştım, ben aynı basamakları uyguladım:

http://forum.donanimhaber.com/m_53001429/mpage_1/f_/key_//tm.htm#msglink_53003118

Dikkat edilmesi gereken nokta HDD nin yüksekliğinin 9,5 mm olması. Bazı 1tb ler 12,5mm di bir ara, şimdi pek kalmadı gibi. Benim 500lük de yetmemeye başladı artık, kısa bir süre sonra 1tb lığa terfi edeceğim.

Çakalım bi tane 1 TB ya. Sil yükle sil yükle zor oluyor, ne uğraşıcam.

Çok sağol.

• quote:

Orijinalden alıntı: Blue Fox

Her ay AAA oyun bekleyenler daha çok bekler boşuna almışsınız üyeliği.

Okami de ps2nin AAA oyunu idi Hd haliyle ps3 e geldi şikayetyini anlayamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: mandatorium

quote:

Sen bence yazdığımı düzgün okumamışsın.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mandatorium

quote:

Sen bence yazdığımı düzgün okumamışsın.

kusura bakma üstadım ağır kinayeymiş çözememişim aç kafayla ne demişler aç ayı oynamaz
  • Arkadaşlar farkeden oldu mu, son update'den sonra artık store'dan ücretsiz bir şey bile alsak şifre soruyor, hiç sevmiyorum, apple'da aynı hedeyi yapıyor ama en azından bi kere girince bir süre gerekmiyor :) Bi ayarı varsa da aramadım, görmedim.. Bari hızlansaydı store iyi olurdu :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: puraxays

Arkadaşlar farkeden oldu mu, son update'den sonra artık store'dan ücretsiz bir şey bile alsak şifre soruyor, hiç sevmiyorum, apple'da aynı hedeyi yapıyor ama en azından bi kere girince bir süre gerekmiyor :) Bi ayarı varsa da aramadım, görmedim.. Bari hızlansaydı store iyi olurdu :)

bence daha iyi olmuş eğer öyle olmuşsa.. çünkü sürekli otomatik girdiğimiz için şifreleri unutuyoruz.. Bu sayede sürekli tekrar yaparız

• quote:

Orijinalden alıntı: king3542

quote:

Orijinalden alıntı: puraxays

Arkadaşlar farkeden oldu mu, son update'den sonra artık store'dan ücretsiz bir şey bile alsak şifre soruyor, hiç sevmiyorum, apple'da aynı hedeyi yapıyor ama en azından bi kere girince bir süre gerekmiyor :) Bi ayarı varsa da aramadım, görmedim.. Bari hızlansaydı store iyi olurdu :)

bence daha iyi olmuş eğer öyle olmuşsa.. çünkü sürekli otomatik girdiğimiz için şifreleri unutuyoruz.. Bu sayede sürekli tekrar yaparız

Ama demo indirirken bile istemesi sinir bozucu, ayrıca arka arkaya iki tane bir şey indirmek istiyorsunuz diyelim, sürekli şifre girmek, klavye de yokken zor oluyo :D Bir kere girsek de bi yarım saat gitse bari :) Gerçi çok fazla denemedim, demolarda böyle mi ama Walking Dead E1 ve bir şey daha indirdim, ikisinde de istedi :/
  • 2006 da yılın oyunu seçilmiş bir oyunu, çocuk oyunu diye yorumlayan çocuklara gülüyorum...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Katafalk101

quote:

Çakalım bi tane 1 TB ya. Sil yükle sil yükle zor oluyor, ne uğraşıcam.

Çok sağol.

Hocam herşeyi yedeklemiyor bildiğim kadarıyla sadece oyun datalarını yedekliyor (save, Update ıvır zıvır) oyunları tekrardan indirmeniz gerekicek maalesef. Ve çok uzun süren bir işlem, ayrıca "1 TB kabul ediyorsa alalım takalım allah yarattı demeyen hunharca oynayalım tüm verilenleri silmeden :) "
  • 
Sayfa: önceki 303304305306307
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.