Şimdi Ara

PS 4 Kulaklık Öneri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
966
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Playstation 4 için kulaklık almayı düşünüyorum.Aslında ben kararımı bu kulaklık olarak verdim
    http://www.amazon.com/gp/product/B00KSQAACO/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=ATVPDKIKX0DER
    ama almadan önce yine de bir sorayım dedim, ps4 için 150-250 TL civarında önerebileceğiniz kulaklık var mı?
    Bu arada linkini attığım kulaklık bütün ücretler dahil 230 TL ye geliyor.

• Bende bu var 10 numara cihaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ajdarvevo

Bende bu var 10 numara cihaz

Gerçekten önerirmisiniz hocam baya ikilemde kaldım uzun zamandır da arıyorum kulaklık bunun hakkında kötü eleştiri neredeyse görmedim ayrıca en yakın rakiplerinden biri olan ps gold headset'ten 100 TL daha ucuz.Hazır sizi yakalamışken kafamdaki bir iki soruyu sorayım;
    Kulaklığın ses kalitesi oyunlar dışında film izlerken veya müzik dinlerken de iyi mi?
    Komfor açısından rahat bir kulaklık mı?
    Bir de sizce 200 TL vermeye değer bir kulaklık mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jigsaw999 -- 13 Ocak 2015; 1:05:20 >
  • Telefon kulaklıgı kullan en iyisi o inan bana kulak içi. Logitech g930 ve sony gold wirelesd kullandım o 7.1 dedikleri şey ahum şahım bişe değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: Galatas4ray

Telefon kulaklıgı kullan en iyisi o inan bana kulak içi. Logitech g930 ve sony gold wirelesd kullandım o 7.1 dedikleri şey ahum şahım bişe değil.

Evet bence de 7.1 o kadar onemli bir ozellik degil zaten oyle olsaydi baktigim bu kulakligin bir ust modeli var 7.1 ozelligi olan onu alirdim.Bu kulakligi alma sebebim de iphone 5 kulakliginin chat kalitesinin kotu olmasi kablolu olmasi ve uzun sure sonra az da rahatsiz etmesi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jigsaw999

quote:

Orijinalden alıntı: Galatas4ray

Telefon kulaklıgı kullan en iyisi o inan bana kulak içi. Logitech g930 ve sony gold wirelesd kullandım o 7.1 dedikleri şey ahum şahım bişe değil.

Evet bence de 7.1 o kadar onemli bir ozellik degil zaten oyle olsaydi baktigim bu kulakligin bir ust modeli var 7.1 ozelligi olan onu alirdim.Bu kulakligi alma sebebim de iphone 5 kulakliginin chat kalitesinin kotu olmasi kablolu olmasi ve uzun sure sonra az da rahatsiz etmesi.

Ben iphone 4 kulaklıgı kullanıyodum gayet iyidi ama sonra model iphone kulaklıkları sorun çıkarıyor onu biliyorum ama 4 5 kulaklık denedim en iyisi samsung galaxy s5 kulaklıgı hiçbir şekilde sorun yok

• Hmm evet s5 in iphone kulakligindan daha iyi oldugunu ps4 icin duymustum.Bi onu da inceleyeyim o zaman

• quote:

Orijinalden alıntı: Jigsaw999

quote:

Orijinalden alıntı: ajdarvevo

Bende bu var 10 numara cihaz

Gerçekten önerirmisiniz hocam baya ikilemde kaldım uzun zamandır da arıyorum kulaklık bunun hakkında kötü eleştiri neredeyse görmedim ayrıca en yakın rakiplerinden biri olan ps gold headset'ten 100 TL daha ucuz.Hazır sizi yakalamışken kafamdaki bir iki soruyu sorayım;
    Kulaklığın ses kalitesi oyunlar dışında film izlerken veya müzik dinlerken de iyi mi?
    Komfor açısından rahat bir kulaklık mı?
    Bir de sizce 200 TL vermeye değer bir kulaklık mı?

Kararsızdım bende sizin gibi almışken 2 tane aldııç babam bi kızdı falan bana ama hediye yaptım bi ona sonra olum biz önceden müzik dinlemiyormuşuz bu alet ne böyle dedi ben oyun için kullanıyorum genellikle gayet tatminkar babam da kablosuz ve rahat olmasından çok memnun babam da çok böyle müzik dinleyen bir adam değil ama adam gömlek ütülerken takıyor kulaklığı kafasına

• Bence amazondan turtle beach in belirttiginiz kulakligini alin pisman olmazsiniz yorumlari ve puanlari cok iyi fiyatina gore.
  • Ps vita kulaklığı aldım n11 üzerinden 20 tl ye. Chat ve ses kalitesi parasına göre çok iyi. Ucuz çözümler arayan arkadaşlara tavsiye.

Bu arada sony garantili alırsanız 50 tl gibi bir fiyatı var amazonda 11 dolar.

• Herkese teşekkürler yorumları için Amazondan siparişi verdim bakalım umarım memnum kalırım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.