Şimdi Ara

Ps 3 Oyunlarda Öylece takılıp kalıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
8
Cevap
0
Favori
816
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar hepinize merhabalar.Benim Ps 3'teki sorunum oyun takılması.Ben ps 3'ümü kırdırdım kopya oyun oynuyorum.Harici Diske attırdığım God of War Collection oyununa giriyorum.God of War 1'i seçip oyuna başlıyorum.Baya bi ilerledim sonlarına doğru geliyorum yavaş yavaş.Fakat oyun bir bölümde takılıp kalıyor.Donma Kasma vs oyunlarda birşey yok.Fakat GOW'da o bölümde öylece takılıp kalıyor.Hareket edemiyorum.PS butonuna basılı tutarak bile çıkamıyorum oyundan.Ps 3 kilitleniyor öylece hiçbir şey yapamıyorum.Anca Ps 3'ü kapatarak oyundan çıkabiliyorum.Bende belki oyunda problem vardır deyip yine harici diskime attırdığım Resistance 2 oyununu oynuyorum.Bir kaç bölüm atlayıp ilerledikten sonra bu sefer Resistance'da aynı sorun oldu.Bu sorunu nasıl giderebilirim arkadaşlar ?

• Eğer bir oyunda aynı bölümde kalıyorsa sürekli oyunda problem vardır ama aynı hareketi diğer oyunlardada yapıyorsa cihazda problem vardır
  • PS3'ü kırdırmak makineye zarar verir. O makine çöp artık, kırdırmayacaktın.
  • Özür dilerim Mortal-Gamer senin kadar zengin değilim makinamı çöpe atamam !

LeqeWp peki sorun cihazda ise nasıl çözebilrim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: harunsss

Arkadaşlar hepinize merhabalar.Benim Ps 3'teki sorunum oyun takılması.Ben ps 3'ümü kırdırdım kopya oyun oynuyorum.Harici Diske attırdığım God of War Collection oyununa giriyorum.God of War 1'i seçip oyuna başlıyorum.Baya bi ilerledim sonlarına doğru geliyorum yavaş yavaş.Fakat oyun bir bölümde takılıp kalıyor.Donma Kasma vs oyunlarda birşey yok.Fakat GOW'da o bölümde öylece takılıp kalıyor.Hareket edemiyorum.PS butonuna basılı tutarak bile çıkamıyorum oyundan.Ps 3 kilitleniyor öylece hiçbir şey yapamıyorum.Anca Ps 3'ü kapatarak oyundan çıkabiliyorum.Bende belki oyunda problem vardır deyip yine harici diskime attırdığım Resistance 2 oyununu oynuyorum.Bir kaç bölüm atlayıp ilerledikten sonra bu sefer Resistance'da aynı sorun oldu.Bu sorunu nasıl giderebilirim arkadaşlar ?

oyunu başka bir siteden indir öle dene bide

• quote:

Orijinalden alıntı: Hercule Poirot

quote:

Orijinalden alıntı: harunsss

Arkadaşlar hepinize merhabalar.Benim Ps 3'teki sorunum oyun takılması.Ben ps 3'ümü kırdırdım kopya oyun oynuyorum.Harici Diske attırdığım God of War Collection oyununa giriyorum.God of War 1'i seçip oyuna başlıyorum.Baya bi ilerledim sonlarına doğru geliyorum yavaş yavaş.Fakat oyun bir bölümde takılıp kalıyor.Donma Kasma vs oyunlarda birşey yok.Fakat GOW'da o bölümde öylece takılıp kalıyor.Hareket edemiyorum.PS butonuna basılı tutarak bile çıkamıyorum oyundan.Ps 3 kilitleniyor öylece hiçbir şey yapamıyorum.Anca Ps 3'ü kapatarak oyundan çıkabiliyorum.Bende belki oyunda problem vardır deyip yine harici diskime attırdığım Resistance 2 oyununu oynuyorum.Bir kaç bölüm atlayıp ilerledikten sonra bu sefer Resistance'da aynı sorun oldu.Bu sorunu nasıl giderebilirim arkadaşlar ?

oyunu başka bir siteden indir öle dene bide

peki oyun ayarlarından bir şey yapmam gerekiyor mu ? Hani kareye basınca çıkıyor ya ayarlar orda BD Yansısı işte Harici,Dahili gibi bir takım seçenekler var siz daha iyi bilirsiniz.Bunlardan bir ayar yapmam gerekiyor mu ?

• harunsss H kullanıcısına yanıt
    ben ps3'ü ilk aldığımda kırdırmıştım. gt5 gta 4 ve gow 3 yükledim. gt5 ve gta4 de sorun olmamasına rağmen gow 3 de oyunun başlarında bir bölüm vardı. kapıdan içeri girince sağ alt köşede yükleniyor ibaresi dönüp duruyordu ama ekran hiç açılmıyordu. yani bıraksan o ibare sabaha kadar dönecekti. ve her baştan açtığımda tekrar aynı yerde kalıyordu. tek gow 3 de sorun yaşadım. diğer hiçbir oyunda sorun yaşamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: faru77

ben ps3'ü ilk aldığımda kırdırmıştım. gt5 gta 4 ve gow 3 yükledim. gt5 ve gta4 de sorun olmamasına rağmen gow 3 de oyunun başlarında bir bölüm vardı. kapıdan içeri girince sağ alt köşede yükleniyor ibaresi dönüp duruyordu ama ekran hiç açılmıyordu. yani bıraksan o ibare sabaha kadar dönecekti. ve her baştan açtığımda tekrar aynı yerde kalıyordu. tek gow 3 de sorun yaşadım. diğer hiçbir oyunda sorun yaşamadım.

Valla bende GOW Collection'da ve Resistance 2'de sorun çıkarıyor hadi GOW 3 neyse onu bitirdim ama ben sırf Resistance serisi için kırdırmıştım ps'İ eğer resistance 3'tede böyle yaparsa oynamanın pek bir anlamı kalmıyor :S
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.