Şimdi Ara

proxy sınged

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
3.112
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Olmemeyı nasıl basarıyo bu adamlar sureklı gang yıyorum farm yapamıyorum beceremedım bı turlu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ölüyorlar zaten. 10-15 death normal.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anladığım kadarıyla onlar sana gank geldiğinde lane de ki adam pushlayıp kuleyi alıyor.
  • Olayı o zaten onun. Kendine gank attırıp diğer lane'lerin feedlenmesini sağlamak. Ghost+Tp alıp ilk gidişinde bir tane ward at ilk ölüşünde direkt TP atar ikincisinde ghost basarsın. Minion konusunda da yapabildiğin kadar yapacaksın bir yerden sonra kendi kendine çoğaldığını görürsün zaten. Hiç olmadı direkt double proxy'ye başla.
  • bi kere yaptım dahada yapmam benden proxy singed oyuncusu olmaz
  • Amacı o bro , Amaç mid ve topun farmını alıp topdakinin ve middekinin kule almasını engelleyeceksin minion pushlayamadığı için kuleye giremeyecek.Bu yüzden adamlar seni koşturmaya başlayacak,o zamanda takım arkadaşların lanelerindeki kuleleri alıcaklar. Unstoppable yani proxy singed ( yapabilene)
  • ben dirak rank da denedim 1-2 oyun. lig düştüm.
  • çok komik ya jungleda seni yakalamaya çalışıyolar falan ama uyanıklar var tabi umursamıyor seni :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: WhoIsYourSummoner

çok komik ya jungleda seni yakalamaya çalışıyolar falan ama uyanıklar var tabi umursamıyor seni :D

umursamadıkları taktirde 30. dakikalarda 300 cs , 3 kule alınıyor toptan. Singedi olayı o zaten . Seni umursarlarsa 3 kişiyi koşturtursun. umursamazlarsa toptan yarar gidersin.
  • çok adi bi yol ama oldukça da zor ve takım çalışması olmadıkça 9 reportu yiyosun lol
  • valla oynadığım oyunlarda minyonları ittirin dememe rağmen middeki adamda peşinden geliyodu Bu iş tr de olmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: eazy e

valla oynadığım oyunlarda minyonları ittirin dememe rağmen middeki adamda peşinden geliyodu Bu iş tr de olmaz

+1

tr'de denemistim ve fail oldu. premade girersen olur anca.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir iki kere denedim bildiğin ezildik herkes beni reportlayacağını söylüyordu ben alttan yazıyorum proxy singed oynayacağımı junglerın size gank atmama avantajını kullanıp pushlayın diyorum ama onlarda başa baş gidince proxylik hiçbir işe yaramadı bir daha oynamam
  • işsizlerin efendisi signed oynayan
  • Proxy Singed denildi mi akla @Espâda gelir.
  • Yeni konu açmayayım burdan sorayım. Proxy yapıyorum fakat farmım çok az kalıyor, her şey güzel hoş ama farm olmuyor. Nasıl cs yi yüksek tutabilirim
  • Stack item alarak çok rahat bozulabilir.
  • TR'de yayılması sanırım bu taktik. Ve takımdaki bilen tek kişi sizseniz ağır küfür yemişsinizdir. Arkadaşlarla girmeden yapılacak bir şey değil sanırım.
  • trde tutmaz ancak oyunu kazandıran bir taktik doğru ellerde
  • Trde anca küfürlere mağruz kalırsın.Gerçi bugün beni bir adam şaşırttı TR bir Leblanc oyuncusu brushybrushy yaptı oyunda.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.