Şimdi Ara

Prototype (Alt yazılı) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
12.619
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • niye bu kadar dikkatlisiniz ya boşver gitsin o videonun akışı içinde gözümüze çarpmıyor bile ama oyunda böyle olmaz herhalde
  • mukemmel ya Sistmei biraz guçlendirsem iyi olucak ben :D bo oyunu low detaylarda oynamanın bi mantıgı yok :D
  • quote:

Orjinalden alıntı: GoldPunch

İnfamous gibi atlıyoruz bayağı oyunda.

Bu arada birşey söylemek istiyorum;

Türkçe altyazılı videoda 00:02:38 ile 00:02:42 arasında görünen;

Roketatar(bombatar veya) ile arabanın oraya roket(bomba) atıyor.Ama arabanın farları bile sönmüyor, veya arızalanmıyor(yanıp sönme gibi) .O biraz ilginç

Tabii bu ayrıntı sadece.

belki ertelenmenin bir nedenide bu küçük atmosfer ayrıntıları

• video mükemmel hazırlanmış ve çok güzel. emeği geçen herkese teşekkürler. sabırsızlıkla beklemeye devam.
  • süper olmuş ellerinize sağlık
  • Vidyoda sorun var sanrıım tıkladım video inceleme yazıyor başka birşey yok :D
  • Elinize sağlık mükemmel bir video olmuş valla.
    Oyunu merakla bekliyorum
  • I'm gonna find who did this to me. yi atlamışsınız çevirirken.Çeviri için teşekkürler ve video içinde teşekkürler Harika bir oyun olacağa benziyor.

Edit: İmla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Voilet -- 14 Mayıs 2009; 18:07:25 >
  • Heyecanla bekliyoruz.
  • OYUNDA KÖTÜ BİR KARAKTERİ YÖNETECEĞİZ AMA NE OLURSA OLSUN ASKERLERİ ÖLDÜRMEK HOŞUMA GİTMİYOR
  • quote:

Orjinalden alıntı: hacı_yatmaz

OYUNDA KÖTÜ BİR KARAKTERİ YÖNETECEĞİZ AMA NE OLURSA OLSUN ASKERLERİ ÖLDÜRMEK HOŞUMA GİTMİYOR

Hep iyi mi olacaz, iyileri gebertelim birazda
    Video süper zaten.

Yalnız şu lenovo reklamına uyuz olmaya başladım her videonun başında
  • X-men , Resident Evil , Assasins Creed karışımı bir oyun olmuş hikayesi ve herifin kendisi düşmanlar bunlardan alıntı.Güzel ama özgün olmamış bence.Altyazı için çok teşekkürler.Güzel olmuş.Devamını bekliyoruz.
  • Off ya mükemmel bi oyun bizleri bekliyor.

Alt yazı için teşekkürler.
  • Mükemmel bir oyun videyodan anladığım kadarıyla acaba tam çıkış tarihi ne olucak
  • Güzel bir çeviri olmuş :) Süper bir oyun. Devamını bekleriz :)
  • Hortttttlamış bir konu.Oyunu bitireli aylar oldu.Gelip Mayıs ayının konusunu hortlatıyorsunuz,devam ettirelim bari
  • quote:

Orijinalden alıntı: qabRiéL

Güzel bir çeviri olmuş :) Süper bir oyun. Devamını bekleriz :)

• oyununu oynadım fakat internet cafede benim bilgisayar eski modelde gerçi yeni modelerde bu oyunu kaldırmıyor ama neyse çok sis gereksinimi istiyorum.öyle bi bilgisayar olması lazımki bu oyunu kaldırabilsin yani birçok sis gereksinimini kaldırsa bile tek tük bazılarını kaldırmıyor mutlaka bi eksiği oluyor bilgisayarın bi kusuru hade kolay gele ben bu oyunun sonlarına geldim elizabeti öldürdüm hemde kafasını kopardım. :D yanında kitane daha canavar vardıda onlarıda halettim.ama oynaya kadar canım çıktı 8 saate anca 3 bölüm geçe biliyodum benim gibi bir insan hiç bilmese bile bu kadar geç bitirmez.sonlarına geldim ama bitirmedim: :D
  • çok acımasısız bir insan ve süper bu yılın eniyi oyunu gibi görünüyor vetüm bilgisayar oyunların dan daha gerçekçi
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

çok acımasısız bir insan ve süper bu yılın eniyi oyunu gibi görünüyor vetüm bilgisayar oyunların dan daha gerçekçi

Bu oyun 2009 da piyasaya çıktı. Bu yüzden 2010 üzerinden değerlendirilemiyor. Oyun için 2009 un başarılı yapımlarından biri de deyemeyeceğim.

Grafik bakımından da vasat.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.