Şimdi Ara

PROTON 416 mı , MAREA mı , VECTRA A mı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.442
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 11-12 bin civarı para var...kayseride yaşıyorum , 3 tane araç buldum bunlardan hangisi alınabilir sizce?

-araç 1 proton fiyat 10.750....98 model proton 416 136 binde , 1 parça değişen var , beyaz renk ,başka boya yok..klima, abs , airbag var... masrafsız tamiz...sıralı lpg var ,

-araç 2 marea fiyat 12.250... 2000 model sx...yeşil renk komple boyalı 190 binde değişen yok...klima , airbag var ,sıralı lpg var... ufak tefek masrafları var...

-araç 3 vectra a fiyat 11.750.... 94 model 2.0 gls a kasa vectra...245 binde beyaz renk , 1-2 parça boya var...klima yok...tek nokta lpg var..masrafı yok...

bu fiyatlar pazarlık edilmiş son fiyatlardır...bu 3 araçtan hangisi tercih edlilebilir sizce?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wehby -- 20 Nisan 2015; 9:26:10 >

• Proton yerine daha tanınmış bir araç olsa Proton derdim. Donanım olarak oldukça yeterli. Ve anlattığınaza göre diğer iki araçtan daha temiz duruyor. Fakat bu yaştaki araç sorun çıkartmaya oldukça müsaittir. Bu sebeple Marea almanız daha mantıklı olacaktır. Çünkü parça ve usta sorunu yaşamazsınız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Marea
  • aklım protonda kaldı... ama sanırım en mantıklısı marea...
  • Kayseri şartları ve servis durumu da göz önüne alınmalı. Km en düşüğü tercih edin derim.
  • OsmanBeyDiyeceksin kullanıcısına yanıt
    kayseride proton dan anlayan usta çok yok...ama araç mitsubishi tabanlı olduğu için japoncular anlar diye düşünüyorum...ama km olarak en düşük olanda yine proton....
  • Proton tercih edilir o halde.
  • Araç bilgilerine baktığımda en yakın tercih Proton duruyor.
  • proton iyi , güzel...ancak ,usta ve parça bulunabilirliği biraz kafamı karıştırıyor...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.