Şimdi Ara

Proteinmarket.com.tr 'den Donanım Haber'e Özel 25TL İNDİRİM KOD: ( donanimhaber25 ) (98. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.073
Cevap
42
Favori
260.195
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 96979899100
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben sipariş ettiğim ürünlerin sizlerinde elinde olmayan sebeplerden dolayı bazılarını geç bazılarınıda hala teslim alamadığım için memnun değilim.Yoksa gerek beni sabır ile her gün bilgilendirmenizden memnunum.Ürünleri uygun fiyata satın aldığım için memnunum sipariş detaylarımı sizler daha iyi görüyorsunuz.Sipariş tarihlerimden Bu güne kadar olumsuz bir satır yazmadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yok mu bu sitede bu muhatap arkadaş. bayramdan önce sipariş verdim hala yok bilgi de yok!!!

• Merhaba

04.04.2019 tarihinde vermiş olduğum siparişimin hediyeleri olan 2 ad shaker + eldiven + çanta halen tarafıma gönderilmedi. Sizden ricam ne zaman gönderebileceğinizi bildirirmisiniz.
    46f456c88155 Havale Sürat Kargo
    Kargo Takip No:
    11116771797583
    Kargoya Verildi 04-04-2019
  • batteristtt B kullanıcısına yanıt
    Merhaba

Biz hediyelerinizi eksiksiz gönderdik sizin konunuz inada dondu buraya ayrı yazıyor müşteri temsilcimize ayrı konuşuyorsunuz.

Biz zaten gönderdik. Gönderdiğimiz ürünü de tekrar göndermeyeceğiz.

Iyi gunler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben şuan müşteri hizmetlerinden hiç bir şekilde cevap alamıyorum.
    Benim kargom pazartesi yola çıkmalıydı. Hiç bir gelişme yok şuan.
    Amaç ne gerçekten anlayamıyorum.
    Sipariş verdiğim tarih Mayıs 19 dile kolay.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pcko1

2. Ürün %50 kampanyası ile Hardline Karnitin 500 mg aldım 2 kutu. 119 lira tuttu. Durumu güncellerim.
    Aldığım 2 üründen sadece 1 tanesi geldi ve hediyeleri gelmedi. Yardımcı olur musunuz?
    sipariş no: 105919062 / 5648
  • quote:

Orijinalden alıntı: bartug55

Grenade bcaa çilek mango istemiştim.Tropikal aroma göndermişler. değişim için 11 gün önce geri gönderdim firmaya. bugün geldi tam sevindim ki hardline nox2 göndermişler ya kardeşim göz var izan var.bu nası olabiliyor? derhal bir açıklama bekliyorum.
    Yanlış ürün göndermelerine rağmen canlı destek 2 gündür cevap vermiyor.Telefonla arıyorum 15dkdır bekledim ilk sıraya geldim fakat 10dkdır ilk sırada bekliyorum yine de bağlanan yok. Dolandırıcı değiller ama sorumsuz ve savsak iş yapıyorlar.Alırken 2 kere düşünün.
  • Burdan 2 siparişim oldu 2 üründe elime ulaştı ama nasıl ulaştı bekleme arama sorma vs vs birde yanlış geldi. Hediye zaten yok muhatap bile yok cep numarası var sorumlu arkadaşın aradım niye bu noyu arıyorsun diyor hediyeler dedim geçen hafta için çıkacak dedi sonuç çıkmadı. Şimdi tekrardan sipariş vermem gerekliydi ben ne yaptım hiç bu siteye bulaşmadım gittim protein7.com dan siparişimi verdim kafam rahat:)

2 sipariş vermiş ve 2 siparişide eline ulaşmış biri burası yerine başka bir siteden ürün alıyorsa bence bi düşünsün firma ve burdaki arkadaşlar
  • 1 hafta önce verdiğim siparişe 7 iş günü içerisinde çıkacak dediler,bu sabah kalktığımda telefona gelen mesaj şöyle :
    TEDARIK OLARAK YASADIGIMIZ GECIKMEYE ISTINADEN KARGOLARIMIZIN 3 TEMMUZ ÇARSAMBA GÜNÜ ITIBAREN ÇIKISLARI SAGLANACAKTIR.ÜRÜNLERE EK HEDIYE EKLENECEKTIR. IPTAL ETMEK IÇIN info@proteinmarket.com.tr MAIL ATABILIRSINIZ. B021

Bir hafta daha bekleyelim bakalım neyin peşindeler

• Mehmetilbeyyy M kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Birseyin pesinde olduğumuz yok. Gönderim süreçleri kisaltiyoruz ürünleri eksiksiz bir şekilde gonderebilmemiz icin eldiven Shaker ve çanta tedariğini sağlıyoruz ve belirttiğimiz tarihe kadar ürünleri eksiksiz ve yanlış olmadan gönderimini sağlıyoruz

Yaptığımız sey budur.

Iyi gunler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Benim kargom pazartesi yola çıkmalıydı. Hiç bir gelişme yokmu şuan.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Siparişime pazartesi kargoya verilecek denmişti, dün sordum pazartesi yetişmedi bugün kesinlikle verilir dendi, bugün ise 3 temmuz deniyor...
  • 
Sayfa: önceki 96979899100
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.