Şimdi Ara

PROTEİN TOZUNA DOĞAL ALTERNATİF TAZELEN WHEY PROTEİN İÇECEĞİ (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
110
Cevap
3
Favori
23.052
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tabi ki ürün maliyetleri sizleri direk ilgilendirmiyor ancak fiyatlamalarda yatay eksende de olsa etkiliyor. Tazelen Whey Protein İçeceğimizle ilgili maliyetlendirmeleri açıklama açısından bir örnek vermek istiyoruz. Amacımız sizleri bilgilendirmek sizler de bize hak vereceksiniz.

Bir proses partisinde 1 ton da üretim yapabilirsiniz, 10 tonda üretim yapabiliriz ancak yıkama maliyeti yine aynıdır. Otomasyonel hatlarda üretim sonrasında yıkama adımları sabittir. Bunun anlamı az üretim yapsanız da çok üretim yapsanızda sabit maliyetiniz değişmiyor. Üretim hacmimiz artacak artıkça bu maliyetlerde düşecektir. Yurtdışındaki firmalar bu süreçleri kendi ülkelerinde atlattıktan sonra ihracata adım atıyorlar ve doğal olarak da birim maliyetleri düşüyor. Biz birim maliyetlerin yüksek olduğu zamanları ithal eden ülkeler olarak göremiyoruz.

Diğer bir husus Kaanlar Tazelen Whey Protein içeceğimizi protein tozlarıyla karşılaştırmayınız, bu ürün protein shaker, protein drink ürünlerine Türk alternatifi olarak üretildi. Kaanlar Gıda Arge Şefi bu ürünü ekip olarak Protein İçeceği olarak üretmeyi amaçladığını bildiriyor. Bu ürün doğal bir protein içeceğidir.

Saygılarımızla

• vforfreedom kullanıcısına yanıt
    Desteğiniz için teşekkür ederiz. Ürünü protein içecekleriyle karşılaştırmanız da bizi mutlu etti. Bizler protein içeceği yurtdışı fiyatlarına göre %50 daha ucuza veriyoruz. Protein tozuna göre porsiyon başına biraz pahalı olabilir ancak daha da aşağıya çekmeye çalışacağız. Teşekkürler
  • Ürün içeriğini yazmanız mümkünmü? merak ettim. Kullanılan whey kaynakları, tatlandırıcılar vs.
  • optimum diyolar hala ya.. multipower desen tamam. optimum markasının yaptığı hileleri yazsam roman olur illa konuşturcaklar beni. nitrogen speaking nedir bi araştırın.
  • Fiyat 3-4 tl civari olursa alinabilir olur.Bu haliyle pek satilcagini dusunmuyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Insanin basina ne gelirse turklerden gelmiyor mu hala tutup turk mali destek verelim diyorlar.

%200 karlar ile bu onlarca para bayildigimiz dediginiz urunleri satanlar Turkler degil mi ?
    Yurtdisindan getirttigimiz supplementlere kendi kar marjlari dustu diye yine ne yapip edip tas koyup engelleyenler Turkler degil mi ?
    Dolarin artmasi firsat bilip dolar 1 artmisken,fiyatlari 2 arttiran fransizlarmiydi ?
    Son kullanim tarihleri yaklasan urunleri yurtdisi fiyatina satan ve bizi o fiyata bayatlamis urun aldigimiza sevincli hale getirenler de almanlar herhalde ?

Bir seyleri savunurken bilincli savunun. Acikcasi ayni urun yabanci x firmasi ile turk firmasi tarafindan ayni fiyata satilsa ben yine yabanci x firmasini tercih ederim.Turk firmasi ben turkum diye bana gecirmeye calisiyor da ustune bir de gidip turk firmasi diye adamlari mi destekleyecegim.

Bu urunun icerigine ve fiyatina yorum yapmaya bile gerek yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amroth. kullanıcısına yanıt
    Ürün İçeriklerimiz şu şekildedir;

Tazelen Whey Sade Protein İçeceği İçeriği

İçindekiler: Peynir Altı Suyu, Keçi Boynuzu Özütü, Koruyucu (E202), Vitamin Miksi (vitamin A, D3 ve E)

Tazelen Whey Çikolatalı Protein İçeceği

İçindekiler: Peynir Altı Suyu, çikolata sosu (invert şeker şurubu, su, düşük yağlı kakao tozu (soya lecitinli), tatlandırıcı, asitlik düzenleyici (E330), koruyucu (E202)), kakao, tatlandırıcılar (E950, E951), kıvam arttırıcı (E412), Koruyucu (E202), Vitamin Karışımı (vitamin A, D3 ve E)

Tazelen Whey Çilekli Protein İçeceği

İçindekiler: Peynir Altı Suyu, çilek sosu (çilek suyu konsantresi, su, havuç suyu konsantresi, asitlik düzenleyici (E330), stabilizör (E445), koruyucu (E202)), tatlandırıcılar (E950, E951), Keçi Boynuzu Özütü, Koruyucu (E202), Vitamin Karışımı (vitamin A, D3 ve E)

Buradaki tatlandırıcı yeni yaptığımız argeler sonucunda stevia ile değiştirilecektir. Ayrıca vitamin miksi desteklemek amaçlı konmaktadır, normalde ürümüzün ilk hali de hayli vitamin deposudur.

• emsay kullanıcısına yanıt
    1) Keçiboynuzu özütü ne oluyor?

2) Çikolata sosunun içine tatlandırıcı katıyorsunuz tamam, niye bir de glikoz şurubu kattınız, mantık ne? Vücuda gereksiz zarar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: melfuranyus

quote:

Orijinalden alıntı: FieSTaA

Insanin basina ne gelirse turklerden gelmiyor mu hala tutup turk mali destek verelim diyorlar.

%200 karlar ile bu onlarca para bayildigimiz dediginiz urunleri satanlar Turkler degil mi ?
    Yurtdisindan getirttigimiz supplementlere kendi kar marjlari dustu diye yine ne yapip edip tas koyup engelleyenler Turkler degil mi ?
    Dolarin artmasi firsat bilip dolar 1 artmisken,fiyatlari 2 arttiran fransizlarmiydi ?
    Son kullanim tarihleri yaklasan urunleri yurtdisi fiyatina satan ve bizi o fiyata bayatlamis urun aldigimiza sevincli hale getirenler de almanlar herhalde ?

Bir seyleri savunurken bilincli savunun. Acikcasi ayni urun yabanci x firmasi ile turk firmasi tarafindan ayni fiyata satilsa ben yine yabanci x firmasini tercih ederim.Turk firmasi ben turkum diye bana gecirmeye calisiyor da ustune bir de gidip turk firmasi diye adamlari mi destekleyecegim.

Bu urunun icerigine ve fiyatina yorum yapmaya bile gerek yok.

bunu yazan da türk. terk et bu ülkeyi .

:) Fırsatıı bulunca edeceğim inşallah. Bir mezun olayım.

• arbforce1 kullanıcısına yanıt
    Pardon, başlangıç içerikleri göndermişim, içeriklerde değişiklik yapılmıştır, güncel içerik şu şekildedir;

Tazelen Whey Sade Protein İçeceği İçeriği

İçindekiler: Peynir Altı Suyu, Keçi Boynuzu Özütü, Koruyucu (E202), Vitamin Miksi (vitamin A, D3 ve E)

Keçi boynuzu özütü tatlandırıcının yerine doğal bir alternatif olarak kullanılmıştır, keçi boynuzu pekmezine benzer, bioyararlılık anlamında keçi boynuzu pekmezinin/harnup pekmezinin faydalarını veren doğal bir hammaddedir.

Tazelen Whey Çikolatalı Protein İçeceği

İçindekiler: Peynir Altı Suyu, çikolata sosu (invert şeker şurubu, su, düşük yağlı kakao tozu (soya lecitinli), tatlandırıcı, asitlik düzenleyici (E330), koruyucu (E202)), kakao, Keçi boynuzu özütü, Koruyucu (E202), Vitamin Karışımı (vitamin A, D3 ve E)

Tazelen Whey Çilekli Protein İçeceği

İçindekiler: Peynir Altı Suyu, çilek sosu (çilek suyu konsantresi, su, havuç suyu konsantresi, asitlik düzenleyici (E330), stabilizör (E445), koruyucu (E202)), tatlandırıcılar (E950, E951), Keçi Boynuzu Özütü, Koruyucu (E202), Vitamin Karışımı (vitamin A, D3 ve E)

Buradaki tatlandırıcı yeni yaptığımız argeler sonucunda stevia ile değiştirilecektir. Şu andaki ürünlerde tatlandırıcı sadece Çilekli Whey İçeceğinde kalmıştır. Ayrıca vitamin miksini, ürün içerisindeki vitamini desteklemek amaçlı kullanılmaktadır, normalde ürümüzün ilk hali de hayli vitamin deposudur.

İnvert şekere gelince bu kullanılan hammadde helal içeriklidir ve çikolata sosunun içerisindedir, çikolata sosu bizim imal ettiğimiz bir ürün değildir, farklı bir firmadan alım yapılmaktadır, firma iz miktarda da kullanmaktadır.

Bir de çikolata sosunu çok az miktarda kullanıyoruz, şöyle örnek verelim %1 çikolata sosu kullandığımızı düşünün, çikolata sosundaki invert şeker oranı da %0,1 civarında olsun toplam son üründeki invert şeker oranı %0,001 olacaktır. Yani neredeyse hiç. Ayrıca invert şeker sakkarozun enzimatik yada asit yoluyla glukoz ve fruktoza indirgenmesi sonucunda oluşan çözeltidir. Glukoz şurubu değildir. Bilgilerinize

• Protein kalitesi meçhul. 2-3 lira arası olsa bisey demem ama 6 tl ona vereceğime wider alırım

Edit:weider daha ucuza geliyor 6lira nedir yaa

Edit2:muscletech iso zero alternatiftir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nvaelahr -- 27 Ocak 2015; 23:50:18 >
  • Nvaelahr kullanıcısına yanıt
    Protein kalitesi meçhul derken, biraz daha açabilir misiniz, yukarda aminoasit değerlerinin yüksekliğini paylaştık. Anlatmak istediğiniz nedir, yardımcı olmak isteriz.
  • Arkadaşlar Tazelen Protein İçeceğimiz için fiyatına pahalı diyen arkadaşlara bir müjdemiz var, sadece Donanım Haber takipçilerine Yesilsepetim.com olarak özel kampanya başlattık. Kampanyamız 30 Haziran'a kadar devam edecek ve bu kampanyadan dilediğiniz kadar yararlanabilirsiniz.

Tazelen Çilekli Protein İçeceği , Tazelen Çikolatalı Protein İçeceği, Tazelen Sade Protein İçeceği ve Tazelen Karışık Protein İçeceği içinde bu kampanya geçerlidir.

PROTEİN TOZUNA DOĞAL ALTERNATİF TAZELEN WHEY PROTEİN İÇECEĞİ

• Almayı düşünüyorum. Haftada 3 kere hafif idman yapıyorum. Önerir misiniz?
  • 30 gr protein ve 6.5 gr bcaa gayet guzel

yalniz fiyat ve 6.6 gr seker kotu. hadi fiyat neyse ama o seker oraniyla malesef tercih edilmesi zor.
  • Galdan Han G kullanıcısına yanıt
    Tabi ki öneririz Galdan Han. Ürünümüzün pH değeri 6,70 civarında olduğu için nötr pH ya yakın, buda spor sonrasında vücudun pH düşüşüyle birlikte alınında vücut pH değerinin yükseltimesini sağlayacaktır. İdman sonrası ürünü olarak özellikle kullanmanızı Yesilsepetim.com olarak tavsiye ederiz. Ürüne ulaşmak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

http://www.yesilsepetim.com/tazelen-whey-protein-icecegi-light-peynir-protein-takviyesi-sporcu-gidalari

• cduman C kullanıcısına yanıt
    Cduman bey, şeker dediğimiz süt şekeri yani laktozdur, enzimatik olarak laktozu parçalıyoruz galaktoz ve glukoz kalıyor üründe. Laktoza karşı toleransınız varsa, gaz, karın şişmesi gibi şikayetleriniz Kaanlar Tazelen ürünümüz bu sikayetinize sebebiyet vermeyecektir.

Ancak dediğiniz gibi yine de bu parçalanmada ortaya çıkan glikozdur ve şeker kaynağıdır. Bunun yanında genetiği değiştirimiş bir şeker kaynağı değildir. Nişasta kaynaklı da değildir. Enerji ihtiyacınızı karşılamak amacıyla kullanılabilecek bir şekerdir. Sonuçta gün içinde var olan diyetinizde harcamanız gereken ve ihtiyacınız da olan bir kalori miktarı var, ürünümüzün kalori değerini diyetinize dahil ederek, rahatlıkla tüketebilirsiniz.

• ürünle ilgili bir gelişme yok mu? en azından Bim'e listeleyin, haftada 10000 koli satarsınız. o zaman fiyat düşer herhalde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yigit+ -- 24 Nisan 2015; 13:39:15 >
  • aha bizim patron da geldi
    patron markayı cok savunuyorum bu ay ki hakkımı yollarsanız sevinirim
  • Adamlar organik urun yapmis piyasaya surmus destek olacaginiz yerde, soylemediginiz kalmamis.
    Fiyati diger hazir urunlere gore gayet normal. Hazir urunler isil islem gormus oluyor bu urun organik.
    Bu urunu marka degeri olan bir firma mesela muscletech surse piyasaya 10 liraya bayila bayila alirsiniz.

Sonra memleket gelismiyi, dovlet bize bahmiyi diye sitem ediyorsunuz. Kendi ulkenin malini sen almassan elin adami niye alsin.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.