Şimdi Ara

Protein Tozu Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
197
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Slm,beyler kilo sorunu var bende zayıfım boya göre.biliyorum protein Tozu direk kilo aldırmaz hemen ama benim istediğim spor yaparken giden eriyen besinlerimin geri gelsin yeter benim için.ben diğer herkes den daha çok terliyor ve yakıyorum çünkü.hangi protein tozunu alim beyler?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suÇ -- 16 Mart 2016; 0:13:03 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Weider Mega Mass 2000 3000 Gr - 239 TL

Weider Mega Mass 2000 toz formda olan bir Karbonhidrat/Gainer ürünüdür. Kaliteli karbonhidratlar ile üretilmiş olan Weider Mega Mass 2000 sporcuların Bulk, kilo ya da hacim alma dönemlerinde daha olumlu sonuçlar elde etmelerine yardımcı olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: suÇ

Slm,beyler kilo sorunu var bende zayıfım boya göre.biliyorum protein Tozu direk kilo aldırmaz hemen ama benim istediğim spor yaparken giden eriyen besinlerimin geri gelsin yeter benim için.ben diğer herkes den daha çok terliyor ve yakıyorum çünkü.hangi protein tozunu alim beyler?

Karbonhidrat ağırlık beslenebilirim diyorsan protein tozu al, eğer beslenemem diyorsan gainer al...

Bütçen ne kadar ona göre tavsiye verebilirim, f/p olarak genrise whey 2100gram önerebilirim. 140tl gibi fiyatı var içeriği iyi etkisi iyi. Ben kendim kullanıyorum, üzüm suyuyla karıştırarak içiyorum tadı da harika.

Bütçeni genişletebilirsen yukarıdaki post'daki weider marka ürünü alabilirsin. Weider çok iyi bir markadır...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.