Şimdi Ara

Pronette Çalışmak (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
35.085
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • benide ekip liderliği pozisyonu için görüşmeye çağırdılar bilgisi olan varmıdır?
  • pronet güvenlik firmasıydı en son ne ara pazarlamacı oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: asewes

benide ekip liderliği pozisyonu için görüşmeye çağırdılar bilgisi olan varmıdır?

daha önce hangi pozisyonlarda çalıştın. ekip liderliği için çağrılman şaşırtıcı geldi bana. genelde bunlar ekip liderlerini kendi içlerinden çıkartırlar. 1-3 senede pazarlamadaki becerinle ekip lideri olursun. seni direk ekip liderliğine çağırdılarsa boş adam değilsin var sende bişiler demek
  • quote:

Orijinalden alıntı: Latissimus Dorsi

quote:

Orijinalden alıntı: asewes

benide ekip liderliği pozisyonu için görüşmeye çağırdılar bilgisi olan varmıdır?

daha önce hangi pozisyonlarda çalıştın. ekip liderliği için çağrılman şaşırtıcı geldi bana. genelde bunlar ekip liderlerini kendi içlerinden çıkartırlar. 1-3 senede pazarlamadaki becerinle ekip lideri olursun. seni direk ekip liderliğine çağırdılarsa boş adam değilsin var sende bişiler demek

4 sene 2 ayrı firmada sigortacılık yaptım birinde birim müdürü adayı oldum yükseleceğimi beklerken satış ofisi kapandı acentaya döndüler bende kızdım cafe açtım 2 sene işletmecilik yaptım devrettim işler iyi gitmeyince kariyer.netten başvurdum insan kaynakları şirketi ön görüşme yaptı şimdide çağırdılar 2.görüşme firmayla sektörle ilgili tecrübem yok ama saha satışı çok yaptım sigortada

• Benide yarın gorusmeye cagırdılar ilk gorusme olumlu olursa 2. ye çağırıyolarmı acaba yoksa ilk gorusme olumlu oldu diye direk baslatıyolarmı işe

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rodello -- 16 Mayıs 2013; 17:00:07 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şöyle şirketlerin, çağrı merkezlerinin birde görüşmeyle ön mülakat yapması yokmu beni deli ediyor, lan zaten sokakdan geçeni bile alıp çalıştırcak konumdasını kalkmış birde mülakat yapıyorlar, zaten vereceğiniz 3 kuruş asgari ücret birde kalkmış, mülakat yapıyorlar rezillik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • allah herkese iyi bir iş nasip etsin walla, en zor yaoılacak işlerden biri bu alarm firmasıyla çalışmak. çalışanlar sokak sokak gezip, zaten alarm taktırmayacak olan ve bunun için bütçesi olmayan türk halkını ikna etmeye satmaya çalışıyorlar. baharın gelmesiyle beraber her hafta sonu geziyorlar bizede geliyorlar. açsan kapıyı o kadar dil döküyorlar, çok zor çokk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EcheLoN_ -- 16 Mayıs 2013; 22:21:02 >
  • pronette çalışmış biri olarak söylüyorum

KAÇARAK UZAKLAŞIN !!!

kapı kapı gezeceksin, evine dükkanına alarm sistemleri taktırmayı düşünmeyen - aklının ucundan bile geçmeyen gariban halka EVİNİZE GİRİP KEŞİF YAPALIM demekle birlikte alarm sistemi satmaya çalışacaksınız.
    adamın biriyle yumruk yumruğa kavga etmişti benim ekip arkadaşım. haksız yere adam dövüyorduk az kalsın yaşlı başlı...

gecenin bir vakti ne işi olur insanın bir başkasının kapısında.

ilk gördüğün apartmana 2 kişi dalıyorsunuz. tek tek zillere basa basa çıkıyorsunuz.
    MERHABA BİZ PRONETTEN GELDİK diyorsunuz. adam evde yemekmi yiyor sevişiyormu misafirmi ağırlıyor uyuyor mu belli değil.

2tane öküzü karşısında görüyor, birde neymiş alarm sistemi çok çok önemliymiş.
    adamın zaten cebinde parası yok, mutfagında ekmeği yok.
    birde adama evinize girip bir keşif yapalım diyorsunuz.

adam cinnet geçirmezse iyidir.

AMAN KARDEŞİM UZAK DURUN.

ben 10 gün kadar çalıştım çıktım. o da yokluktan iş arıyordum asker sonrası...

şimdi departman müdürüyüm, tasarımcıyım, kralım.
    geçerli bir meslek bulun kendinize. gidin simitçi fırınında çalışın daha iyi. MESLEĞİNİZ OLSUN EN AZINDAN!

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.