DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
@ PrometiusCraft - mc.prometiuscraft.com @
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
309
Cevap
3
Favori
25.252
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Oyun >> Oyuna Özel Forumlar >> Minecraft >> @ PrometiusCraft - mc.prometiuscraft.com @
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      3254 Mesaj
      05 Şubat 2012 02:48:28 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: By_KeReMM

sw guzel fakat lockette yerine lwc kullanmanii oneririm.onceden soylediklerim icin uzgunum biraz alisnca guzel oluyor.fakatsakincasi yoksa pluginleri ogrenebilirmiyim hee birde sw70 kiilige dusuruldu artik giremiyorum birde oyundaki nickin ne

dhden gelenler factionda ilk defa oynadıklarndan konuda kıyamet kopyor geneldepluglar hakknda dsari bilgi vermiyorum ,oyna fullken greblmek icin anasayfadan tiklayip vip uye olablrsn nickm eddoras oyunda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Yüzbaşı
      345 Mesaj
      05 Şubat 2012 21:50:29
      Server survival mi?

• Yarbay
      3254 Mesaj
      06 Şubat 2012 00:44:52 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: Eddie Vedder

Server survival mi?

Faction server , hiç oynamadıysan bir dene derim , birlikler arası savaş , kale elegeçirme vs. alıştıktan sonra factiondan başka serverda oynayamıyor insan.

• Binbaşı
      1607 Mesaj
      06 Şubat 2012 00:58:51
      quote:

Orijinalden alıntı: HonanımDaber

Alıntıları Göster

Faction server , hiç oynamadıysan bir dene derim , birlikler arası savaş , kale elegeçirme vs. alıştıktan sonra factiondan başka serverda oynayamıyor insan.

pm me cevap verirmisin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Binbaşı
      1378 Mesaj
      06 Şubat 2012 16:02:14
      Vaaay demek edu sensin hmm.Bu arada noldu şu destek alcaktınız sever büyüyecektişubatta naber nolduo işler

• Binbaşı
      1378 Mesaj
      06 Şubat 2012 16:07:43

Lag 80/80 iken çok hafif oluyor , sunucu önümüzdeki ay 200 kişi kapasiteye çıkarılacak ve sıfır lag olacak.

heh mesajıda buldumm
      |
      |

• Binbaşı
      1378 Mesaj
      06 Şubat 2012 16:11:02
      quote:

Alıntıları Göster

Server 1,5 aydır açık haliyle eskiler zenginler , şuan para kazanmanın ilk açıldığı güne oranla zor olması normal , o zaman 40 kişi online idi şimdi 80 kişide öldürürler.

Mecbur madenden para yapacaksın , ormandan uzaklaşıp arkanda kimse yokken ineceksin kaza kaza , paraı öyle yapcaksın.

Buda aslı

• Binbaşı
      1607 Mesaj
      06 Şubat 2012 16:27:17
      quote:

Orijinalden alıntı: NK_Ultra

Alıntıları Göster

Buda aslı

sw şu anda 70 kişilik şimdi neredeyse hiç lag yok fakat 80 kişilik iken baya lag vardı
    • Binbaşı
      1378 Mesaj
      06 Şubat 2012 16:31:06
      quote:

Alıntıları Göster

sw şu anda 70 kişilik şimdi neredeyse hiç lag yok fakat 80 kişilik iken baya lag vardı

Haklısın fakat ben gerçekten girmek için pusu tutuyorum 69 oluyor br giriyorum aaa dolmuş bakıyorum bir defasında çok kere refreshe bastım baktım 69 hızlıhızlı basarken bi anda gitti yav bu nasıl iş anlmadım ben ?

Bu oyun sadece PC demi yoksa İOS vs. var mı version olarak?

Birde burda SSCB den biri var mı merak ettim?

• Binbaşı
      1378 Mesaj
      06 Şubat 2012 16:33:42
      Oyunda sisteme uyum sağlaamayıp faction bulamayanlar ulaşşsınlar.Ev para kazacak kuyu tarla yarlarız icabında.

Silverminer....
      |
      |

• Binbaşı
      1607 Mesaj
      06 Şubat 2012 16:34:05
      quote:

Alıntıları Göster

Haklısın fakat ben gerçekten girmek için pusu tutuyorum 69 oluyor br giriyorum aaa dolmuş bakıyorum bir defasında çok kere refreshe bastım baktım 69 hızlıhızlı basarken bi anda gitti yav bu nasıl iş anlmadım ben ?

Bu oyun sadece PC demi yoksa İOS vs. var mı version olarak?

Birde burda SSCB den biri var mı merak ettim?

Oyun sadece pc için değil java olduğu için her platformda çalışıyor fakat mobil platformları bilmiyorum
    • Binbaşı
      1378 Mesaj
      06 Şubat 2012 16:35:37
      quote:

Alıntıları Göster

Oyun sadece pc için değil java olduğu için her platformda çalışıyor fakat mobil platformları bilmiyorum

Olsa yüklerim telime alacağım tablete ....Heryerde oynarım nolcak

• Binbaşı
      1607 Mesaj
      06 Şubat 2012 16:49:41
      quote:

Alıntıları Göster

Olsa yüklerim telime alacağım tablete ....Heryerde oynarım nolcak

valla android için var ama hangi telefonlar uyumlu bilmiyorum birde online oynanmıyor galiba
      |
      |
    • Yarbay
      3254 Mesaj
      06 Şubat 2012 17:25:51 Konu Sahibi
      quote:

Vaaay demek edu sensin hmm.Bu arada noldu şu destek alcaktınız sever büyüyecektişubatta naber nolduo işler

quote:

Lag 80/80 iken çok hafif oluyor , sunucu önümüzdeki ay 200 kişi kapasiteye çıkarılacak ve sıfır lag olacak.

heh mesajıda buldumm

Yeni makineye geçmemiz o an zorunlu gibiydi ram zorlandığından şuan plugları düzenlediğimizden gerek yok , o 200 kişi kapasite olayını şuan cebimden + hesaptaki vip paralarını verip yapabilirim (taş çatlasa 120-130 kişi girer servera anlık online olarak , test için baya bi önce 100 yapmıştık 100 kişi dolmuştu server.) ama +100 den sonra kontrolü çok zor oluyor özellikle chat korkunç şekilde hızlı akıyor local + shoutları gördüğü için yöneticiler.

Zaten dün aşağıdaki konuya da yazmışım benzer şekilde ;

http://avianatr.com/showthread.php?tid=612&pid=6338#pid6338
      |
      |

• Binbaşı
      1378 Mesaj
      06 Şubat 2012 17:40:29
      Shote sohber odası gibi kullanılıyor yahu.Birde özel mesajlar yaygınlaştırılsa iyi olur hani şu /m oyuncunun ncki(ufak bir tavsiye son olarak bu komutla birine mesaj çektiyseniz /r mesaj ile ona mesaj gönderebilirsiniz).Bired server ramini sormıcam ama rami arttırsanız iyi olur 8GB Ram nedir ki?
      |
      |

• Yarbay
      3254 Mesaj
      06 Şubat 2012 18:00:02 Konu Sahibi
      Öncelikle vds olduğumuzdan ram takma olayı yok , 1gb ram ek için 20 tl ek ücret veriliyor , hayır bilmediğin işe yorum yapmanın amacı ne yani , şuan 70 kişide çoğu serverda görmeyeceğin kadar düşük lag var ve hala yok 8 gb ram tak , kapasiteyi artır giremiyoruz , kasayı yan yatır bilmem ne , sürekli bu şekilde pmler geliyor siteden + burdan, full iken girmek isteyen VIP olur hem hakettiğini düşünüyorsa serverına katkı yapar hem de ekstra özeliklerden faydalanır , bu heryerde böyle knight oynarken biz premiumu niye alıyorduk , knight milyonlarca dolar para kazanırken bütün ko oyuncularına "server is full" yazısını göstermeyecek kapasiteye sahip değil mi , sahip , ama bazı şeyler satış stratejisi , biz burda bu kapasiteyi 150 yaparsak bir Allahın kulu vip almaz , serverda chat olsun oyun ortamı olsun kaos olur ve o kapasite artırdığımız ay bile bitmeden cort diye gümler server.
      |
      |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      06 Şubat 2012 18:03:44
      Sorun ram mi sadece?

• Yarbay
      3254 Mesaj
      06 Şubat 2012 18:07:49 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: DDRll

Sorun ram mi sadece?

Hocam yukarıda yazdım , şuan ram ekletirim istersem ama serverda oynuyorsan lag olmadığını anlarsın , gece yedek alıyorum saat 2-3 gibi ondan sonra rahat 12 saat restartsız gidiyor ve yine lag olmuyor , o 12 saatten sonra tek restartta yine ferahlıyor , ram ekletmek sadece bu durumu düzeltir ki gereksiz yani , kapasite artmasını da istiyor herkes ama yukardaki gibi tekrar sebebi belli.

Ekleme : Nick mesaj uyumu demezsem içimde kalır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HonanımDaber -- 6 Şubat 2012; 18:11:54 >

• Binbaşı
      1607 Mesaj
      06 Şubat 2012 18:14:53
      quote:

Alıntıları Göster

Hocam yukarıda yazdım , şuan ram ekletirim istersem ama serverda oynuyorsan lag olmadığını anlarsın , gece yedek alıyorum saat 2-3 gibi ondan sonra rahat 12 saat restartsız gidiyor ve yine lag olmuyor , o 12 saatten sonra tek restartta yine ferahlıyor , ram ekletmek sadece bu durumu düzeltir ki gereksiz yani , kapasite artmasını da istiyor herkes ama yukardaki gibi tekrar sebebi belli.

Ekleme : Nick mesaj uyumu demezsem içimde kalır.

Centos kullanmıyormu sizin makine?

Reklamlar
ses yalıtım malzemeleri
SEO
modasor
izmir havalimanı transfer
ses yalıtımı
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHSQLZ
1,033
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.