Şimdi Ara

@ PrometiusCraft - mc.prometiuscraft.com @ (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
306
Cevap
3
Favori
26.424
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: By_KeReMM

quote:

Orijinalden alıntı: HonanımDaber

quote:

Orijinalden alıntı: DDRll

Sorun ram mi sadece?

Hocam yukarıda yazdım , şuan ram ekletirim istersem ama serverda oynuyorsan lag olmadığını anlarsın , gece yedek alıyorum saat 2-3 gibi ondan sonra rahat 12 saat restartsız gidiyor ve yine lag olmuyor , o 12 saatten sonra tek restartta yine ferahlıyor , ram ekletmek sadece bu durumu düzeltir ki gereksiz yani , kapasite artmasını da istiyor herkes ama yukardaki gibi tekrar sebebi belli.

Ekleme : Nick mesaj uyumu demezsem içimde kalır.

Centos kullanmıyormu sizin makine?

pm den görüşebilirmiyiz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi By_KeReMM -- 6 Şubat 2012; 18:16:57 >

• Gerçekten güzel server arkadaşlar.Girin bir deneyin derim. Alışamassanız, oyuna yeni başladığınızı ve oyunu öğretecek bir faction aradığınızı söylerseniz sizi faction' una alan olacaktır elbet... Factiona girince çok daha eğlenceli oluyor oyun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Parakeet

Gerçekten güzel server arkadaşlar.Girin bir deneyin derim. Alışamassanız, oyuna yeni başladığınızı ve oyunu öğretecek bir faction aradığınızı söylerseniz sizi faction' una alan olacaktır elbet... Factiona girince çok daha eğlenceli oluyor oyun.

Factiona girincede rahat olamiyosun ama. Coluk cocuk rahat durmuyo. Ormanda bos arazi ararken veletin biri geldi yanima bana bisey yaz dedi bende selam yazdim tabi ismimin yaninda factionum gorundu benim factionu dusman ilan etti ve öldürdü beni sonrada esyalarimi calip ateskes yapti. Sonrada ustune paso dalga gecti.
  • Bulusun Ypacak Bişi Kalmazsa Katılırım
  • windows servera boşu boşuna okdr para ödüyorsunuz hiç deymez...
  • oyunu nasıl indiricem varsa indirme linki pm den atarmısın hocam
  • Sorunsuz bir versiyonunun linki bana da PM hocam
  • PM'ler atıldı up.
  • Heryerde ev var boş arazi nasıl bulabiliriz ?
  • CONNECTION LOST

END OF STREAM

hatısı alıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: İconic

Heryerde ev var boş arazi nasıl bulabiliriz ?

Para kazanıp 10 bin akçeye birlik kurup bir alanı claimleyebilirsiniz yada warpları gezerek ordan doğru uzaklara yürüyüp alan bulabilirsiniz.

quote:

Orijinalden alıntı: SeçmeceKarpuz

CONNECTION LOST

END OF STREAM

hatısı alıyorum

http://www.google.com.tr/#sclient=psy-ab&hl=tr&site=&source=hp&q=end+of+stream&pbx=1&oq=end+of+stream&aq=f&aqi=g4&aql=&gs_sm=3&gs_upl=3361l5544l0l5708l15l12l2l1l2l0l256l1989l0.7.3l13l0&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.r_cp.,cf.osb&fp=e65aba4e8d1ab2ad&biw=1360&bih=705

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HonanımDaber -- 10 Şubat 2012; 10:10:33 >

• bişeyi yanlışmı anladım? kale basmak filan? yani yaptığımız evlere girip saldırıp yağmalayabiliyorlarmı? bu arada bende gireceğim sv ye kaydolmam gerekiyormu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kangroo -- 10 Şubat 2012; 13:09:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kangroo

bişeyi yanlışmı anladım? kale basmak filan? yani yaptığımız evlere girip saldırıp yağmalayabiliyorlarmı? bu arada bende gireceğim sv ye kaydolmam gerekiyormu?

Girince /register şifren ile kayıt oluyosun sonraki girişlerde /login şifren ile giriyorsun.

Mesela birlik kurmak 10k akçe , claim başı da 1000 akçe , 10x10 bi yer claimledin ve evlerini tarlanı yaptın diyelim , sen 3 kişisin 6 kişi saldırdılar sana , 3ünüz de 2 şer kere öldünüz toplam 6 ölüm , ölüm başı 5 power gitti diyelim tam sayısını unuttum, 30 power gitti , saldıran ile savunan fact arasında 30 power fark var ve powerı düşen siz savunan olduğunuz için saldıran birlik claim yapar ve o birliğin alanı olur yani ya saldırı yiyince oyundan çıkıp gitmelerini beklemek yada savaşmak gerekiyor.

http://avianatr.com/showthread.php?tid=690

Burda yazıyor sistemin nasıl işlediği.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kangroo

bişeyi yanlışmı anladım? kale basmak filan? yani yaptığımız evlere girip saldırıp yağmalayabiliyorlarmı? bu arada bende gireceğim sv ye kaydolmam gerekiyormu?

Girince /register şifren ile kayıt oluyosun sonraki girişlerde /login şifren ile giriyorsun.

Mesela birlik kurmak 10k akçe , claim başı da 1000 akçe , 10x10 bi yer claimledin ve evlerini tarlanı yaptın diyelim , sen 3 kişisin 6 kişi saldırdılar sana , 3ünüz de 2 şer kere öldünüz toplam 6 ölüm , ölüm başı 5 power gitti diyelim tam sayısını unuttum, 30 power gitti , saldıran ile savunan fact arasında 30 power fark var ve powerı düşen siz savunan olduğunuz için saldıran birlik claim yapar ve o birliğin alanı olur yani ya saldırı yiyince oyundan çıkıp gitmelerini beklemek yada savaşmak gerekiyor.

http://avianatr.com/showthread.php?tid=690

Burda yazıyor sistemin nasıl işlediği.

mesela ben savaşmak istemiyorsam?

• oyunda girer girmez dolaşırken bi deliğe düştüm düğtüğüm yerde ışınlanma yasak block kırma yasak kaldım öyle yazdıklarımıda kimse görmüyor ne biçim server bu böyle ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: med_cezir197

oyunda girer girmez dolaşırken bi deliğe düştüm düğtüğüm yerde ışınlanma yasak block kırma yasak kaldım öyle yazdıklarımıda kimse görmüyor ne biçim server bu böyle ?

/spawn komutu en bastaki yere yolalr seni oyunda kangroo beniim nik :D
  • quote:

oyunda girer girmez dolaşırken bi deliğe düştüm düğtüğüm yerde ışınlanma yasak block kırma yasak kaldım öyle yazdıklarımıda kimse görmüyor ne biçim server bu böyle ?

Tebrikler bu tür mesajı konuya yazan 3513515. kişi oldunuz , server SURVIVAL değil PvP ayarları , faction ayarları en ufak ayrıntılar düşünerek hazırlanmış bir serverda çukura düştüm nasıl server bilmem ne yazmadan önce bir emeğe saygın olsun , gavur serverı değil orası senin forumunun serverı çukura düştüysen bi moda söylersin düştüm bi kill çek diye çeker çıkarsın , artık rehberin başına faction bilmeyenler konuda isyan etmesin mi yazsam ne yapsam hergün bu tür mesajlardan bıktım.

@kangroo

Birlik saldırdığında savaşmamanın tek yolu oyundan çıkmak ve gitmelerini beklemek.Ama birliğin büyüdü mesela 6-7 kişi online sen çıkıyoruz dedin 5 kişi çıktı 2 kişi cüneyt arkınlık yaparsa yine powerın düşer yani , tek sen olursan birlikte savaş açısından rahat edersin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HonanımDaber -- 10 Şubat 2012; 14:40:32 >

• quote:

quote:

Tebrikler bu tür mesajı konuya yazan 3513515. kişi oldunuz , server SURVIVAL değil PvP ayarları , faction ayarları en ufak ayrıntılar düşünerek hazırlanmış bir serverda çukura düştüm nasıl server bilmem ne yazmadan önce bir emeğe saygın olsun , gavur serverı değil orası senin forumunun serverı çukura düştüysen bi moda söylersin düştüm bi kill çek diye çeker çıkarsın , artık rehberin başına faction bilmeyenler konuda isyan etmesin mi yazsam ne yapsam hergün bu tür mesajlardan bıktım.

@kangroo

Birlik saldırdığında savaşmamanın tek yolu oyundan çıkmak ve gitmelerini beklemek.Ama birliğin büyüdü mesela 6-7 kişi online sen çıkıyoruz dedin 5 kişi çıktı 2 kişi cüneyt arkınlık yaparsa yine powerın düşer yani , tek sen olursan birlikte savaş açısından rahat edersin.

bişey sorcam saçma bir soru ama sv de ismimin önünde neden L harfi var ve yazdıklarımı başkaları göremiyormu öyle olunca?

• quote:

quote:

@kangroo

beceremiyorsan bırakacaksın. böyle azarlamakla hiç bir yerine saygı kazanamazsın 10 dk boyunca 30 kişiden yardım istedim kimse z*klemedi. forumunuzada konu açtım silinmiş. emeğinize filanda saygım yok ne emeğinden bahsediyorsun cracked offline server açmışsınız cracklı minecraft dağıtıyorsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RISC64 -- 11 Şubat 2012; 16:30:26 >

• Ben oyunu biliyorum Sp'de baya oynadım ama online nasıl olcak bilmiyorum pm atarsan sevinirim.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.