Şimdi Ara

@ PrometiusCraft - mc.prometiuscraft.com @ (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
307
Cevap
3
Favori
26.423
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: [__Zahid__]

tarla işini nasıl çözücez. mahsülün başında beklemekten bıktım 2-3 tane tarlam var bi halta yaramıyo. hangisine gidersem orda karpuz çıkıyo sadece. bence tarla9 u açında orda alalımda çıksın tarla.

bide ben ormanda spawn yerine çok yakın 15x16 arazi buldum claimsiz. 18k verip claim edebilirmiyim.

10x10 veya 20x20 alabilirsin.

VIP üyelerimiz 10 oldu şuanda , yarın şerefine güzel bi event yapcam.
  • Burada yeni başlayanlar veya önceden başlayıpta kasamayanlar olarak yeni bir faction oluşturalım.
    İletişim için pm
    Oyun nickim:DH_Hidden
  • hep öle olur ztn sn hiç online oyun oynamadınmmı :D
  • ya arkadaş iyi hoş söledikleriniç çok gzl server fln iyi müthiş die ama kimse oyunun linki atmamaış biri bana yardım etsin

• Oyunda çok çok çok çok çok LAG var bir çözüm pir çözüm lütfen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NK_Ultra -- 27 Ocak 2012; 20:49:16 >
  • HonanımDaber kardeş ben sizin serverda bayadır oynuyorum acaba ben yeraltına kendime sığınak yapsam orası kaybolurmu bide oraya chest koysam chestin içindeki eşyalarda kaybolurmu
  • Mesajımı sildirmiş eddoras Şu laga bir çare bul cidden sabahlamaktan bıktım bugün 3 user vardi sabah 5.30 gibi baya lagsiz ve güzeldi yani keşke hep öle olabilse.
  • CONNECTION LOST

END OF STREAM

Bu hatayı alıyorum honanımdaber ne yapmam lazım sw ye girebilmek için???
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dama Tahtası

CONNECTION LOST

END OF STREAM

Bilmyorum bi google dan bakarsan belki vardır çözümü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HonanımDaber

quote:

CONNECTION LOST

END OF STREAM

Bilmyorum bi google dan bakarsan belki vardır çözümü.

baktım zaten ama çözümü yok diyolar
  • PM
  • server linkini biri pmliyebilirmi
  • Pm'ler atıldı , up..

Avianatr.com
  • Dolu diyor.
  • quote:

Pm'ler atıldı , up..

Avianatr.com

servera girmek saçma geldi bana. Hiç bir yeri kazamıyorum. odun kesemiyorum. Her yeri birileri almış. Gidiyorum gidiyorum ama boş bir yer bulamıyorum. Para var galiba oyunda . para nasıl kazanılır? arazi nasıl alınır?
  • quote:

quote:

Pm'ler atıldı , up..

Avianatr.com

servera girmek saçma geldi bana. Hiç bir yeri kazamıyorum. odun kesemiyorum. Her yeri birileri almış. Gidiyorum gidiyorum ama boş bir yer bulamıyorum. Para var galiba oyunda . para nasıl kazanılır? arazi nasıl alınır?

Hocam diyorum işte /warp orman yapınca oralar hep birliklere ait olduğundan çok uzak mesafelere gitmeniz lazım birliksiz bölgeleri bulmak için yada spawndaki warpları gezerek oralarda arayacaksınız.

/warp yardim yaparak nasil birlik kuracağınızı , öğrenebilirsiniz , tekrar ediyorum server Survival değil , birliklerin kaleleri var tarlalarını evlerini vs. oralara yapıyorlar , avianatr.com duyurular bölümünde faction sisteminin nasıl işlediği anlatılıyor , rehber bölümünde nasıl para kazanabileceğiniz anlatılıyor , faction oynamayanlar bence saçma diyip çıkmasınlar çünkü hiç oynamayıp sonradan alışanlar bırakamıyor , birlikler arası savaşlar , kale basmalar vs.

• quote:

quote:

quote:

Pm'ler atıldı , up..

Avianatr.com

Hocam diyorum işte /warp orman yapınca oralar hep birliklere ait olduğundan çok uzak mesafelere gitmeniz lazım birliksiz bölgeleri bulmak için yada spawndaki warpları gezerek oralarda arayacaksınız.

/warp yardim yaparak nasil birlik kuracağınızı , öğrenebilirsiniz , tekrar ediyorum server Survival değil , birliklerin kaleleri var tarlalarını evlerini vs. oralara yapıyorlar , avianatr.com duyurular bölümünde faction sisteminin nasıl işlediği anlatılıyor , rehber bölümünde nasıl para kazanabileceğiniz anlatılıyor , faction oynamayanlar bence saçma diyip çıkmasınlar çünkü hiç oynamayıp sonradan alışanlar bırakamıyor , birlikler arası savaşlar , kale basmalar vs.

şu rehberin linkini atabilir misin ben bulamadım da

edit: /warp orman yaptım ama yine hiç bir şeyi kazamıyorum veya kesemiyorum. oralara da yerleşmişler. Kendime silah yapamıyorum. daha kazmam bile yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VagueMan -- 1 Şubat 2012; 16:11:26 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Pm'ler atıldı , up..

Avianatr.com

şu rehberin linkini atabilir misin ben bulamadım da

edit: /warp orman yaptım ama yine hiç bir şeyi kazamıyorum veya kesemiyorum. oralara da yerleşmişler. Kendime silah yapamıyorum. daha kazmam bile yok

Rehber bölümü ;

http://avianatr.com/forumdisplay.php?fid=6

Genel rehber ;

http://avianatr.com/showthread.php?tid=678

Ben mi anlatamıyorum , warp orman yapınca kazamamanız normal faction olayı yüzünden , kazıcı mesleği geliştirmek için spawnda yazan /jobs join kazici yapip /warp kazialani na giderek kazabilirsiniz , illa maden kazmam lazım ormanda yapamıyorum diyorsanız bir birliğe girmeniz gerek başına ünlem koyduktan sonra birlik aranıyor şeklinde yazarsanız alım yapan birliklerden biri alacaktır sizi.

• sw guzel fakat lockette yerine lwc kullanmanii oneririm.onceden soylediklerim icin uzgunum biraz alisnca guzel oluyor.fakatsakincasi yoksa pluginleri ogrenebilirmiyim hee birde sw70 kiilige dusuruldu artik giremiyorum birde oyundaki nickin ne

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.