Şimdi Ara

Promacto PRO X09,X10,X11,X12 ve X14 (165. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.347
Cevap
53
Favori
177.610
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 163164165166167
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tabiki ederim harika bir cihazdir ancak pahalı geldi bana artik ben de lg pw1500 modeli aldim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ORIDION kullanıcısına yanıt
    Bu cihaz smart sınıfı bir cihaz. Yanlış anlamanızı istemem ama X15'in sahip olduğu özelliklere göre fiyatının makul olduğunu düşünüyorum. Bu cihazın dörtte bir özelliği olmayan cihazlar bile sadece aynı çözünürlükte olmaları söz konusuyken 2500- 3000 TL aralığında satılıyor. Bu cihaz şimdi baktım Hepsi Buradada 3.875 TL ye satılıyor.
    Cep telefonu- masa üstü PC- tabletlerden kablosuz görüntü aktarabilen, kablolu kablosuz internete bağlanabilen, dahili bataryalı, dahili hafızalı, 1.2 mercekli, aktif 3D özellikli, dijital ayar, vb. Daha bir sürü özelliği bulunan bu cihazın üstünde acaba meşhur markalardan birinin adı yazsaydı, acaba kaç paraya satılırdı ?
    Bu arada bu cihaz bazı meşhur markalarda olduğu gibi Lambaya 3 yada 6 ay değil 2 yıl garanti veriyor.

• Promacto x9 cihazını salonda yemek masasının üzerine kurduğum tripodla izliyorum. daha önce mesajlarımda fluluk oluştuğu hakkında yazmıştım. son bir haftadır şunu farkettim. filmi izlemeye başlamadan 15 dakika önce cihazı açıyorum. baya bir flu ekran çıkıyor. fakat 15 dakikadan sonra hiç bir şekilde dokunmadığım halde o fluluk kendiliğinden geçip gayet net bir hale geliyor. daha önce cihazı açar açmaz lens ayarını yapıyordum. demek ki 15 dakika önceden açınca kendiliğinden net hale geliyor. bilgi olsun diye yazayım dedim.
  • arkadaşlar promacto x14 ikinci el 1900 tl ye alabiliyorum.Buna alternatif olarak ikinci el LG pw1500 modelini 1700 tl ye alabiliyorum .Sizden ricam hangisini almam konusunda tavsiyede bulunmanız.
  • akadiro A kullanıcısına yanıt
    Promacto pro x15 cihaz sahibiyim. Özellik bakımından pro x14 ile yakın pro x15 modeli. Lg pw1500 ise yakın bir tanıdığımda var. Her iki cihazın ansi lumen değeri 1500 yazmasına rağmen LG biraz daha fazla ışık veriyor ve çok daha az sesli çalışıyor. Promacto'nun standard güç seçeneğindeyken çıkardığı ses rahatsız edici. ECO'ya aldığın zaman azalıyor. Bununla birlikte promacto'nun marifetleri biraz daha fazla. Android işletim sistemi kablosuz klavye mouse bağlama. Netflix android markette yok fakat kendi sitesinden indirip kurabiliyorsun. HDMI üzerinden başka bir cihaz bağlamaya gerek kalmıyor. Cihazdaki android performansı çok iyi değil biraz yavaş kaçıyor. Ama yinede işini görür. Bunun dışında telefonundan veya bilgisayarından promactoyu kontrol edebilirsin. Bir de dahili bataryası var promacto'nun. 1-2 saatlik sizi fişe takılı değilken idare edebilir.

Promacto'nun lamba garantisi 2 sene diğer cihazın 6 ay olması lazım. Led lambalar olduğu için uzun süre gidebiliyor fakat arıza yaptıkları zaman bütçeyi zorlayabiliyor.

• burri B kullanıcısına yanıt
    İlginiz için çok teşekkür ederim.İki cihaz arasında görüntü kalitesi olarak kıyaslama yapabildiniz mi? Netlik ,keskinlik,renklerin canlılığı kontrastı gibi

• Promacto x12 Modelini Şans Eseri letgo sitesinde gördüm Aldım.Alma Sebebim Tamamen Yokluktan Mecburiydi Çünki Elimdeki 4500Tlye Aldığım Lg Pf1500G
    Modeli Büyük Bir hayal kırıklığı Yaşattı 2.Senesi Dmd Chip Arızalanmaya Başladı Görüntünün Her Tarafı Beyaz Noktalarla Doldu Çeyrek fiyatına O Şekilde Sattım..Metro Exodus Oyununu Oynamak İçinde İdarelş Bir Projektör Arıyordum Tabii led Olması Gerekliydi..Hiç Araştırmadım Şansa Buldum Ve Aldım...Projektörü İlk Kurduğumda Açıkcası Böyle bir Işık Gücü Ve Çözünürlük Beklemiyordum Büyük Paralar verdiğim Lg Markasının Nasıl Bizi Yediğine Şahit Oldum..Promactodan Kumandası Haricinde Herşeyinden Memnunum Kumandası Çok Uzaktan İşe Yaramıyor Biraz Cihazın Dibine girmek Lazım..Sanırım Cihazın Tek eksiğide Bu...

Yıllardır Projektörlerle uğraşırım Lgnin Yaklaşık 5 Modelini Bizzat Kullandım Çok Büyük Paralar Verdim Gerçekten Yazık Bize.. Sizede Tavsiyem x12 x14 x15 Modellerinden Birini Alın Ve Rahat Edin

• akadiro A kullanıcısına yanıt
    Geç gördüm kusura bakmayın. İki cihazında çözünürlük aynı diye biliyorum. Renk vs karşılaştırmasına çok dikkat edemedim. Sadece gün ışığında LG biraz daha iyi izlenebiliyor. Işık değerleri aynı güya ama nedense bana daha iyi geldi.
  • muratkurt677 kullanıcısına yanıt
    Android telefonun varsa ushare uygulamasıyla uzaktan kontrol edebilliyorsun promactoyu ama pro x12'de var mı emin değilim. 15 te ben kullanıyorum baya işimi görüyor.
  • Beyler selam, x15 cihazı hepsburdadan 3875 tl ye almayı düşünüyorum. Amaç loş - karanlık ışıkta film izlemek ve playstation4 de genelde fifa19 oynamak. Film konusunda kafamda pek soru işareti yok ama oyun konusunda gecikme yaşanabilir mi? Oyun oynayan arkadaşlar cevap verirse siparişi direk geçiyorum? Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: maybe22days

Beyler selam, x15 cihazı hepsburdadan 3875 tl ye almayı düşünüyorum. Amaç loş - karanlık ışıkta film izlemek ve playstation4 de genelde fifa19 oynamak. Film konusunda kafamda pek soru işareti yok ama oyun konusunda gecikme yaşanabilir mi? Oyun oynayan arkadaşlar cevap verirse siparişi direk geçiyorum? Teşekkürler
    3670tl
    https://www.istanbulbilisim.com/promacto-pro-x15-android-led-mini-akilli-projeksiyon-cihazi-fiyati-253349.html?ref=akakce&v=1.78.7

Bu arada aşağıdakı urunde muhteşem
    http://sharafstore.com/urun/mi-laser-project-150/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ender -- 3 Mayıs 2019; 10:12:56 >

• maybe22days kullanıcısına yanıt
    Ben xbox ile birlikte kullanıyorum 1080p görüntü alıyorum gayet akıcı şekilde oyun oynuyorum. Karanlık ışıkta hiç bir problem yok.
  • Selam arkadaslar promacto x11 cihazini bgn ikinci el olarak aldim wifiye baglanmada sorun yasio acma kapama dugmesi aktive edemiyorum bu tarz sorun yasayan oldumu aranizda cozumu olan yada
    https://youtu.be/wRcPvGfmUic

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi io85200 -- 3 Ağustos 2019; 22:21:53 >
  • io85200 İ kullanıcısına yanıt
    Linki seyrettim cidden garip bir sorun. Umarım çözebilir siniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: io85200

Selam arkadaslar promacto x11 cihazini bgn ikinci el olarak aldim wifiye baglanmada sorun yasio acma kapama dugmesi aktive edemiyorum bu tarz sorun yasayan oldumu aranizda cozumu olan yada
    Fabrika ayarlarına döndürmeyi denedin mi?Bu da çözüm olmazsa belki uyumlu harici Wifi modül takılabilir.
  • quote:

Selam arkadaslar promacto x11 cihazini bgn ikinci el olarak aldim wifiye baglanmada sorun yasio acma kapama dugmesi aktive edemiyorum bu tarz sorun yasayan oldumu aranizda cozumu olan yada
    Cihazı kaça aldın ?
  • merhaba;

x11 ve üzeri cihaz arıyorum satmayı düşünen var ise lütfen iletişime geçsin.
  • quote:

Ben de wifi de sorun yaşıyorum. Telefonla 40mbps ölçtüğüm hızı cihaz 1 mbps olarak görüyor. Harici wifi dongle takılaliyor mu acaba bu cihaza?

• Arkadaşlar merhaba. X15 cihazım var ve çok memnunum. İnternetten indirdiğim half sbs 3D filmleri gayet iyi izleyebiliyorum. Ama blu-ray player dan orjinal 3D filmleri veya internetten indirdiğim Bluray Disc .iso uzantılı filmleri açamıyorum. bunları oynatmıyor. promacto ile orjinal 3D film izleyen arkadaş varmı. bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.
  • mrb arkadaşlar,

promacto x10 ve üzeri cihaz arıyorum,

makul fiyata satmak isteyen var mı ?
  • 
Sayfa: önceki 163164165166167
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.