Şimdi Ara

PROJEKSİYONA HOPARLÖR BAĞLAMAK (YARDIM)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
10
Cevap
0
Favori
5.138
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Lg pw600g projeksiyonum var . Hoparlor takinca ses çok az geliyor nasıl yapmak lazım yardımcı olurmusunuz? Doğrudan hoparlor jackini takiyorum ve ses az geliyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• hoparlör ile projeksiyonun stereo çıkışı arasında bir amfi olması gerekiyor.
    amfiniz varmı?
  • aktif hoparlör takmalısınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: aticus3

aktif hoparlör takmalısınız

Bende katılıyorum, aktif hoparlör işinizi çözecek. Evde kullanım için tasarlanmış aktif hoparlörler olan bir tane soundbar ile bu işi çözebilirsiniz.
  • Konusu gelmişken ben de sormak isterim.

Şu an bir projeksiyon ve soundbar almak istiyorum. Eğer laptoptan bir film izlemek istesem bu 3lü arasındaki iletişimde problem olur mu? Projeksiyonu laptop'a laptop sesini de soundbara mı vermek lazım. projeksiyonla soundbar direk konuşabilir mi?

Yardımcı olursanız sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: UçanPırasa

Konusu gelmişken ben de sormak isterim.

Şu an bir projeksiyon ve soundbar almak istiyorum. Eğer laptoptan bir film izlemek istesem bu 3lü arasındaki iletişimde problem olur mu? Projeksiyonu laptop'a laptop sesini de soundbara mı vermek lazım. projeksiyonla soundbar direk konuşabilir mi?

Her ikisinde yapabilirsin ister laptoba bağla soundbar ı ister projeksiyona bağla aynı şey olur bu arada soundbar fikri güzelmiş ben de düşünebilirim :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OCA

quote:

Orijinalden alıntı: UçanPırasa

Konusu gelmişken ben de sormak isterim.

Her ikisinde yapabilirsin ister laptoba bağla soundbar ı ister projeksiyona bağla aynı şey olur bu arada soundbar fikri güzelmiş ben de düşünebilirim :)

Aynen katılıyorum,
    Soundbarı ister dizüstü bilgisayarınıza isterseniz de projeksiyon cihazına bağlayarak ses alabilirsiniz.
    Ek olarak tavsiyem hangisine bağlantı yaptığınızda daha kısa kablo kullanacaksanız onu tercih edin. Analog sinyal kablolarında mesafe arttıkça parazitlenme oluşma ihtimali artacaktır.

• Merhaba,

Bende 1 adet LG Projeksiyon ve 1 adet de LG sound bar var, Laptopla Projeksiyonu HDMI ile bağlıyorum, Projeksiyon ile de LG Soundbarı optic kablo üzerinden bağlıyorum, 25 m2 oda için çok ideal bir deneyim. 40 m2 salon için ise soundbar biraz düşük kalıyor.

Projeksiyon: LG PF1000UT
    Soundbar : LG SH7

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Furkanpam -- 8 Haziran 2017; 15:59:10 >
  • Furkanpam kullanıcısına yanıt
    Merhaba;

Pf1000ut 'den memnun musunuz? Teşekkürler,

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.