Şimdi Ara

projeksiyon tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
1
Favori
1.037
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar ofiste kullanmak üzere 600-800 tl arası bi projeksiyon bakıyorum. vatanın %25 indiriminden alıcam.

• arkadaşlar tavsiyelerinizi bekliyorum.....
  • optoma es550 var, özellikleri çok iyi nakit fiyatı 730 tl...
  • vatan dan alıcam . o yüzden vatanın stoklarında olan modellerinden olursa sevinirim

• teknik olarak karşılaştırıldığında x110p en iyisi gibi duruyor...

vatanın %25 indirimi en uygunu olacaktır...

buraya da bakabilirsin..

http://www.ucuzu.com/projektor-c88/acer/x110p-p47090835/
  • acerin diğerlerinden artısı nedir?
  • acer olması ve diğerlerine göre kontrast lamba ömrü değerleri daha iyi...
  • merhaba arkadaşlar,
    biz 5 m. çapında ve 3 m. yüksekliğinde kubbe şeklinde bir planetaryum çadırında okullarda film gösterisi yapacağız. bunun için en ideal projektör önerileriniz ne olur? çadır, blackout denen ışık geçirmez kumaştan imal edilmiş. çözünürlük 1920*1080 olacak. kafamızı karıştıran bu ansi lümen ve kontrast olayı.. görüntünün ve renklerin çok net olmasını istiyoruz. bu durumda ansi lümen mi yüksek olmalı kontrast mı? ya da her ikisi de mi? bir de görüntü ve renklerin canlılığı ve netliği açısından LCD mi yoksa DLP mi olmalı? bu konularda projektörler konusunda uzman arkadaşların önerilerine ve yönlendirmelerine ihtiyacımız var. bütçemiz 4000-5000 TL aralığında.. yardımlarınız için teşekkür ediyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: zemberek1

merhaba arkadaşlar,
    biz 5 m. çapında ve 3 m. yüksekliğinde kubbe şeklinde bir planetaryum çadırında okullarda film gösterisi yapacağız. bunun için en ideal projektör önerileriniz ne olur? çadır, blackout denen ışık geçirmez kumaştan imal edilmiş. çözünürlük 1920*1080 olacak. kafamızı karıştıran bu ansi lümen ve kontrast olayı.. görüntünün ve renklerin çok net olmasını istiyoruz. bu durumda ansi lümen mi yüksek olmalı kontrast mı? ya da her ikisi de mi? bir de görüntü ve renklerin canlılığı ve netliği açısından LCD mi yoksa DLP mi olmalı? bu konularda projektörler konusunda uzman arkadaşların önerilerine ve yönlendirmelerine ihtiyacımız var. bütçemiz 4000-5000 TL aralığında.. yardımlarınız için teşekkür ediyorum...

dostum dell 7700 senin işini görecek en güzel cihaz bana göre mayısın ilk haftasında türkiyede olacak diye biliyorum... 5000 ansilümen ışık gücü 2700:1 kontrast oranı var...

• quote:

Orijinalden alıntı: gozluk3d

quote:

Orijinalden alıntı: zemberek1

merhaba arkadaşlar,

dostum dell 7700 senin işini görecek en güzel cihaz bana göre mayısın ilk haftasında türkiyede olacak diye biliyorum... 5000 ansilümen ışık gücü 2700:1 kontrast oranı var...

gozluk3d, öncelikle teşekkür ediyorum. önerdiğin cihazda kontrast oranı 2700:1 .. epson tw9000 nasıl acaba? kontrast 200.000:1, panasonic AE7000 kontrast oranı 300.000:1 ... yukarıda bahsettiğim bizim yapacağımız iş için kontrast oranı önemli değil mi acaba? ansilümen daha mı önemli? bir de kontrast oranı birinde 300.000:1 iken diğerinde 2700:1, bu kadar fark neden kaynaklanıyor ve normal mi?.. teşekkür ediyorum..

• quote:

Orijinalden alıntı: mimar007

arkadaşlar ofiste kullanmak üzere 600-800 tl arası bi projeksiyon bakıyorum. vatanın %25 indiriminden alıcam.

Al git hocam on numarahttp://www.hizlial.com/elektronik/projeksiyon-cihazlari-ve-aksesuarlari/acer-x110p-2700-ansilumen-svga-800-x-600-projeksiyon-cihazi_05.009.1177.0001.htm hemde %20 indirimli şuan

• quote:

Orijinalden alıntı: spawn1990

quote:

arkadaşlar ofiste kullanmak üzere 600-800 tl arası bi projeksiyon bakıyorum. vatanın %25 indiriminden alıcam.

Al git hocam on numarahttp://www.hizlial.com/elektronik/projeksiyon-cihazlari-ve-aksesuarlari/acer-x110p-2700-ansilumen-svga-800-x-600-projeksiyon-cihazi_05.009.1177.0001.htm hemde %20 indirimli şuan

bende bunu düşünüyorum şuan aslında. siz kullandınız mı?

• Hocam bende yok fakat arkadaşta var geçen evinde izleleme fırsatım oldu gerçekten güzel makine tavsiye ederim... Zaten kolay kolayda bozulmazlar, projeksiyonların saat olayları var örnek veriyorum 6 bin saati doldurunca ömrü bitiyor bunun gibi onuda zaten dolduramazsın kolay kolay için ferah olsun.
  • quote:

Hocam bende yok fakat arkadaşta var geçen evinde izleleme fırsatım oldu gerçekten güzel makine tavsiye ederim... Zaten kolay kolayda bozulmazlar, projeksiyonların saat olayları var örnek veriyorum 6 bin saati doldurunca ömrü bitiyor bunun gibi onuda zaten dolduramazsın kolay kolay için ferah olsun.

lamba süresinin dolmasından korkmuyorum
    ben bu projeksiyonu ofiste kullanıcam. yani biraz aydınlık bi ortam. net görüntü alabilrimiyim diye tereddütlerim var

• quote:

quote:

Hocam bende yok fakat arkadaşta var geçen evinde izleleme fırsatım oldu gerçekten güzel makine tavsiye ederim... Zaten kolay kolayda bozulmazlar, projeksiyonların saat olayları var örnek veriyorum 6 bin saati doldurunca ömrü bitiyor bunun gibi onuda zaten dolduramazsın kolay kolay için ferah olsun.

lamba süresinin dolmasından korkmuyorum
    ben bu projeksiyonu ofiste kullanıcam. yani biraz aydınlık bi ortam. net görüntü alabilrimiyim diye tereddütlerim var

Hocam onu en iyi işin ehlinden öğrenebilirsin..

• Epson 8700ub satıyorum temiz ürün ilgilenirseniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: llcoolboss

Epson 8700ub satıyorum temiz ürün ilgilenirseniz.

limitim çok fazla yüksek değil. sizin düşündüğünüz fiyat nedir?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.