Şimdi Ara

Project Zomboid (Erken Erişim) [ANA KONU] (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
311
Cevap
16
Favori
23.652
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam bende aynı hatayı yapıp bulamamıştım ama arama kısmına translate diye aratırsanız klasör çıkıyor oradan ANSI yapın
  • quote:

Orijinalden alıntı: _otay_

Hocam bende aynı hatayı yapıp bulamamıştım ama arama kısmına translate diye aratırsanız klasör çıkıyor oradan ANSI yapın

:D :D :D :D harbi öyleymiş :D teşekkürler
  • boogiee90 kullanıcısına yanıt
    Ne demek bende aylarca bulamadım.
  • Oyunu aktif olarak oynayanlar bana bi mesaj atar mısınız?
  • Evet arkadaşlar, uzun bir çalışmanın ardından deniz kenarında sessiz sakin bir kasabadaki eve yerleştim. Yaklaşık 3 aydır hayattayım. Yemeğimi balık tutarak sağlıyorum. Yine içeceğim suyu da nehirden aldığım suyu kaynatarak içiyorum. Yakacak sıkıntısı yok arada bir zombiler geliyor onların elbiselerini alıp yakıyorum, zaten etrafım ağaçlarla çevrili yakacak sıkıntısı yok.

Yoldayken bir sağlık ocağına girmiştim, tıbbı malzelemerim de bolca var. Silahlarımı da tamir edecek malzemelere sahibim. Şimdilik tek sıkıntım çakmak bulmak. Elimdeki çakmağın gazı yavaş yavaş bitiyor. Ateş yakmak için yenisine ihtiyacım olacak. Bir de daha Ekim ayındayız donuyorum. Evim kapalı, kazak da giydim. Ama hala üşüyor. Daha Ekimde böyleyse Ocak, Şubat geldiğinde evden dışarı çıkamam galiba.

Zorluk seviyesi şöyle:
    Değerli eşya bulma sıklığı: Nadir
    Zombilerin hızı: Adım atabilir, koşamaz.
    Zombilerin gücü: Güçsüz.

Project Zomboid (Erken Erişim) [ANA KONU] Project Zomboid (Erken Erişim) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-63DBB8E76 -- 16 Nisan 2015; 18:06:26 >

• Beyler orjinal oyunu en ucuz kaç tl ye bulabilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: OzguR1992

Beyler orjinal oyunu en ucuz kaç tl ye bulabilirim

Steam'dan indirime girmesini bekle, zaten fazla yüksek bir maliyeti yok. Ama indirimi çok yapmazlar çünkü oyun erken erişim ve yapımcıların gerçekten paraya ihtiyacı var.
  • 6-7 lira olursa alabilirim belki :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: OzguR1992

6-7 lira olursa alabilirim belki :)

üstüne de tereyağlı iskender ?
  • bobafett kullanıcısına yanıt
    Kuyruk Yağı Eklersen Seve Seve Yerim.Yanınada Coca Cola ne gider biliyor musun of canım çekti şimdi
  • Oyunu geliştiriyor mu yapımcılar? =)
  • arkadaşalr oyun şuan indirimde 14 tl multi oynamak isteyenler schutzstaffel officer i eklesinler yada özel pm atsınlar ben eklerim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ictopbasli

Evet arkadaşlar, uzun bir çalışmanın ardından deniz kenarında sessiz sakin bir kasabadaki eve yerleştim. Yaklaşık 3 aydır hayattayım. Yemeğimi balık tutarak sağlıyorum. Yine içeceğim suyu da nehirden aldığım suyu kaynatarak içiyorum. Yakacak sıkıntısı yok arada bir zombiler geliyor onların elbiselerini alıp yakıyorum, zaten etrafım ağaçlarla çevrili yakacak sıkıntısı yok.

Yoldayken bir sağlık ocağına girmiştim, tıbbı malzelemerim de bolca var. Silahlarımı da tamir edecek malzemelere sahibim. Şimdilik tek sıkıntım çakmak bulmak. Elimdeki çakmağın gazı yavaş yavaş bitiyor. Ateş yakmak için yenisine ihtiyacım olacak. Bir de daha Ekim ayındayız donuyorum. Evim kapalı, kazak da giydim. Ama hala üşüyor. Daha Ekimde böyleyse Ocak, Şubat geldiğinde evden dışarı çıkamam galiba.

Zorluk seviyesi şöyle:

Project Zomboid (Erken Erişim) [ANA KONU] Project Zomboid (Erken Erişim) [ANA KONU]

Dostum öyle bir yazmışsın ki baştan başlayasım geldi oyuna. Steam: Iron Manhttp://steamcommunity.com//profiles/76561198123374834/
    Ekler misin beraber gireriz?

• Ekledim dostum. Steam profilimhttp://steamcommunity.com//profiles/76561198123374834/ 108 saat oynamışlığım var
  • Oyundaki save sistemi nasıl işliyor?

Bir de öldüğümüzde en baştan mı başlıyoruz?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ictopbasli

Evet arkadaşlar, uzun bir çalışmanın ardından deniz kenarında sessiz sakin bir kasabadaki eve yerleştim. Yaklaşık 3 aydır hayattayım. Yemeğimi balık tutarak sağlıyorum. Yine içeceğim suyu da nehirden aldığım suyu kaynatarak içiyorum. Yakacak sıkıntısı yok arada bir zombiler geliyor onların elbiselerini alıp yakıyorum, zaten etrafım ağaçlarla çevrili yakacak sıkıntısı yok.

Zorluk seviyesi şöyle:

Dostum öyle bir yazmışsın ki baştan başlayasım geldi oyuna. Steam: Iron Manhttp://steamcommunity.com//profiles/76561198123374834/
    Ekler misin beraber gireriz?

Teşekkürler ekledim.

• S3thdrift kullanıcısına yanıt
    Anlık Save var dostum bi aralar görev yöneticisinden kapatınca save yapmıyordu ama düzelttiler onu ve bir zombi tarafından ısırılırsan ölümün kaçınılmaz yüksek yerden falan atllarsan ayağın kırılır, kırdığın pencereden girersen elin kesilebilir ve camları çıkarmak için cımbız lazım kısacası hayatımda gördüğüm en inanılmaz oyun aşık oldum
  • quote:

Anlık Save var dostum bi aralar görev yöneticisinden kapatınca save yapmıyordu ama düzelttiler onu ve bir zombi tarafından ısırılırsan ölümün kaçınılmaz yüksek yerden falan atllarsan ayağın kırılır, kırdığın pencereden girersen elin kesilebilir ve camları çıkarmak için cımbız lazım kısacası hayatımda gördüğüm en inanılmaz oyun aşık oldum

Öldük mü başa dönüyoruz yani?
  • quote:

Orijinalden alıntı: S3thdrift

quote:

E yani gerçek hayatta kaydettiğin yerden başlamıyorsun ya

• quote:

Orijinalden alıntı: S3thdrift

quote:

Bunun iyi yanı da var kötü yanı da. İyi yanı oyuna kendinizi kaptırıp karakterle bir oluyorsunuz. Daha dikkatli oynuyor daha mantıklı hareketler yapmaya çalışıyorsunuz. Bu da oyundan aldığınız zevki artırıyor. Kötü yanı ise o kadar emek verip iyi bir yere geldikten sonra köşeden çıkan bir zombi tarafından ısırılıp ölüme mahkum oluyorsunuz. İnsanın yeniden başlayası gelmiyor.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.