Şimdi Ara

Project Scorpio Hakkında

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
652
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar arkadaşlar ben konsol almayı düşünen birisiyim şimdi aklıma yatan bir XBOX one S var ama bir yandanda project scorpio çıkacak sizce bekleyeme değer mi? Çıkarsa ne zaman hangi ay çıkar ve fiyatı pahalı mı olur? Son olarak sormak istediğim soru 4K bir televizyonum yok o yüzden sadece one s işimi görür mü? Şimdiden çok teşekkürler.

• Bu saatten sonra XO almanın anlamı yok Ekim-Kasım gibi Scorpio çıkacak onu alıp bütün oyunları en iyi grafik kalitesinde oynayabilirsin. 4K tv şart değil ama olursa daha iyi olur tabii ki. Konsolun fiyatıda tahmini olarak 499$ olacak, 2 hafta sonra E3 var zaten tüm detayları orada açıklayacaklar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Project Scorpio -- 30 Mayıs 2017; 14:9:33 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Scorpio beklemeye değer, nitekim One S işini görür. Fiyat farkını düşünmeyeceksen bekle.

• Project Scorpio kullanıcısına yanıt
    399usd olarak çıksa direk önsipariş geçerim.ama 499 usd da scorpio için normal denilebilir.
  • yazın oynanacak hiç oyun yok. aaa oyunlar eylül sonu itibariyle çıkmaya başlıyor.bekleyip scorpio al. 1080p 60fps takıl.@A.K.A Deadshot

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neczer -- 30 Mayıs 2017; 20:53:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: neczer

399usd olarak çıksa direk önsipariş geçerim.ama 499 usd da scorpio için normal denilebilir.

399$ olmasına ihtimal vermiyorum %0

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

yazın oynanacak hiç oyun yok. aaa oyunlar eylül sonu itibariyle çıkmaya başlıyor.bekleyip scorpio al. 1080p 60fps takıl.@A.K.A Deadshot

Hocam öğrenciyim açıkcası eylül hiç işime gelmiyor ya yazın zaman geçirecek alete ihtiyacım var ama bir yandanda sabretmem mi gerekiyor diye düşünmüyor değilim...PS4 Slim veya XBOX One S'e yetiyor bütçem e One S mantıklı geldi Temmuzda çıksa hiç düşünmeden alackatım Project ama... Sizin tavsiyeleriniz nelerdir?
  • A.K.A Deadshot kullanıcısına yanıt
    o zaman eğer oynamadıysan ikinci el bi ps4 alıp exclusive oyunlarını oyna.satmak istersen çok az bi zararla satarsın ilerde scorpio alırsın.şu an piyasada oyun yok malesef x one alsan da duracak öyle. benim ps4 kaç aydır yatıyo yapcak bişey yok.
  • quote:

o zaman eğer oynamadıysan ikinci el bi ps4 alıp exclusive oyunlarını oyna.satmak istersen çok az bi zararla satarsın ilerde scorpio alırsın.şu an piyasada oyun yok malesef x one alsan da duracak öyle. benim ps4 kaç aydır yatıyo yapcak bişey yok.

Hocam ps4 slim sony eur garantili almayı planlıyorum gittigidiyordan vs. buradan alıp dediğiniz gibi eylülde satabilir değil mi? Alan çıkar, birde teknoloji işlerinde pek bir bilgim yok aldığım cihazı 3-4 ay sonra nerede satacağım?Son olarak da xbox one s daha mantıklı geliyor hocam oyunlarını project scorpio da oynatacak oradan maaliyet olarak avantajdayız ama şöyle bir sıkıntı var Türkiye'de XBOX One S'i satabilir miyim? Bütün sorularıma cevap verirseniz çok sevineceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A.K.A Deadshot -- 31 Mayıs 2017; 21:0:50 >
    sahibinden sitesine bak yada ikinci el başlığında bulabilirsin.elden al elden sat.en fazla 100tl zararın olur.oyunları da dijital al ucuz olur kardeşlik yöntemiyle. nelere dikkat etmen gerektiğini forumları kurcalayarak öğrenebilirsin.
  • quote:

sahibinden sitesine bak yada ikinci el başlığında bulabilirsin.elden al elden sat.en fazla 100tl zararın olur.oyunları da dijital al ucuz olur kardeşlik yöntemiyle. nelere dikkat etmen gerektiğini forumları kurcalayarak öğrenebilirsin.

Küçük bir şehirde yaşıyorum sizi de sıkmak istemiyorum sanaldan satmak benim açımdan daha iyi herhalde Türkiye'de XO S satın alan kullanıcılar fazlalık mıdır size göre? Yoksa XO S 2.el elimde kalabilir mi?
    Scorpio güçlü konsol ucuza falan satılmaz en az 2000tl. 2500 ü de bulur diye düşünüyorum. 4k tv lazım yoksa almanın bence anlamı yok

• Bende 4k tv olmadan scorpioyu mantıksız buluyorum.Ayrıca eğlenceni niye erteleyesin ? Henüz oyunlara tam hakim değilsin onun için oynanmamış her oyun yeni oyundur ve bir dünya oyun var çok para vermeden oyun oynayım diyosan xbox one s al ea access ve goldun verdiği oyunlar bile ilk etapta baya bi götürür

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4k tv olmasada scorpio daha iyi Fps ve detay verecek bence bekle alabilirsin..

• snakefatih kullanıcısına yanıt
    Kasıma kadar biriktiririm 2000 TL rahat mevzu o değl zaten.

• Hocam sen arkadaşlara bakma 4k cihazda 1080p oynamak da garip degilmi

Senin soruna felicek olursak yaz için sana en iyi pc gider

Her oyunu indirir oynarsın ha ben illa konsol alıcam diyorsanda bim sen git ps4 slim al 999 tl sonra az bi zararla satarsın 750 tl gibisinden ozamana kadar da türkçe dublaj oyunları bitirrsin ozamana kadarda bi 1,5 ay geçer 1,5 ayda

Ucuzından bi kaç oyun daha alırson gta5 filan sonrada zaten elinde gene üç beş kurış olur

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.