Şimdi Ara

Proje Ortağı Aranıyor.....

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
251
Cevap
0
Favori
7.133
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Çılgın , zaman ayırabilen, elektronik ,makine , buluş ilgisi olan proje ortağı arıyorum.(!!!!)

Belirli proje yok. O arkadaşla akla gelen her türlü buluş , proce , deney yapabiliriz. Ve çok zevkli olcağına inanıyorum.

Ben ist-kadıköy'de oturuyorum. Böle birisi varsa irtibata geçebilir , ilginç projeler yapabiliriz.
    DUYRULUR.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi çılgın prof. -- 2 Ocak 2005, 20:16:50 >

• keske istanbulda olsaydim ya da sen izmirde olsaydin benimde birkac hayata gecirdigim projem var ornek:lazerli atis kontrol sistemi eski birligimde tasarlamistim halen kullaniliyor ayni heyecani duymak cok guzel... calismalarinda basarilar dilerim...
  • teşekkürler...Sana da başarılar..
  • yaw bende böyle bir çalışma düşünebilirim ama izmitteyim yaw
  • kardes ben varım aradın konuda
  • nerde oturuyorsun? Pmden msn veya icq verirmisin?
  • arkadaşlar, yapmayı düşündüğünüz olayı takdir ediyorum. Umarım bir grup oluşturur ve güzel çalışmalara imza atarsınız.
  • Çok güzel.Kşek bende anlasam şu işlerden...
  • iyi güzel düşünüyorsunuzda bu işler tuzlu oluyor.
  • tuzlu olmuyo...Kullanılan malzemeler genellikle hurda , çıkma veya evdeki malzemelerden oluyo
  • evet beyler isteyen yokmu?
  • Gereken ilgiyi hak ederse, bence bir Elektronik Kardeşliği başlatılabilir sanırım.
  • inşallah samray.

Benim hayalim tüm malzemeler bulunan , isteyen arkadaşlarımızın gelebileceği , birlikte çalışılabileceği bir yer...
  • Çılgın prof, tebrik ederim sizi gercekten. Boyle girisimlere, ortak calismalara ihtiyacimiz var. Keske fırsatım olsa da katılabilsem ben de . Ama ist da deilim. Ustelik henuz okul da bitmedi elktronik 3 teyim su anda. Size basarilar dilerim.
  • teşekkürler dostum. sana da başarılar..
  • Çok iyi olur aslında ama işten güçten vakit ayırmak mesele aslında böyle bir kaç arkdaş haftanın belirli günleri ve belirli saatlerinde bir araya toplanarak bu konu hakkında toplantı tarzı konuşmalar yaparak daha sonrasında akla en cazip gelen proje üzerinde çalışma fırsatı yaratmak lazım .

• bu işi ankara'da da yapabiliriz. Ben zaten seneye ankara'dayım.
  • guzel arkadaslarin ilgili olmalari beni sevindirdi bende bu konuyla ilintili bir parentez acayim o zaman peki proje hakkindaki fikirleriniz nelerdir neler olmali projeler ????
  • müthiş bir fikir size hayran kaldım doğrusu....katılmak isterdim ama samsundayım.gerçi ne kadar yardımcı olabilirdim bilmiyorum.

hep büyük bir araştırma merkezi kurmayı hayel ettim.malum çağın çok gerisindeyiz.

size kolay gelsin...başarılarınızın devamı dileğiyle.....
  • arkadaslar benim bir projem var proje su: mobil uydu yani uydu yerden bir helikopter gibi havalanacak belirli bir irtifada asili kalacak gorevleri:iletisim,veri transferi,goruntu transferi,istihbari bilgi toplama vs. kisaca bir uydunun yapabildigi herseyi yapacak ama atmosfer disina cikamayacak boylece omru 12-15 yilla sinirli kalmayacak modifiye edilerek teknolojisi guncellestirilecek....
    bazi arkadaslarin bu imkansiz dedigini duyar gibi oluyorum ancak bana gore imkansiz degil uydunun uzerinde ozel bir motor olacak bu motor havada asili kalmasini saglayacak...

herneyse su anki imkan ve kabiliyetlerimle nasilsa hayata geciremeyecegim sizlerle paylasmak istedim
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.