Şimdi Ara

PROJE OIB : MUTLAKA BAKIN!!! (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
612
Cevap
0
Favori
15.283
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bu arada synergy nin sitesi açılmıış ama girmei hiç denemedim açılmış umarımmm..
  • ARkadaşlar anladığım kadarıyla 50MB'lık yeni bir patch çıkarmışlar. Onu yüklerseniz sorun kalkar da siz öncelikle bi önceki mesajıma önem verseniz daha iyi olur diyorum
  • eeee muhappet yarida kaldi yokmu derdiniz sikintisinz
  • crusaderse gelen varmı
  • synergyde bufferlar isyan etti buff vermiolar beah
  • SA arkdaşlar laf kalabalığı yapmak istemem ....

oyuna yeni basladım ne dediğinizi pek anlamıyorum zaten ...:)
    L2synergy ye basladim, tekrar server değişecekse uğraşmayim orada bir arkadaşımda Crusader a geçtik dedi şimdi onun patch lerini indiriyorum ....

Murat kardeş sende bi cevap bekliyorum
  • murat abinin yerine ben cvp vereyim her zaman bakamiyo o sitelere

www.l2cr.com bu servera gectiler haberin olsun istersen buyur gel her turlu yardim ederiz ...
  • quote:

Orjinalden alıntı: HalcinLoke

synergyde bufferlar isyan etti buff vermiolar beah

crusaderste türk arkadaş baya var nickim heredot pm atabilirsin bulabilirsen çok sağlam türk ally si var bekleriz herkezi...

server zion 30x biz burdayız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Virtue34 -- 11 Mart 2007; 21:40:43 >
  • Failed to load 'Texture L2Font-e.SmallFont-e': Failed to find object 'Texture L2Font-e.SmallFont-e'

History: UObject::SafeLoadError <- UObject::StaticLoadObject <- (Engine.Texture L2Font-e.SmallFont-e NULL) <- UCanvas::UCanvas <- UViewport::UViewport <- UWindowsClient::NewViewport <- UGameEngine::Init <- InitEngine

arkadaşlar oyuna girmek için çift tıkladığımda böyle bir hata veriyor. Oyunu sildim C4 ü tekrar kurdum patch yaptım ama olmadi ....

Bi yardım lütfen

eklemeyi unuttum .NET 2.0 ı da kurdum yine olmadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrttuncer -- 13 Mart 2007; 23:17:41 >
  • patch ini indirince patch le gelen 3 dosta vardı yanlış hatırlamıorsam biri system die systemtextures diğerini hatırlamıorum o üçünüde l2 klasörüne koyman gerek... yoksa çalışmayabilir ama makinandada sorun varsa bilmem
  • Vay be!...Bi ara Synergy vardı dimi şimdi askerim aq eski günlerin anısına bi bakim dedim foruma :) L2 özledim aq :) 70 gün sonra baslıcam tekrar ama kimse olmaz eskisi gibi...Keske tekrar güzel bir server olsada o zamanlarki gibi oynasak agız tadıyla bi l2...Nerde BORAMİR ler N0EL'ler HeadBanger'lar MrCat cart curt falan filan iste...Bi gün yine bir serverda buluşmak ümidiyle....
  • quote:

Orijinalden alıntı: J4F

Vay be!...Bi ara Synergy vardı dimi şimdi askerim aq eski günlerin anısına bi bakim dedim foruma :) L2 özledim aq :) 70 gün sonra baslıcam tekrar ama kimse olmaz eskisi gibi...Keske tekrar güzel bir server olsada o zamanlarki gibi oynasak agız tadıyla bi l2...Nerde BORAMİR ler N0EL'ler HeadBanger'lar MrCat cart curt falan filan iste...Bi gün yine bir serverda buluşmak ümidiyle....

kamil abi ben oğuz, askerlik bi tmedimi senin hala ya bu arada naptın ya konuyu hortlatmışsın
  • 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.