Şimdi Ara

Proje : HotRod 57 Chevrolet Coupe (Dikkat bol foto) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
601
Cevap
17
Favori
89.035
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • çok güzel gidiyor tahminimce burdan sonra hızlanır takipteyim hocam
  • çok güzel gidiyor tahminimce burdan sonra hızlanır takipteyim hocam
  • southbeachFL,polimex,TheDeSPoT,RealKiss,AurorAbeam,MESUT52_34 & 161907 : Çok teşekkürler
  • Konuya ilk mesajımı attığımdan bu zaman sürecine kadar fazla zaman geçmemiş fakat siz maşşallah epey yol kat etmişsiniz.

İnşallah gönlünüzden geçen bütün işlemleri kolaylıkla ve zorlanmadan başarırsınız merakla takip ediyorum.

Kolay gelsin.
  • valla iyi emek var sonucuda çok güzel olacak
  • elinize emeginize saglik..sonunu cok merak ediyorum
  • unforgiv3n,designr & ibrakaka : Çok teşekkürler
  • Gerçekten çok güzel bir çalışma.Başarılar diliyorum umarım istediğinize ulaşırsınız.
  • Kolay gelsin hocam.
    Atölyenizi (gördüğüm kadarıyla), çalışmalarınızı ve her şeyi çok beğendim.
    İleride ben de kendime garaj açmak istiyorum.
    Tekrar kolay gelsin.
  • bi ss atamadın ha
  • Kubilay,baharat&MESUT52_34 : Teşekkürler
  • Bu gün belli bir zamanı 60'a ayırdım( Dık ) Allahtan bir arkadaşım 57 için kesim işlerini yaptıda arada gün kaybetmekten kurtulduk.

Arka çamurluk içi ve bagaj sırt dayama vs ne varsa yenileniyor ve değiştiriliyor.(Dablumbazlar bildiğiniz üzere 6 cm daha geniş yapılacaklar)

Proje : HotRod 57 Chevrolet Coupe (Dikkat bol foto)

Kaynak kullanmadan çıkaramadık. Not : İlginçtir sağ dablumbazı söküp tamir etmişler ama yerine kaynaklamamışlar.

Sol dablumbaz.

Bagaj içi sol tarafı (Arka çamurluk ve son kalan iç kısım dablumbazlar takılıp araç şasesinin üstüne indirildikten sonra değiştirlicek.)

Sağ dablumbaz.

Sırt dayama (İç arka dablumbazlar büyütüleceği için burasıda büyütülmek zorunda)

• Amortisörlerin oturduğu orta kısım (Ki burayada 'destek' yapılmış.)Amortisörler artık kasaya bağlı olmıyacağı için burası düz saç daha doğrusu amortisör bağlantı yeri olmadan basılıyor.

Kompe bagaj içinin son durumu

Koltuk alt kısmıda basılıyor dikmesi ile beraber.Tabiki parçalar gelir gelmez : Galvanizlenip elektorstatik ile boyanacaklar.

57 nin şase'si 3 kat soğuk galvainzleme ile kaplandıktan 1 gün sonra bu hali alıyor.Oldukça pürüsüz&yumuşak bir his veren astarlanmaya hazır bir yüzey (Sanki yeni kumlanmış gibi)

Bu arada 60'ın şasesi : Amortisörler vs takıldı yakıt&fren hatları çekilmeye başlandı.

Motor kulakları,şanzuman kulağı vs her şey yenilendi&elden geçti.Son civatasına kadar titizlik ile monte ediliyor.

Yarın yine kumlamacı ve bol bol çürük pas yaıklayıp temizleme var.Bitemedi şu bölüm

• hocam sizin yaptıklarınız türkiyede yeni bir televizyon sektörü açabilir sizin için araştırıyorum güzel bir tv programı fikri var aklımda
  • Discovery Channel'da izlerdim bu tür "Döküntüden,şaheser yapma" olayını.Bunu Türkiye'de yapan birisinin olması çok güzel.Tekrar tekrar kolay gelsin.
  • hocam ne zman bitecek bu makina
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Dominic-

Discovery Channel'da izlerdim bu tür "Döküntüden,şaheser yapma" olayını.Bunu Türkiye'de yapan birisinin olması çok güzel.Tekrar tekrar kolay gelsin.

Aynen böyle diyorum. Kolay gelsin...

• valla diyecek bişey bulamadım, ağzım açık kaldı sadece
  • MESUT52_34 , -Dominic- , xxxjokerxxx (6 ay diye aklımdan geçiyor) , Şehr-i Hüzün & bluerdem : Çok teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.